Jump to content



Πλαστές online προσφορές - κραχτες


Recommended Posts

Εντάξει αν σας κάτσει με γιές, αλλά στην περίπτωση που δεν κάτσει (λέμε τώρα) ελπίζω τουλάχιστον ένας απ' όλους να είναι διατεθειμένος να αφιερώσει λίγο χρόνο να κάνει μια καταγγελία!

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ εγω ειμαι σωστος και σεβομαι τους τριγυρω μου καταναλωτες...

εβαλα στο καλαθι μονο μια μητρικη και οχι 2 η 10γιατι δε θελω να τη στερησω απο αλλους:hehe:

λεμε τωρα βεβαια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια....ενιωσα εστω και λιγο την χαρα οτι αγοραζω κατι , ανεξαρτητα με το αν θα παραλαβω :hehe:

την εκανα και γω την παραγγελια ... και εβαλα παραλαβη απο το καταστημα..

να δω..καλυψαμε ολες τις περιπτωσεις τωρα..χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

περα απο την πλακα ,μην τρελλαθουμε κιολας σιγουρα προκειται για λαθος .Θα σας ειδοποιησουν ολους τηλ οτι εχει γινει λαθος στην τιμη ,ή οτι εχει εξαντληθει το αποθεμα .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον αγορών σας από το PriveShop.gr

Δυστυχώς από τεχνικό λάθος της βάσης δεδομένων, κάποια μεμονωμένα προϊόντα εμφανίστηκαν με λανθασμένη τιμή αγοράς στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα. Η παρακάτω παραγγελία σας ως συνέπεια ακυρώνεται. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

Παρακαλώ ακολουθήστε τον δικτυακό μας τόπο για να ενημερωθείτε για την ισχύουσα, πραγματική τιμή αγοράς και επαναλάβετε την παραγγελία.

Ζητάμε συγνώμη γι’ αυτή την αναστάτωση που το λάθος αυτό σας προκάλεσε και παραμένουμε διαθέσιμοι για οποιαδήποτε άλλη βοήθεια και διευκρίνιση.

Φιλικά,

Γιώργος Ζέρβας

Link to comment
Share on other sites

1000 φορες να λεγαν δεν υπαρχει αποθεμα γτ εκει δε μπορεις να τους πεις και τπτ

αλλα τωρα που σου λενε λαθος , εχεις νομιζω και το δικαιωμα να κανεις και καταγγελια για δυσφημιση ;

Link to comment
Share on other sites

1000 φορες να λεγαν δεν υπαρχει αποθεμα γτ εκει δε μπορεις να τους πεις και τπτ

αλλα τωρα που σου λενε λαθος , εχεις νομιζω και το δικαιωμα να κανεις και καταγγελια για δυσφημιση ;

εμενα το αμαζον αυτο μου ειπε, οτι δεν εχει ο προμηθευτης να τους στειλει, απο την αρχη βεβαια ελεγε μη διαθεσιμο/αναμενεται...

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για πλαστές προσφορές:p

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον αγορών σας από το PriveShop.gr

Δυστυχώς από τεχνικό λάθος της βάσης δεδομένων, κάποια μεμονωμένα προϊόντα εμφανίστηκαν με λανθασμένη τιμή αγοράς στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα. Η παρακάτω παραγγελία σας ως συνέπεια ακυρώνεται. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

Παρακαλώ ακολουθήστε τον δικτυακό μας τόπο για να ενημερωθείτε για την ισχύουσα, πραγματική τιμή αγοράς και επαναλάβετε την παραγγελία.

Ζητάμε συγνώμη γι’ αυτή την αναστάτωση που το λάθος αυτό σας προκάλεσε και παραμένουμε διαθέσιμοι για οποιαδήποτε άλλη βοήθεια και διευκρίνιση.

Φιλικά,

Link to comment
Share on other sites

1000 φορες να λεγαν δεν υπαρχει αποθεμα γτ εκει δε μπορεις να τους πεις και τπτ

αλλα τωρα που σου λενε λαθος , εχεις νομιζω και το δικαιωμα να κανεις και καταγγελια για δυσφημιση ;

Άμα σου λέγανε οτι τελείωσε θα τους έλεγες με κοροιδεύετε.

Έτσι είναι ειλικρινής και καλυμένοι. Μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να επικαλεστούν τεχνικό πρόβλημα.

Τι θα τους πεις δεν υπάρχουν τεχνικά προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με την λογικη σου και εγω αυτη της αποψης ειμαι

απλως αναφερομαι σε περιπτωσεις που καποιοι θα θελουν να εκμεταλευτουν το λαθος τους και δινοντας τη δικαιολογια οτι δεν υπαρχει αποθεμα , να ειναι καλυμενοι

Link to comment
Share on other sites

+1 στον swatoner

Αν ελεγε δεν εχω αποθεμα εκει θα ετρωγε κραξιμο

Τουλαχιστον ειπε την αληθεια

Αλλα και σεις ρε παιδια πιστευατε αληθεια οτι θα παιρνατε την μητρικη 3 ευρω ?

Έγινε επεξεργασία από michalos
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά, έλεος. Λες και εμείς δεν κάνουμε ποτέ λάθη στη δουλειά μας.

Να πω ότι ένα μαγαζί κάνει τέτοια συνέχεια, οκ, να το κράξουμε. Αλλά όχι σε περιπτώσεις που δικαιολογούνται.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε σεις.

Γιαυτο και πιστευω κανενας δε θα τους κραξει.

απλως ανεφερα ενα σκεπτικο που θα μπορουσε να απαντησει για να αποφυγει τυχων "ανηθικους"

Link to comment
Share on other sites

έλα gomar δε το σώζεις :D.

χεχεχε

Θα μπορούσαν να πούν τέλος το απόθεμα, εκθεσιακό κομμάτι και τις γνωστές μπούρδες που έχουμε ακούσει κατά καιρούς απο το Π και το κάθε Μ κλπ κλπ.

Καλύτερα αλήθεια και λογικά επιχειρήματα πάρα μπούρδες λες και είμαστε στόκοι και μας ταϊζουν με τις αγελάδες.

Έχω πάει πλαίσιο και πήρα με το ζόρι δίσκο 20ευρώ 2.5" 500gb σε λάθος προσφορά που είχαν κάνει όταν οι hdd είχαν πολύ χαμηλές τιμές κιόλλας. επειδή μου λέγανε βλακίες στο ταμείο οτι κύριε 80ευρώ έχει έκανα ολόκληρο θέμα και τον πήρα όπως και πολλοί άλλοι για το γαμώτο πρώτα απ όλα αλλά και γιατί πήρα 500gb δίσκο κυριολεκτικά τσάμπα.

:D Να είμαστε καλά να βλέπουμε τέτοια να γελάμε και μακάρι να έχουμε τα λεφτά να τα παίρνουμε όσα το κοστολογούν αρχικά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.