Jump to content



ATI Eyefinity Thread


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Μη παιρνεις ορκο.

Θυμαμαι τοτε με τις 6970 που ειχα σε eyefinity καποια παιχνιδια επαιζαν καλυτερα με τρεις παρα με δυο.

Αυτο γινοτανε γιατι περναγες το φραγμα των 120 fps σε κάποια παιχνιδια με 3χ6970. (Μολις εχανες το 120+ fps το bulldozostuttering εκανε την εμφανιση του)

Τα εχουμε πει χιλιες φορες! ...και ο λογος οτι δεν μπορουσες (και δεν μπορεις μεχρι και τωρα) να κλειδωσεις για να παιξεις καλα με 2 καρτες.

Μαλλιά εχει βγαλει η γλωσσα μας να στα θυμίζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο γινοτανε γιατι περναγες το φραγμα των 120 fps σε κάποια παιχνιδια με 3χ6970. (Μολις εχανες το 120+ fps το bulldozostuttering εκανε την εμφανιση του)

Τα εχουμε πει χιλιες φορες! ...και ο λογος οτι δεν μπορουσες (και δεν μπορεις μεχρι και τωρα) να κλειδωσεις για να παιξεις καλα με 2 καρτες.

Μαλλιά εχει βγαλει η γλωσσα μας να στα θυμίζουμε...

Απο τετοια ωρα ξεκινας να πινεις παιδι πραμα ; :hehe:

7jxl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μη παιρνεις ορκο.

Θυμαμαι τοτε με τις 6970 που ειχα σε eyefinity καποια παιχνιδια επαιζαν καλυτερα με τρεις παρα με δυο.

Ρε [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] εδω πηγα να κανω εμετο με τις 2χ7970 στο eyefinity... Φαντασου με 3χ7970 δεν θα μου ειχε μεινει αντερο.:hehe:

Για 6970 που λες ασε γιατι τριζουν τα κοκκαλα των 580 απο τον ταφο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] εδω πηγα να κανω εμετο με τις 2χ7970 στο eyefinity... Φαντασου με 3χ7970 δεν θα μου ειχε μεινει αντερο.:hehe:

Για 6970 που λες ασε γιατι τριζουν τα κοκκαλα των 580 απο τον ταφο.

...ηλικιακά και μονο να το πάρεις περνάει την φάση του Αλτσχαιμερ :hehe:

...μην δίνεις βάση σε αυτα που λεει!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION]

Ωραίο το setup αλλά το μόνο που με χαλάει είναι εκείνο το ηχείο μες τη μέση μωρέ!!!Κρύβει εικονίδια και την οθόνη και δε μου κάθεται καλά.Άμα γίνεται βάλ'το με κάνα καρφάκι στον τοίχο από πάνω ξέρω γω...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] εντομεταξύ τι έχεις κάνει? έχεις βγάλει τα Bazels τά εχεις χώσει από πίσω εκει ιστορίες και δεν σημαζεύεται..

Nαι τα εχω χωσει απο πισω αλλα δεν τα εχω βγαλει. Εχουν μικρο bezel τα samsung.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.