Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Επειδή απο σήμερις θα μπω και εγώ μέσα, έχουμε κανένα ventrilo, κάτι για το μάζεμα, ή απλά παίρνω τηλ τον Νέφ και μου λέει που σφαζόμαστΕ?

πας στο αντιστοιχο νημα,κανεις add @ "friend list" our soldier names

μετα κανεις log in ,βλεπεις σε ποιο server σφαζονται τα περισσοτερα "δικα μας" παλικαρια και ορμας!:jump1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μερικά βήματα ώστε να παίζει χωρίς κολλήματα σε windows 7:

  1. Update του punkbuster
  2. Στις υπηρεσίες (πίνακας ελέγχου->Εργαλεία διαχείρισης) PnkBstrA & B δεξί κλίκ->ιδιότητες->σύνδεση και αλληλεπίδραση της υπηρεσίας με την επιφάνεια εργασίας
  3. Τρέχουμε το παιχνίδι ως Διαχειριστές.

και τώρα στα αγγλικά για αυτούς που έχουν αγγλικά windows?

Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω το εξής που είδα και έπαθα πλάκα, όσο αφορά το perfomance demand του παιχνιδιού. Λοιπόν, μόλις setαρισα το Everest G15 display να δείχνει το utilization από όλους τους πυρήνες του Q9550 (stock freq) και το load λίγο που το παρατήρησα στη White Pass (20αρης δεν ήταν ο server?) κυμαίνοταν:

Core 1: ~40%

Core 2: ~58%

Core 3: ~58%

Core 4: ~98% (!!!!)

Έχω την εντύπωση ότι ο 4ος πυρήνας δουλεύει στο 50% και μόνο που είσαι στο main menu.

Ηταν λίγο άκυρος ο χθεσινός σερβερ :(

Βρήκα εναν HC rash που τα σπαει ping 60, τρως 1-2 σφαίρες και ξαπλώνεις, ff on, no minimap :D

Εκει θα λιώνω σημερις!

Εσύ ήσουν ο angel χθες που άλλαζε ranks για πλάκα; Τι είναι αυτό κάποιο hack;

Link to comment
Share on other sites

Εγω ναι!

Εχω various rank mod :hehe:

Ρωτάω επειδή έχω δει και άλλους. Mod είναι δηλαδή που σου δίνει τυχαίο rank και τα αντίστοιχα unlocks; Να ξέρω να αποφεύγω δηλαδή όσους το χρησιμοποιούν... :shutup:

Link to comment
Share on other sites

και τώρα στα αγγλικά για αυτούς που έχουν αγγλικά windows?

Start menu ->Πληκτρολόγησε "services.msc"

Δεξι κλικ στο PnkBstrA -> Κλικ στη καρτέλα Log On -> Τικάρουμε το "Allow service to interact with desktop"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω επειδή έχω δει και άλλους. Mod είναι δηλαδή που σου δίνει τυχαίο rank και τα αντίστοιχα unlocks; Να ξέρω να αποφεύγω δηλαδή όσους το χρησιμοποιούν... :shutup:

Όχι δεν είναι mod, υπήρχε και στη beta αυτό το glitch. Μου το έχει κάνει και σε μένα, έβλεπα το rank να βαράει 100άρα και να ξαναγυρνάει, αλλά φυσικά δεν σου δίνει κάποιο unlock, απλά έχει πρόβλημα η απεικόνιση του rank εκείνη τη στιγμή.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά... ενώ όταν είχα το δικό μου pc στην δουλειά έπαιζε το game μια χαρά, (επειδή πήρα το μηχάνημα μου πίσω στο σπίτι) είπα να εγκαταστήσω το game στο pc της δουλειάς για να παίζω στην δουλειά και στο σπίτι :D...

...αλλα για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν μπαίνει στην EA για να κάνω login...

έβαλα και το punkbuster και τα πάντα.. αλλα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.