Jump to content



Καταλληλη επιλογη


Vagouridis

Recommended Posts

Ετσι απλα εχετε να διαλεξετε μεταξυ 3 ανθρωπων , χωρις καποιο λογο ετσι απλα....εναν δικηγορο που παει για δικαστης και εχει τα χρονακια του (31) , εναν αποτυχημενο μαθηματικο που ακομα παιρνει πτυχιο και ασχολειται με το body building , και η κατηγορια ανθρωπου Vagouras.

Τι θα διαλεγατε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [07-11-2003 και 17:08]

αν και απαντησα, πες μου: σε παρατησε καμια για δικηγορο; :woot: :woot: :woot:

:D :D :D ....

Ολα τα λεφτα τα πονταρω στον Βαγκουρα...ο μελλοντικος δικαστης δεν εχει καμμια τυχη μπροστα στον Βαγκουρα και τα μεσα του .....λοοοολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

:D :D :D ....

Ολα τα λεφτα τα πονταρω στον Βαγκουρα...ο μελλοντικος δικαστης δεν εχει καμμια τυχη μπροστα στον Βαγκουρα και τα μεσα του .....λοοοολ

:D

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΟΣ = Για να πηγαίνει για δικαστής, πρέπει στην τελευταία αυτοκριτική να κατάλαβε ότι είναι αποτυχημένος δικηγόρος. Είναι δε και υπερήλικας, με το ένα πόδι στον τάφο.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ = Για τον σφίχτη τι να πει κανείς; Ότι δεν μπορεί να περπατήσει σε πεζοδρόμιο. Τρακάρει συνέχεια επειδή μονίμως κοιτάει το είδωλο του στις βιτρίνες. Τι να ζηλέψεις από το τσίρκο. Χώρια που δεν μπορείς να τον ακουμπήσεις γιατί πονάει από το γαλακτικό. Να μην μιλήσω για τα αέρια που φέρνει η πρωτεΐνη όγκου που καταπίνει.

ΤΡΙΤΟΣ = Αυτόν ξέρουμε αυτόν εμπιστευόμαστε. Πειράματα θα κάνουμε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

ΤΡΙΤΟΣ = Αυτόν ξέρουμε αυτόν εμπιστευόμαστε. Πειράματα θα κάνουμε τώρα;

Ειμαι ο που...ης ενα πραγμα σαν την χλωρινη κλινεξ....

Περα απο την πλακα παιδια μο ανεβασατε το κεφι....θα παω να τις το τριψω το poll στην μαπα αλλα θα δειξω χαρακτηρα για αλλη μια φορα....ποια σκροφ@ νοικοκυρα ανακαλυψε τις χυλοπιτες.....αμα την βρω....

Link to comment
Share on other sites

ααα. γυναίκα παίζει στην μέση δηλαδή.

έχω να της πω ότι μπροστά στον Βαγγ όχι μόνο οι δικηγόροι και οι μαθηματικοί είναι μ@@@κες αλλά επίσης και οι λογιστές, οι έμποροι, οι δημ. υπάλληλοι, οι γεωργοί, οι πωλητές, οι ασφαλιστές και γενικά ότι τελειώνει σε ...τες και σε ....οι.

ο βαγγ είναι εγγύηση κοπέλα μου και θα το μετανιώσεις αν τον αφήσεις για κάποιον μ@@κα.

(βάγγ έφτασες ακόμα στα σύννεφα η να πω κι άλλα;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.