Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

2 μερες τωρα στην πιστα των Σερρων, η χρηση των φακων μου ειναι 5% ο 10-20 και 95% ο 70-200 (και τιποτε αλλο). Οσο περναει ο καιρος, τοσο περισσοτερο τον γουσταρω αυτο το φακο.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποια είναι η γνώμη σας για τα bounce diffusers στα flash; δουλευω τελευταια σε νυχτερινα μαγαζια και προσπαθω να βρω αν αξιζει και αν σου προσφερουν κατι παραπανω απο μια diy λευκη κάρτα πάνω απο το flash!

Link to comment
Share on other sites

Φλας αξίζει να πάρω μαζί μου στο ΣΕΦ; Θα κάθομαι σχετικά χαμηλά λογικά αλλά όχι και στο παρκέ ( έχει και τον στίβο...). 430ex ii.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

τελικα αξιζε η οχι??

(δωσε δειγμα στο λαο:p)

Link to comment
Share on other sites

Διονύση κλασσικά στον γκαντέμη.

Η μπαταρία πάει για ρικόλ...

Προχθές πήρα φακό (είχα τον 50άρη) για να παίξω, αύριο λέει πως σταμάτα η βροχή (απο την μέρα που επέστρεψα απο Πάσχα βρέχει) και ΣΗΜΕΡΑ βλέπω πως θέλω αλλαγή.

Ωραία :D

Link to comment
Share on other sites

τελικα αξιζε η οχι??

(δωσε δειγμα στο λαο:p)

Πολύ λίγο βοήθησε, κι αυτό κυρίως στη μπασκέτα που ήταν μπροστά μου (όχ την μακρινή). Ίσως με το 580 να είναι καλύτερα τα πράγματα, αλλά αντί για νέο (πανάκριβο) φλας, προτιμώ να πάρω σώμα με υψηλό Iso :p

Διονύση κλασσικά στον γκαντέμη.

Η μπαταρία πάει για ρικόλ...

Προχθές πήρα φακό (είχα τον 50άρη) για να παίξω, αύριο λέει πως σταμάτα η βροχή (απο την μέρα που επέστρεψα απο Πάσχα βρέχει) και ΣΗΜΕΡΑ βλέπω πως θέλω αλλαγή.

Ωραία :D

Κρίμα. Αμέσως σας την αλλάζουν, ή θα περιμένεις;

Link to comment
Share on other sites

@@ αμέσως...

Απο 1η Μάι λέει, μάξ 5 μέρες.

Απο σήμερα δηλαδή καλή βδομάδα... καλά θα πάρω 2η σήμερα έτσι και αλλιώς που ήθελα και για το γκριπ και έχει ο θεός.

Είναι οργανωμένοι, στο ότι σου σκάει τύπος απο UPS όπου τους πεις, σου παίρνει την παλιά και σου δίνει καινούργια, αλλά εντάξει 1 βδομαδα είναι λίγο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.