Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

καλό μεσημέρι labιτες

σήμερα το steam έχει προσφορά bc2+vietnam+specact 9.99ευρώ και σκέφτομαι να το τσιμπήσω...

ερώτηση...

θα έχω κανένα θέμα με servers της ea δηλαδή δεν θα μπορώ να μπω σε severs της ea

ή λέω βλακείες?

και αν ναι είναι το γεγονός αυτό σοβαρό μειονέκτημα ή αμελητέο.???

Link to comment
Share on other sites

καλό μεσημέρι labιτες

σήμερα το steam έχει προσφορά bc2+vietnam+specact 9.99ευρώ και σκέφτομαι να το τσιμπήσω...

ερώτηση...

θα έχω κανένα θέμα με servers της ea δηλαδή δεν θα μπορώ να μπω σε severs της ea

ή λέω βλακείες?

και αν ναι είναι το γεγονός αυτό σοβαρό μειονέκτημα ή αμελητέο.???

Γνήσιο key αγοράζεις, μπένεις παντού ;)

Link to comment
Share on other sites

καλό μεσημέρι labιτες

σήμερα το steam έχει προσφορά bc2+vietnam+specact 9.99ευρώ και σκέφτομαι να το τσιμπήσω...

ερώτηση...

θα έχω κανένα θέμα με servers της ea δηλαδή δεν θα μπορώ να μπω σε severs της ea

ή λέω βλακείες?

και αν ναι είναι το γεγονός αυτό σοβαρό μειονέκτημα ή αμελητέο.???

Link υπάρχει; δε βρήκα καπου τη προσφορά.

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα στα περίπτερα και τσίμπησα paysafe,πρόλαβα να το πάρω πριν τελειώσει η προσφορά (10 λεπτά έμειναν).Ουυφφ.

Τώρα η προσφορά είναι για το Battlefield Pack απο 33.97 ευρώ σε 29.99 ευρώ (έκπτωση 12%). :)

Μέχρι τις 10 Ιουλίου θα έχει πολύ καλές προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν είπα το αντίθετο. Υποψιάζομαι όμως ότι και dx9 mode να το βάλεις στα 7 ρια - πάλι θα lagάρεις. Ότι προβλήματα ακούω πάντως ατο συγκεκριμένο παιχνίδι είναι σε 7 ρια..και ειδικά με κλοκαρισμένο setup.

Εγώ προσπάθησα να το γυρίσω σε DX9 από τα settings, και στο game όλο bugs βλέπω, λείπουν επιφάνειες.. δεν εμφανίζει όπλα και παίχτες και διαφορα.. Δεν έχω δοκιμάσει DX10 ακόμα.. ίσος έχω καλύτερη απόδοση.. δεν τρώγομαι τόσο για τα γραφικά αλλα να μην λάγγαρει σαν τρελό στο Multiplayer.. Ενώ SP με FULL graphics και όλα ON.. έχω 60+ FPS.. (Με DX11>1920 x 1080)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπάθησα να το γυρίσω σε DX9 από τα settings, και στο game όλο bugs βλέπω, λείπουν επιφάνειες.. δεν εμφανίζει όπλα και παίχτες και διαφορα.. Δεν έχω δοκιμάσει DX10 ακόμα.. ίσος έχω καλύτερη απόδοση.. δεν τρώγομαι τόσο για τα γραφικά αλλα να μην λάγγαρει σαν τρελό στο Multiplayer.. Ενώ SP με FULL graphics και όλα ON.. έχω 60+ FPS.. (Με DX11>1920 x 1080)

Εχεις πολυ αργο cpu για τα γουστα του console port, ουτε που θελω να φανταστω τι εχει να γινει στους 64αρηδες του bf3 :...:

*PICS* BC2 from 60fps to 120fps with i5-2500k upgrade from Q9650 Benchmark - [H]ard|Forum

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπάθησα να το γυρίσω σε DX9 από τα settings, και στο game όλο bugs βλέπω, λείπουν επιφάνειες.. δεν εμφανίζει όπλα και παίχτες και διαφορα.. Δεν έχω δοκιμάσει DX10 ακόμα.. ίσος έχω καλύτερη απόδοση.. δεν τρώγομαι τόσο για τα γραφικά αλλα να μην λάγγαρει σαν τρελό στο Multiplayer.. Ενώ SP με FULL graphics και όλα ON.. έχω 60+ FPS.. (Με DX11>1920 x 1080)

μην κρίνεις το mp από την απόδοση που έχεις στο sp.

το mp τρώει πιο πολλούς πόρους.

Btw γιατί δεν ανεβάζεις τον επεξεργαστή στα 3.4 π.χ.

σίγουρα θα ωφελήσει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο.

Εχεις πολυ αργο cpu για τα γουστα του console port, ουτε που θελω να φανταστω τι εχει να γινει στους 64αρηδες του bf3 :...:

*PICS* BC2 from 60fps to 120fps with i5-2500k upgrade from Q9650 Benchmark - [H]ard|Forum

κάποιο θέμα έχει αυτός με το Pc του δεν εξηγείται αλλιώς.είναι πολύ λίγα τα fps του.

εγώ έχω 80-100 σε 1920χ1200 όλα maxed out.

Έγινε επεξεργασία από juno12
Link to comment
Share on other sites

μην κρίνεις το mp από την απόδοση που έχεις στο sp.

το mp τρώει πιο πολλούς πόρους.

Btw γιατί δεν ανεβάζεις τον επεξεργαστή στα 3.4 π.χ.

σίγουρα θα ωφελήσει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο.

κάποιο θέμα έχει αυτός με το Pc του δεν εξηγείται αλλιώς.είναι πολύ λίγα τα fps του.

εγώ έχω 80-100 σε 1920χ1200 όλα maxed out.

Και σε oasis - 32players - conquest μεσα στον δρομο ?

80-100 εχω μονο σε SQDM εγω και σε 16αρηδες γενικοτερα. 1680*1050 dx11 ολα high 2x AA 8x AF HBAO off bloom off foilage low

Link to comment
Share on other sites

δε θυμάμαι ακριβώς για την oasis, μιλάω γενικά σε διάφορα map.

κυρίως σε map με 32 παίκτες conquest μπαίνω.

να υπήρχε διαφορά 5-10 fps να το καταλάβω, αλλά μιλάμε για 20-30 fps

σε σχέση με το q9650 σύστημά του.

Link to comment
Share on other sites

Απο crosfire 5870 σε single 8800gts με ολα low... Περίεργο που τώρα το γουστάρω περισσότερο χωρίς το άγχος του ctd;

Αφού είδα ctd και σε μια κάρτα με τους 11.6 νταξ...

Και οχι το να παίζω με drivers που βγήκαν πριν ενα χρονο δεν είναι λύση...

Πάμε για αλλα να προετοιμαστω και για bf3...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χθες έφαγα ένα γενικό κόλλημα(απ' αυτά που ξεκολλάει μονο απο το reset button:getlost:) στο bc2 με τους 11.6 στην 4890(930/1045 fan 50%, να την αφησω έτσι η να τη ρίξω σε stock clocks?), και σήμερα το πρωί και σε άλλο game (dirt3 που δεν έχει κανει ποτέ κιχ!:confused:). Τι διάολο γίνεται ρε? Απ' ότι καταλαβαίνω δεν το παθαίνω μόνο εγώ πάντως. Έχει κανένας άλλος θέματα με τους 11.6? Υπάρχει περίπτωση να μην είναι στον driver το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.