Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγώ θα έλεγα (σε όλους τους BFBC2-labιτες) να οργανωθούμε, να στήσουμε άλλο έναν 24άρη ρεφενέ 5-6-7-8 άτομα (240Ε το χρόνο είναι, αστείο ποσό αν το διαιρέσεις με του μήνες και με τους χρήστες που μπορούν και θέλουν να δώσουν) και να πάρουμε ένα 24άρη "ακόμα" να κάνουμε εκεί τα events ! (ειδικά αν γίνεται και αυτό " και απλα οταν κανετε join εσεις να kickαρει και να κανει χωρο..")

Μοderating δεν μπορώ να κάνω (δεν ξέρω και δεν έχω το χρόνο) στα υπόλοιπα μπορώ να βοηθήσω.

Αυτό δεν ενδιαφέρει κανέναν ???
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ότι δεν πιάνει το pb, το πιάνει το μάτι... ήδη κάποιοι είναι σε watch list, καθώς έχουν παρατηρηθεί περίεργα φαινόμενα και φυσικά μπορεί να γίνει ban από τον server, ανεξάρτητα από το αν πιάνει το pb τα aimbots ή όχι... σκοπός είναι να μην υπάρχουν cheaters σ' αυτόν τον server και κάποια στιγμή να αποκτήσει θαμώνες, που θα ξέρουμε ο ένας τον άλλο και θα κάνουμε καλά παιχνίδια...

χΑΧΑΧΑΧΑΧ καημενε Ακη!!!

Πλακα κανουμε φυσικα... :kiss3:

Υ.Γ: Εγω θα δινα και 20 το χρονο αμα ειναι,αλλα λογω περιοδου,απ'το καλοκαιρι μεχρι το τελος επομενου του χρονου ελαχιστα θα μπαινω,οποτε...

Καλος θα ταν ομως ενας δικος μας server για χαβαλε!

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

χΑΧΑΧΑΧΑΧ καημενε Ακη!!!

Πλακα κανουμε φυσικα... :kiss3:

Υ.Γ: Εγω θα δινα και 20 το χρονο αμα ειναι,αλλα λογω περιοδου,του χρονου ελαχιστα θα μπαινω,οποτε...

Καλος θα ταν ομως ενας δικος μας server για χαβαλε!

Χαχαχχαχααχχααχ..Την εχω καθαρη την φωλιτσα μου..:dance3:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ενδιαφέρει κανέναν ???

Το κόστος είναι πολύ μικρό, ειδικά για πολλά άτομα... Αυτό που θα ταλαιπωρήσει οποιοδήποτε ασχοληθεί, είναι το στήσιμο του server... αυτή τη στιγμή υπάρχουν πολλοί λίγοι σωστά στημένοι servers για το BFBC2 και το μεγαλύτερο μανίκι είναι να στηθεί και να δουλέψει σωστά το streaming για το pb, γιατί υπάρχουν πολύ λίγες πληροφορίες και δεν έχουν ακόμα αυτοματοποιημένα εργαλεία, οπότε όλα γίνονται χειροκίνητα από config files...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ προσφάτως το ξεκλείδωσα το G3 και δεν έχει τύχει να το τιμήσω ακόμη.

Με εκπλήσσει το πόσο γερά βαστάει ακόμη η 3870Χ2 που την έχω στήσει στο PC για τον bro.

Όλα full + ΗΒΑΟ, με 4xAA και 4AF @1680x1050 και παίζω στα 35-50 fps. :D

Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για το MS 8000 και για το MS explorer mini mouse που έχει ο bro... Καθιστούν το παιχνίδι un-playable. Mamba ftw, μέρα με τη νύχτα λέμε.

τι cpu εχει ο μπραδερ?

οσο αφορα τον σερβερ ,ειναι αυτο που λεει ο jaco,για να τον κρατησεις καθαρο θελει πολλη δουλεια...

γενικα θα αρχιζει να ξεκαθαριζει το τοπιο μιας και αρχισαν τα pb streams και ειναι θεμα χρονου να βρεις καλοστημενους σερβερ να παιζουμε εκει...

αν υπαρχει διαθεση για αγορα κ εγω μεσα,αρκει να μου κανει καποιος ενταντικα μαθηματα διαχειρησης

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Arica Harbour Conquest???Ποιος παει απο την τελευταια στην πρωτη βαση.Ειναι πολυ μακρια σε σχεση με αλλες πιστες.

Laguna Presa Rush? που ειναι η πιο ακανονιστη πιστα...Δεν υπαρχει ενας "μονοδρομος" πας απο που θες και βγαινεις οπου να ναι....

Ελεος! Ειναι και για λιγους μονο :fie:

Link to comment
Share on other sites

Καθε αλλαγη η κατι αλλο καλοδεχουμενη..Rush σε Laguna Presa πιστευω οτι αξιζει κ οτι θα γινεται <ΜΑΚΕΛΕΙΟ>:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι να φεύγει η μούργα...το κατακάθι...:hehe:

Έχει ακόμα πολλά ζώα....χθες στην πίστα με το ναυάγιο στη μέση, με έφαγε ένας με κοντόκαννη από την απέναντι βάση...:ph34r:

http://www.youtube.com/watch?v=RMWTbphiiuc

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με τν κοντοκαννη γινεται νομιζω αμα τις βαλεις τα slugs..Δν το εχω δοκιμασει yet..

Τα ξερεις εσυ καλα αυτα :shifty: χαχαχα

------------------

Ερωτηση: Σε μερικους σερβερς στο banner λεει και ip.Αν θελω να συνδεθω με την ip του σερβερ,υπαρχει console γι αυτο??

Υ.Γ: Σημερα εχει ολονυχτια ε!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα ξερεις εσυ καλα αυτα :shifty: χαχαχα

------------------

Ερωτηση: Σε μερικους σερβερς στο banner λεει και ip.Αν θελω να συνδεθω με την ip του σερβερ,υπαρχει console γι αυτο??

Υ.Γ: Σημερα εχει ολονυχτια ε!!!

Χαχαχαχα....Απλα ειμουνα στημενος σε μια ταρατσα με το Μ 95 κ ηταν ενας τυπος διπλα μου κ προσπαθουσε με shotgun...Εριξε 2-3...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ, αλλά μιλάμε για την διπλάσια απόσταση...

Το συγκεκριμένο όπλο το ξέρω γιατί το χρησιμοποιώ ενίοτε και πίστεψέ με από κει που με έφαγε απλά δεν...:mamba:

Anyway, εγώ μπαίνω για τη μεσημεριανή δόση μου...lol

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει nerf κι αυτό μη σκάτε. Δεν περάσαν όλα από την beta άλλωστε.

Εγώ θα το πω κι ας πέσετε πάνω μου να με φάτε :p

Το παιχνίδι δεν μου έχει κάνει ούτε ένα πρόβλημα στο σπίτι. Δεν έχω lag, δεν έχω ctd's, στη δουλειά μόνο έχω κανά freeze όταν το αφήνω afk..

Με τα maps που υπάρχουν είμαι προς το παρόν ικανοποιημένος, άλλωστε δεν κάνουν τα maps το παιχνίδι, αλλά οι ομάδες και οι παίκτες. Στο CoD που είχα κολλήσει και έπαιζα promod πόσο καιρό, 4 πίστες ήταν μόνο, δεν βαρέθηκα.

Σίγουρα θα βγάλουν και άλλες σιγά σιγά, άμα θέμε τις πλερώνουμε, άμα δεν θέμε μένουμε με αυτές που έχουμε.

Συγκριτικά με το MW2 άξιζε με το παραπάνω τα 32€ που έδωσα για την limited, ενώ το άλλο με την καμία δεν αξίζει τα 45€ που ζητάει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι δεν μου έχει κάνει ούτε ένα πρόβλημα στο σπίτι. Δεν έχω lag, δεν έχω ctd's, στη δουλειά μόνο έχω κανά freeze όταν το αφήνω afk..

Πρέπει να είσαι απο τους λίγους, να μην πω ο μοναδικός.... παίξε κανα τζοκεράκι... :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.