Jump to content



Hack κωδικου στο msn...!


pastelidis.n.s.

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Παιδες λιγη βοηθεια ακομη...μολις μπηκα ξανα στο msn και μου πεταξε το παραθυρο οτι και καλα ειμαι συνδεδεμενος σε δυο σημεια....

το αλλο pc λεγεται SPYROSPC... παιζει να βρουμε την ip του...βοηθανε αυτα που σας λεω καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα λυθηκε...

Eυχαριστω παρα πολυ τον dimitris S

Η λύση;

Αν το θέμα είναι επί των κανόνων, στείλτε μου το με ΠΜ και θα δω τι μπορώ να κάνω.

Επίσης, θα πρότεινα να μην ασχοληθείς παραπάνω, να είσαι ευχαριστημένος που τα πήρες όλα πίσω, άλλαξε κωδικούς κλπ και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

παιζει να βρουμε καπως την ip του?

Προσπαθησα με TCPview και netstat απο command prompt και δεν βρηκα τπτ...δεν εμφανιζει την ip γιατι συνδεομαστε και οι δυο στον server του msn και οχι direct....

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι θυμαμαι οταν κανεις εγγραφη δινεις και εναλλακτικη διευθυνση.

Δεν γινεται να στειλεις εκει καπως τα στοιχεια σου με υπενθυμιση κωδικου?

Δεν ειδα αν το προτεινε αλλος ουτε ξερω αν γινεται οντως...υποθεση κανω...δοκιμασε παντως..

Anyway ειναι συχνο φαινομενο οπως προειπαν και οι υπολοιποι..Κανεις ενα καινουριο και τελος..

Edit:Τωρα ειδα οτι λυθηκε το ζητημα οποτε οκ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στέλνω μετά απο πολύ καιρό από το θέμα και θέλω να ρωτήσω το Δημήτρη αν μπορεί να βοηθήσει και σε μια περίπτωση ενός φίλου που έπαθε ακριβώς το ίδιο και εδώ και 2 μέρες δεν έχουμε βρεί λύση. Του έχουν αλλάξει και τη μυστική ερώτηση. Μπορεί να βοηθήσει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω μετά απο πολύ καιρό από το θέμα και θέλω να ρωτήσω το Δημήτρη αν μπορεί να βοηθήσει και σε μια περίπτωση ενός φίλου που έπαθε ακριβώς το ίδιο και εδώ και 2 μέρες δεν έχουμε βρεί λύση. Του έχουν αλλάξει και τη μυστική ερώτηση. Μπορεί να βοηθήσει κανεις?

Δυστυχώς δε μπορώ να βοηθήσω. Υπάρχουν διαδικασίες μέσα από το Live Support για lost password και υπάρχουν για ένα λόγο. Για να μπορεί να εξακριβωθεί ότι όντως αυτός που ζητάει reset του pass είναι και ο πραγματικός ιδιοκτήτης του live ID. Στην περίπτωση του pastelidis το έκανα γιατί ήμουν σίγουρος ότι είναι αυτός ο owner του ID. Δεν εννοώ ότι αμφιβάλλω για εσένα αλλά όπως ζητάς εσύ "να βοηθήσω" επειδή κάποιος έκλεψε το pass, έτσι θα μπορούσε να το ζητήσει και κάποιος άλλος, κακόβουλος, ο οποίος θέλει να κάνει "κακό" σε κάποιον άλλο ή π.χ να βλέπει τα email της γκόμενάς του ή να υποκλέψει πληροφορίες από κάποιον άλλο. Όπως καταλαβαίνεις είναι λεπτή η θέση μου.

Αυτό που μπορώ να πω είναι να σου προτείνω να διαβάσεις το παρόν θέμα, εάν δε το έχεις κάνει ήδη, καθώς οι συμβουλές των παιδιών είναι οι πλέον ορθές.

Φιλικά. :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διαδικασίες μέσα από το Live Support για lost password

δηλαδη αν καποιος εχει χασει τον κωδικο του μπορει μεσω του ive support αν αποδειξει οτι ειναι ο κατοχος του λογαριασμου να τον ανακτησει ή να τον αλλαξει?

Link to comment
Share on other sites

Εγω guys ξερω ενα παιδι που του ειπαν ή του εδωσαν κατι και βρισκει τουσ κωδικους απο μσν !!! νομιζω οτι αποκλειεται να το βρικε και να το κατεβασε απτο internet γιατι εχω ψαξει πολυ και δεν εχω βρει ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.