Jump to content



64-Bit επεξεργαστές, σας χρειάζονται;


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vagouridis

Ikons καθολου δυσκολο δεν ειναι να βρεις 9700PRo ολη η quest εχει πειξει και τις εχει σε καλες τιμες.Απο που νομιζεις περνει και το e-shop.....

Αμα βρείς 9700pro με 280 τελική και κάτω, πες μου να πάω να πάρω κι'εγώ,το e-shop είχε βγάλει πριν κανα μήνα ότι stock είχε σε 9700pro και μέσα σε 5 μέρες τελείωσε, οι μόνες 9700Pro που μπόρεσα να βρώ ήταν κάτι πανάκριβες all in wonder ή με παλιές τιμές (300+ τελική)

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους χρειαζόμαστε προς το παρόν !!!

Ας ξαναγίνει η διμοσκόπηση μετά από ένα ή δύο χρόνια και θα δείτε ότι τελικά μάλλον τους χρειαζόμαστε :...:

Παρ' όλα αυτά προς το παρόν είμαι της άποψης ότι δεν είναι απαραίτητοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ikonsgr [18-11-2003 και 09:07]

Αμα βρείς 9700pro με 280 τελική και κάτω, πες μου να πάω να πάρω κι'εγώ,το e-shop είχε βγάλει πριν κανα μήνα ότι stock είχε σε 9700pro και μέσα σε 5 μέρες τελείωσε, οι μόνες 9700Pro που μπόρεσα να βρώ ήταν κάτι πανάκριβες all in wonder ή με παλιές τιμές (300+ τελική)

Χμ χμ , εχω 9700pro εδω και κανα 10 μηνο και μαλιστα GB και την ειχα παρει τοτε 330 λες να μην μπορω να βρω 9700 προ club ας πουμε οχι απλα κατω απο 280 αλλα και κατω απο 250...τι λες?

Να πω οτι και δεν ξερεις, να παει στην ευχη , αλλα εχω χαλασει ποτε χατηρι καποιου για κατι και ειδικα σε τιμη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Χμ χμ , εχω 9700pro εδω και κανα 10 μηνο και μαλιστα GB και την ειχα παρει τοτε 330 λες να μην μπορω να βρω 9700 προ club ας πουμε οχι απλα κατω απο 280 αλλα και κατω απο 250...τι λες?

Να πω οτι και δεν ξερεις, να παει στην ευχη , αλλα εχω χαλασει ποτε χατηρι καποιου για κατι και ειδικα σε τιμη?

Kαλά είσαι πολύ κακός, και μας αφηνεις να τα σκάμε στο πλαίσιο? :) Η μήπως αυτά που γράφεις ισχύουν αποκλειστικά για σένα, (ξέχασα ότι είσαι και άνθρωπος της νύχτας... :) :) )

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ισχυουν μονο για μενα..αλλα δεν ισχυουν και συνεχεια για ολους.Γιατι ηρθες σε κανα meeting η με πηρες τηλ και ειπες θελω VGA η κατι τετοιο..επρεπε να το φανταστω..Καλως η κακως ειμαι και της ημερας..(το παρελθον δεν εχει σχεση με το μελλον......)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Οχι δεν ισχυουν μονο για μενα..αλλα δεν ισχυουν και συνεχεια για ολους.Γιατι ηρθες σε κανα meeting η με πηρες τηλ και ειπες θελω VGA η κατι τετοιο..επρεπε να το φανταστω..Καλως η κακως ειμαι και της ημερας..(το παρελθον δεν εχει σχεση με το μελλον......)

Καλα μη μας δείρεις κιόλας, αλλά μιας και το ανέφερες απ'εδώ και πέρα για ότι θέλω να πάρω θα πρίζω πρώτα εσένα οκ? :) Ρε σεις αλλάξτε μέρα, παρασκευή θέλουμε να ξεκουραστούμε απο τη δουλειά και εκείνο το μέρος είναι σκέτη ταλαιπωρία για παρκάρισμα... κανα φτηνό duron 1600άρι που μπορούμε να βρούμε? Στείλε κανα msg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.