Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Γενικα το παιχνιδι δεν ειναι φτιαγμενο για clan play, δεν ειναι δυνατον να καρφωνεται ο αντιπαλος μου επειδη φωναξε mandown απο μονος του ο στρατιωτακος του

Ναι σίγουρα όλα αυτά είναι αρνητικά , και από προϊστορία στο delta force ( Novalogic ) δεν είχαμε αυτά τα χαζά , είχαμε την ησυχία μας , αλλά δεν βοηθούσαν τα γραφικά όπως σήμερα στο BF2 .

To clan play το έχω ζήσει με βολιώτικη ομάδα , είναι ωραίο να βρίσκεσαι μετά από την μάχη , και στον καφέ, να λες ευτράπελα από την μάχη και τακτικές.

Η να πολεμάς με Τούρκους και Άγγλους , οργανωμένα σαν ομάδα ... τα έχω ζήσει αυτά , και μου λείπουν.

Και εαν πάρουμε τα αρνητικά στο BF , να βάλω και εγώ ένα-δυο .... αυτήν την κατσικοτρέλα να τρέχουν όλοι με τα μαχαίρια , μόνο και μόνο για την συλλογή από πόντους.

Και το άλλο το παραμύθι με τους βαθμούς , που αναγκάζει τον κάθε νεοπα να τρέχει σαν λυσσασμένος για να μαζέψει πόντους, δημιουργώντας μια τρομερή πίεση στο παιχνίδι.. και ένα ξέφρενο ρυθμό .

Οπου δεν αφήνει χρόνο στο Γιατρό για να γιατρέψει .... στον σνιπερ να σημαδέψει , και στον τεχνικαριο να βαρέσει άρμα ..

Ναι , άμα παραδεκτό ότι το πράμα αυτό , είναι παιχνίδι και όχι εξομοιωτής μάχης όπως το Delta Force Land warrior ,

τότε του συγχωρείς όλα τα στραβά , αλλά κλαις τα λεφτά που έδωσες.

Link to comment
Share on other sites

@Grunt

Στο δεύτερο video ρε συ γιατί δεν κάνει unzoom μετά από κάθε βολή; Εννοώ εμένα δεν με αφήνει ξέρω γω να βαρέσω και μετά να κοιτάξω που πάει η σφαίρα, αλλά κάνει reload επιτόπου, όχι μετά που θα αφήσω το zoom. Any idea?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις dual core και γενικα εισαι cpu limited, οταν δεν τραβαει η cpu το gpu usage ειναι μονιμως χαμηλο ( τσεκαρε με log στο gpu-z ή με το OSD του msi afterburner ) οποτε οτι ρυθμισεις και να βαλεις την εχεις στρουμφισει, απλα ανεβαινει ελαφρως οταν το παραφορτωνεις με φιλτρα, κλασσικο κολπο αυτο για nvidia. παιξε εκει σε dx9 να νιωσεις, εγω εκει θα το κραταγα αμα δεν ειχε stutter το ΚΑΤΑΡΑΜΜΕΝΟ καθε φορα που μπαινει η βομβα. A, δοκιμασε και νεους forceware εχω ακουσει οτι το φτιαξανε το usage επιτελους. (ακομα και σε συστηματα με τριπηρηνους phenom της πλακας :p )

Με τους τελευταιους drivers ειμαι..Επισης ο cpu ειναι στα 4 ghz..Ωραιααα..κατι παρομοιο διαβασα κ εγω στο overclock.net..

Ειμαστε για Sandy Bridge δλδ..

Link to comment
Share on other sites

εμενα πιο πολυ με ενοχλει οτι εχουμε γεμισει chetakides και μαλιστα πολυ προκλητικους...με ετρωγε παλι χτες συνεχεια ενας με lmg απο παντου με 2 σφαιρες μονο..και οταν τον κραζαμε στο chat μας ελεγε οτι εχει καλο σημαδι και πολυ τυχη....ελεος...το σκορ του? 55/2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το bullet drop έχει φύγει μόνο για τα sniper και μόνο στο vietnam. στο vanilla είναι όλα φυσιολογικά

χωρις να εχεις πληρώσει για εχτρα πακέτα με όπλα , στο στανταρ παιχνίδι υπάρχει ?

Ακομα και στην διοπτρα 12Χ δεν μου δείχνει που παει , εκτος εαν το τρωει η επιλογη Hardcore ?

Link to comment
Share on other sites

Ελα καντε κανενα Add και μπουκαρετε να διαλυσουμε κανενα σπιτι!!!:p

Αντε να περνουμε τα πανω μας..!!

Κατσε διαβασε ρε !!!! 97 μερες εμειναν!!!

Αλλα ΑΝΤΕ! Το βραδακι ισως μπω και εγω λιγακι.... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Σε βλεπω κ ανεβαζω..

xoxoxoxo.png

Το 47/14 εγινε με Μ95+RED DOT...οποτε το cheater πηγαινε συννεφο.

Edit.Ενα σημερινο που στην αρχη ειχα 50/6 k/d και μετα αρχισε το lag..:wall:

bfbc2game20110130161446.jpg

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.