Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Απορώ πως μπορεί κάποιος να παίζει χωρίς magnum ammunition. Χθες δοκίμασα usas και aks74u και μου έσπασαν τα νεύρα! Τους έριχνα και δεν έπεφταν με τίποτα!

Εξαίρεση αποτελεί το M1 garand το οποίο σπέρνει και χωρίς magnum :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως μπορεί κάποιος να παίζει χωρίς magnum ammunition. Χθες δοκίμασα usas και aks74u και μου έσπασαν τα νεύρα! Τους έριχνα και δεν έπεφταν με τίποτα!

Εξαίρεση αποτελεί το M1 garand το οποίο σπέρνει και χωρίς magnum :dance3:

κανένα κόλπο που να ξεκλιδώνει το garand υπάρχει? χωρίς να πλερώνουμε δηλαδή....

Link to comment
Share on other sites

κανένα κόλπο που να ξεκλιδώνει το garand υπάρχει? χωρίς να πλερώνουμε δηλαδή....

Με πάσα επιφύλαξη, αν κατεβάσεις demo από bf heroes ή και bf2142 και το κάνεις register, θα σου πιστωθούν οι veteran πόντοι και θα ξεκλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια μου υπάρχει κάποιος που έχει στην friend list πάνω από 20 άτομα?

εγω έχω 20 αλλά δεν ξέρω αν πάει παραπάνω....

Αν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθούσε πολύ....

Α!!!! και όποιος θέλει να με βάλει στην λιστα του αν δεν με έχει ήδη, με το ingame name skrutz

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδήςςς ;

Έκανα hero στο BF Heroes με το email που έχω το account στο BC2 αλλά δεν ξεκλείδωσε το M1...Πως ακριβώς δουλεύει το σκηνικό;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδήςςς ;

Έκανα hero στο BF Heroes με το email που έχω το account στο BC2 αλλά δεν ξεκλείδωσε το M1...Πως ακριβώς δουλεύει το σκηνικό;

Στειλε τους ενα email(ea support) και θα στο ξεκλειδωσουν στο 5λεπτο :)
Link to comment
Share on other sites

Τσιγκούνη ( SKRUTZ :p ) δεν παίρνει πάνω από 20 φίλους ότι και να κάνεις AFAIK.

Μια alternative λύση είναι η χρήση του X-fire.

@dexter δοκίμασε multiplayer demo του BattleField 2142 e.g. ( δεν το έχω δοκιμάσει, οπότε αν δουλεύει ρίξε ένα msg :p )

Link to comment
Share on other sites

και εγώ που εχω τον SKRUTZ φίλο , όποτε με βλέπει μου πετάει ρουκέτα στην μάπα..

Δηλαδή άμα το είχα εχθρό , αυτός είναι ικανός , να με κλωτσάει στο καλάμι .. :p

Ασε που χώνετε σε τριαντάρηδες σερβερ , και κολλάω απο Lag , και μου σπάνε τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι έκανε πάλι ο παππούς ? , τους ξεκοίλιασα ... :fun:

Στα 40 σταματάει ο γύρος.

.

σιγα,τετοιο σκορ κανει ο Lαzy με το οπλο απο τη φωτο που εχεις για αβαταρ και ειναι κ μαθουσαλας..αρα σου ριχνει καμποσες 100ετιες

:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και εγώ που εχω τον SKRUTZ φίλο , όποτε με βλέπει μου πετάει ρουκέτα στην μάπα..

Δηλαδή άμα το είχα εχθρό , αυτός είναι ικανός , να με κλωτσάει στο καλάμι .. :p

Ασε που χώνετε σε τριαντάρηδες σερβερ , και κολλάω απο Lag , και μου σπάνε τα νεύρα.

Βασικά θέλω να σε πετύχω με το μαχαιράκι για να πιάσω και το achievement...

Τί να σου κάνω αφου σε βλέπω σε κάτι θάμνους καμπερομένο με sniper και σου στέλνω συστημένο το CG... :innocent:

H forth δεν μου έκανε LAG καθόλου σε 32άριδες server, τώρα τις τελευταίες 15 μέρες γα...ται

ΥΓ. Αν σε πετύχω για μαχαίρωμα πρώτα θα σου σκάσω κλωτσιά στο καλάμι και μετά θα σε μαχαιρώσω... :shout:

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα για ενα αναγνωριστικο μετα απο μηνες......απο το βραδυ ξεκιναει το λιωσιμο πάλι :hehe:

Θελω veteran παρουσιες:

Ακης aka human aimbot

Manolis aka little cheater

Narta aka σαπιο μπεικον

Sofos aka κωλογερος 2

.

.

.

.

and the list goes on

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω σαπισει στο League of Legends..! Αμα ειναι θα μπω για κανα επικο ματσακι το βραδυ να βγαλω τα απωθημενα μου..!:clap:
Εγω απείχα γενικως.

Αν το αφησεις πάντως καιρο το παιχνιδι οταν ξαναρχισεις ειναι λες και παιζεις για πρωτη φορα.....θελω 2-3 μερες να βρω τα πατηματα μου πάλι...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.