Jump to content



Καταλληλη επιλογη


Vagouridis

Recommended Posts

Vag Vag αφού ξέρεις γιατί γίνονται ολα αυτά, γιατί δεν κάνεις κάτι για το θέμα και βασανίζεις άδικα τον εαυτό σου? Εγώ πάντως ψηφίζω το φιλαράκι μου. Όλα ειναι στο χέρι σου πάντως. Μη μασάς.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την ψυχολογικη υποστηριξη και ενα καλο κωλομπαρο ολα ερχονται στην κανονικη πορεια τους.....Δοκτορα αμα ειναι για μια γυναικα να αλλαξω τον στυλ και τον τροπο ζωης μου ,να ειμαι σαν λιμοκοντορος καθε μερα , να κλεισω το εργαλειο και να εξηγω που δουλευω γιατι ποτε πως ποσα περνω και γιατι εφυγα ...αστα καλυτερα ετσι....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [10-11-2003 και 18:35]

......Και ναι δεν ειμαι ο brand pitt....

Καλά αυτός last year...................VAG PITT RULEZ.........:D

Eλα Παρη μην χαλιέσαι κάθε εμποδιο σε καλό ρε

Αυτή χάνει που δεν ξέρει να ξεχωρίζει το καλό απο το μάπα

Βάλε ενα Καζαντζίδη ,χτύπα και κανα ρετσίνιο και όλα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι πολύ παλιός και δεν έχω ασχοληθεί με την κοινωνική πλευρά της agourex team μου κάνεις μία ανάλυση του τι εστί Vagouras????

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι την πρώτη απάντηση που έλαβα σε θέμα μου στο PC tech πριν από αρκετούς μήνες τη έκανε ένας Vagouras ονόματι Fireblade.

Link to comment
Share on other sites

Απλα vagouras ειναι η κατηγορια ανθρωπου χυμα στο κυμα ο οποιος βριζει σε ανυποπτο χρονο τσατιζεται ευκολα παντα εχει δικιο και καποιοι για διαφορους λογους τον αποκαλουν ο νονος......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.