Jump to content



64-Bit επεξεργαστές, σας χρειάζονται;


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από bleo8onhs [10-11-2003 και 14:15]

Τα 4,4 του pro σας χρειάζονται? Τα 3,06? Τα 2,66?

Ποιος από μας έχει αυτό που πραγματικά χρειάζεται?

Σωστος...

Ή αλλιώς...

...πες μου τις "ανάγκες" σου να σου πω τι "χρειάζεσαι"...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [10-11-2003 και 14:40]

αφου υπαρχουν, τα χρειαζομαι

κι οταν θα τα αποκτησω, θα δω τι θα τα κανω

Χμμμμμμ....

Στο σπίτι μου υπάρχει ενα χαλασμένο video...

Αφου υπάρχει το χρειάζεσαι...

Το λοιπον...με 1200 ευρώ γινεται δικό σου...(φιλική τιμη)..

Απέκτησε το εσύ και μετά θα δεις τι θα το κάνεις...λολ

Do we have a deal????

(ελα βρε κουτο...ακόμα το σκέφτεσαι???)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς πιστεύω ότι είναι λάθος ερώτηση, δεν υπάρχει ούτε λειτουργικό αλλά ούτε κάποια εφαρμογή 64b. (είναι σα να ρωτάς έναν φαροφύλακα αν θέλει porche :-) να την κανει τη ?

Λυπάμαι που θα στεναχωρήσω κάποιους φίλους αλλά ο 64b βγήκε μόνο για να έχουν να λενε κάτι όσοι είναι παθιασμένη με την AMD και μισούν την Intel.

Link to comment
Share on other sites

Μέγα λάθος tom αγόρι μου. Το photoshop ήδη κυκλοφορεί 64bit(βγήκε και ο G5 ξέρετε..) και τα XP υπάρχουν εδώ και πολύ πολύ καιρό σε 64bit...

Και ο φαροφύλακας, θα ανεφοδιάζει την πόρσε από τα τανκερ που περνάνε, και θα κάνει το γύρο του φάρου όσο πιο γρήγορα μπορεί. Μετά στροφές 180, 360 και πάμε λέγοντας...

’σε που αν χαλάσει ο φάρος θα κάνει σινιάλα με τα φώτα της πορσε...

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη λογική δεν μας χρειάζεται τίποτα καινούριο. Όμως η τεχνολογία κάνει συνέχεια άλματα και κάποιοι είναι αναγκασμένοι να την ακολουθούν. Από την άλλη, κάποιοι δεν είναι αναγκασμένοι, απλά τους αρέσει να συμβαδίζουν. Πιστεύω ότι οι πιο πολλοί από δω αυτό κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Suedehead

υπερβολικος......(we are even now)

looool η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο

εγω νομιζα οτι λεγαμε για τσιπακια κι οχι για βιντεο.... σορρυ

:o

Link to comment
Share on other sites

Α ρε PentiumPro 120MHz που σας χρειαζεται...

Δεν μας ειπανε ολοι αυτοι που ειπαν οτι δεν τα χρειαζοντε: οταν θα βγαλει 64b η "μαμα" Intel και θα σας προσταξει "πηδηξτε!" εσεις τι θα πειτε τοτε; "Ποσο ψηλα μαμα;"...

Σοβαρα τωρα, με την νοοτροπια "την δουλεια μου την κανω και μ' αυτο" δεν παμε μπροστα παιδες, θα ειμασταν ακομα στα 16-bit. Και κανεις δεν "χρειαζεται" 3.2GHz αλλα πολλοι ειναι αυτοι που τα αγορασανε, ακομα περισσοτεροι αυτοι που τα επιτευξανε με αλλο τροπο και πανω απ' ολα, σε ενα site σαν το "Εργαστηρι" δεν μπορεις να γυρνας την πλατη σε νεες τεχνολογιες. Στην καλυτερη των περιπτωσεων να χαρακτηριστεις φανατισμενος οπαδος 'η απλως _ασχετος_ ... :woot:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.