Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

τι ξεκάρφωτο 2 είναι αυτό στο βαθμό μου?:confused:

Είναι το battlefield veteran. Αν έχεις και άλλα bf, σου βγάζει αυτό τον βαθμό.

Προσωπικά πάω και κολλάω σε ομάδα με veteran status γιατί είναι πιο ομαδικοί!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το έκανα πάλι verify όλα τα αρχεία από steam...Τίποτα...

Μόνο την πρώτη πρώτη φορά που το έτρεξα, έπαιξα καμια ώρα κανονικά single και το έκλεισα. Από τότε, κάθε μα κάθε φορά, δεν προλαβαίνει να μπει στο map και wsod,bsod ή ctd. Στο bsod δείχνει πάντα τον driver της ΑΤΙ. Δεν είμαι σίγουρος, αλλά παίζει να πέρασε και κανα update μέσω steam. Όλα τα δοκίμασα πια...

Έγινε επεξεργασία από Occultist
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και στα forum της ΕΑ και steam και απλά διαπίστωσα ότι πάρα πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα και κανείς δεν είχε πραγματική λύση. Και support ticket έστειλα και με παρέπεμψαν στο forum...Καλά είχα να πάρω ΕΑ παιχνίδι καμια δεκαετία-τρώει οριστικά μαύρο:p

Link to comment
Share on other sites

occultist υπαρχει λυση.πουλα την 4870 και παρε μια nvidia 260,280,560 να βρεις την υγεια σου.

παντως εγω,που δεν εχω τετοια προβληματα οπως εσυ,την αλλαγη θα την κανω σιγουρα καποια στιγμη,συντομα.

δεν γινεται να παιζουμε ρουλετα καθε φορα με τους οδηγους της amd

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ότι παίζουν μεγάλες διαφορές, υπέρ της πράσινης, σε αρκετά παιχνίδια μεταξύ καρτών πράσινης και κόκκινης παρόμοιων θεωρητικά επιδόσεων, το βλέπω συχνότερα από όσο θα ήθελα (πχ. dawn of war 2...). Πάντως το bad comany έχει το ίδιο πρόβλημα και με nvidia από ότι είδα...

Έγινε επεξεργασία από Occultist
Link to comment
Share on other sites

Πολυ άθλια κατάσταση, ούτε ένα server της προκοπής να παίξω σωστά δε βρίσκω, παντού unbalanced με όλους τους 50άρηδες στη μία ομάδα, και όλοι αυτοί να παίζουν για τα points. Βάλε και ότι έχω σκουριάσει πολυ γιατί είχα μήνες να παίξω, δράμα η κατάσταση...

για προτείνετε κάνα server ρε παίδες...

Link to comment
Share on other sites

απο τη λιστα με τους friends,juno,τουλαχιστον εγω.αμα δω κανεναν μπαινω εκει που παιζει

πριν λιγο επαιζα με τον poustoneos

ok αλλά εγώ όποιον κάνω add ή μου λένε οτι με έχουν κάνει, ποτέ δεν εμφανίζεται κάτι.:wassat::hm:

0/0 είναι η λίστα.

Link to comment
Share on other sites

greenforce13,juno12

to nick μου ειναι asbatey-gr

greenforce,αν το nick σου ειναι kandalf13 σου εστειλα χθες:)

tragikos, για πες κανενα οδηγο που να δουλευει καλα,γιατι σε βλεπω αρκετα ενημερωμενο.τωρα ειμαι με τους 11.4

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.