Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Jaco?

Καποιος?

Ρε μηπως να περασω τα VC++ (32bit)?

Οι drivers (ATI) ή τo παιχνίδι, τι περνάνε αυτόματα...? x32 ή x64...?

Τί να σε πω, δεν ξέρω... αυτό που ξέρω είναι ότι, κανονικά δεν θα έπρεπε να είναι αυτό το πρόβλημα, γιατί στην ουσία αυτά είναι βιβλιοθήκες της Visual C++ που χρησιμοποιούν οι εφαρμογές που είναι γραμμένες στο VS2K5/2K8... Αυτές είναι standard, χιλιοδοκιμασμένες και παίζουν παντού και πάντα...

Τα προβλήματα, έρχονται όταν κάποια εταιρία πάει και πειράζει τις βιβλιοθήκες αυτές, για να τρέξει το δικό της λογισμικό ή hardware... εκεί μπορεί να έχεις προβλήματα...

---------------------------------------------------

Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι παίζει με τα stats... μου λέει ότι έχω 39 dog tags, αλλά έχω σφάξει πολύ περισσότερο κόσμο... μάλιστα έχω 10 μετάλλια ότι έσφαξα τουλάχιστον τέσσερα άτομα σε ένα round, δηλαδή 40 > 39, συν ότι πρέπει να είναι παραπάνω... τι γίνεται, χάνονται οι μαχαιριές...? :nono:

dogtags.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρήστε με αν λέω μπούρδες αλλά... Neph υπάρχει περίπτωση να μπορείς να το κάνεις install χωρίς να πειράξεις το ini αρχείο μπαίνοντας σε safe mode? Και μετά να μπεις ξανά κανονικά και να το τρέξεις. ή φορτώνονται οι libraries ούτως ή άλλως? :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το game,αλλα απο το unzip μου βγαζει οτι το συγκεκριμενο αρχειο ειναι κατεστραμενο.Το αφηνω ομως να συνεχισει.Οταν εχει αποσυμπιεστει παω να κανω setup και μου βγαζει αυτο.Τωρα να κατεβασω παλι ολο το παιχνιδι και να χει και παλι κατεστραμενο αρχειο το βλεπω λιγο δυσκολο...Υπαρχει περιπτωση να το βρω πουθενα αυτο το αρχειο?Στα φορουμς της ea?Η εχω μονο εγω το προβλημα.. :p

61cfeaf0.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 φορες το κατεβασα και ηταν κατεστραμενο και απο fileplanet as well.Θα δοκιμασω και αυτα thanks!

Μάλλον η σύνδεσή σου θα έχει πρόβλημα (packet loss κτλ), δεν εξηγείται αλλιώς :wassat:. Το Fileplanet δεν έχει corrupted αρχεία (άσε που από εκεί το κατέβασα εγώ).

Link to comment
Share on other sites

@dimitris_s απο play.com,το πηρα και εγω!

@snips απο fileplanet κατεβασα με τον opera και τα δικα σου με cryptload 1.1.8 και premium account.Θα δοκιμασω απο τον opera ,γιατι καμια φορα κανει κατι χαζομαρες ο cryptload.Το θεμα ειναι οτι χαλαω τζαμπα τα GBs του account μου για ενα τιποτα στο τελος.Αλλη μια προσπαθεια.Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.