Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

εγώ πάντως χθες πέτυχα Neph, jerry και tifozi ...έχω ακόμα δρόμο για να φθάσω το επίπεδό σας παίδες :)... αλλά τζάμπα κόπος να μαζεύεις πόντους και να το ξαναρχίζεις απ'την αρχή τον Μάρτιο

το πινγκ όντως με την HOL είναι άθλιο ...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως χθες πέτυχα Neph, jerry και tifozi ...έχω ακόμα δρόμο για να φθάσω το επίπεδό σας παίδες :)... αλλά τζάμπα κόπος να μαζεύεις πόντους και να το ξαναρχίζεις απ'την αρχή τον Μάρτιο

το πινγκ όντως με την HOL είναι άθλιο ...

Αν πήρες LE γλυτώνεις 6 unlocks ;)

Για τα παιδιά που ρωτάνε για preorder vs. released τιμές, 99% οι τιμές είναι διαφορετικές. Για αυτό άλλωστε έχει νόημα και το preorder (+ αν είσαι UK έχεις και release day delivery). Στο Play συνηθισμένες released τιμές είναι τα ~ 35 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

αλλά τζάμπα κόπος να μαζεύεις πόντους και να το ξαναρχίζεις απ'την αρχή τον Μάρτιο ...
Όχι ντε, εγώ κάνω προπόνηση :p (έχω kill ratio < 30%)

μέχρι και σε άδειους servers μπαίνω να μάθω τα κουμπιά :p

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βρουμε καποιους ψιλοαδειους server να παιζουμε ολοι μαζι. Καθε φορα που προσπαθω να βρω καποιον απο friends list βγαινει server full

Εγω μονο i3D.net παιζω.Εχουν το μικροτερο latency .90αρια...

Link to comment
Share on other sites

45 kills > 23 deaths.

8.000+ total score με 4.390 combat score και τα υπόλοιπα awards. Με τον Gregorypeg1000 στο squad. Πώρωση λέμε...

Μη πει κανείς screenshot or it didn't happen :hehe:

ετσι 8,200 total score εβγαλα.screeshoot τραβαγα αλλα εδειχνε μια σκετη ασπριλα.τρελη πoρωση.που να ειχαμε και ολες τις πιστες

Εγω μονο i3D.net παιζω.Εχουν το μικροτερο latency .90αρια...

εγω εχω και 60 σε μερικους

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.