Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

KAIZEN_zps1fdb780f.png

 

 

Kατόπιν προτροπής, κλαίω απλά.

 

 

12644982_10154589490438266_3058207907448

 

 

 

 

 

 

τα διάβασα αυτά αυτό που έγραψες ήθελα γιατί την σκέφτομαι μαζί με την εμ10 για να αντικαταστήσω τη γραία μου
 

 

 

 

Αν δε μείνεις αποκλειστικά σε m4/3, είναι πολύ καλή ευκαιρία η ΧΕ2 στα ~360€ για σώμα. Απλά μην αρχισει και παιρνει την ανηφόρα λόγω του FW update.   

 

Ξεστόκαρε το πουρνίμα. :p

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ γιωτάς, αλλά πόσο δύσκολο είναι να γράψουν 

 

1. Turn the camera on pressing while fcking holding "DISP/BACK" button to show the display in the right (current version is 1.00). Then, press the "MENU/OK" button
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Είμαι και εγώ γιωτάς, αλλά πόσο δύσκολο είναι να γράψουν 

 

1. Turn the camera on pressing while fcking holding "DISP/BACK" button to show the display in the right (current version is 1.00). Then, press the "MENU/OK" button

 

 

:hehe: 

Κιτρινιάρηδες, τι να τους κάνεις....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με τα λεφτά της d5 όμως παιρνεις ενα παιχνιδάκι και ενα αμάξι να σε πηγαίνει όπου θες να τραβάς με τα παιχνίδια...

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
Link to comment
Share on other sites

Το manual που συνιστά AFMA ανα τακτά διαστήματα... :D

 

Και τα calibration hw λένε για monitor calibration κάθε μήνα, άλλο που δεν συμβαίνει τέτοιο degradation που να τα κάνει "απαραίτητα".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πως σας φαίνεται αυτό το combo: Sigma-18-35mm-F1-8-DC-HSM-Canon + sigma mc-11 + a6000

για κάποια στιγμή στο μέλλον.. ας υποθέσουμε οτι δεν με ενοχλεί το βάρος και το μέγεθος,

γιατί χωράει στην τσάντα μου + kitlens + ένας manual 55mm/f2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.