Jump to content



Η πρώτη κάρτα της σειράς 3XX από την nvidia είναι εδώ!


Dante80

Recommended Posts

Αν δεν σου λένε τίποτα τα δεκάδες εκατομμύρια επιπλέον πολύγωνα της unreal engine 3, που καταφέρνει και ένα μέτριο pc να τα δείξει εξαιτίας της-ευφυούς λύσης της- αποθήκευσής τους ως textures τί να πω.

Πάρε μία 5870 τότε και απόλαυσε το το τεχνολογικό θαύμα των volumetric clouds του crysis στα 50fps, που αν δεν το διάβαζα στο ίντερνετ δεν θα καταλάβαινα καν την ύπαρξή του.

Τέλος από μένα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Αν δεν σου λένε τίποτα τα δεκάδες εκατομμύρια επιπλέον πολύγωνα της unreal engine 3, που καταφέρνει και ένα μέτριο pc να τα δείξει εξαιτίας της-ευφυούς λύσης της- αποθήκευσής τους ως textures τί να πω.

Πάρε μία 5870 τότε και απόλαυσε το το τεχνολογικό θαύμα των volumetric clouds του crysis στα 50fps, που αν δεν το διάβαζα στο ίντερνετ δεν θα καταλάβαινα καν την ύπαρξή του.

Τέλος από μένα.

Είναι προφανές ότι δεν κατάλαβες τι σου έγραψα.

Από εκεί και πέρα δεν κατανοώ την αντίδρασή σου στο τέλος του post. Εγώ μια ταπεινή 4870 με 512ΜΒ έχω, που μου κόστισε 169€ πριν 10 μήνες περίπου και η οποία ακόμα με ικανοποιεί πλήρως. Ούτε πλήρωσα 450€ για μια κάρτα γραφικών, κάτι που υποψιάζομαι ότι έχεις κάνει εσύ, ούτε προέτρεψα κάποιον να πάρει μια 5870 για να απολαύσει "το τεχνολογικό θαύμα των volumetric clouds του crysis". Μάλιστα μου κάνει εντύπωση το ότι, έρχεσαι και απαξιώνεις ότι επιπλέον έχει να προσφέρει η 5870, που δεν νομίζω να είναι μόνο τα "volumetric clouds του crysis", την στιγμή που πριν έχεις πει ότι "Όσοι αγοράζουν τώρα, εννοείται πως θα στραφούν στην 5870."

Τέλος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.