Jump to content



Μετα το ομαδικο κραξιμο


.38-.45

Recommended Posts

... κι αφου δεν τολμουσα να ανεβασω φωτο χωρις να αρχισετε ολοι "φτιαξε τα καλωδια, συμμαζεψε το κουτι", ηρθε ο ταχυδρομος κι εφερε το περιφημο δεμα απο την αμερικη.

3.jpg

techflex case mod sleeving kit. carbon λεει το κουτι πως ειναι, εμενα δε μου εμοιασε για τετοιο.

1.jpg

δεν ειναι ασχημο, αλλα ειναι δυσκολο να το φτιαξεις, θελει πολλες ωρες, και τα μηκη που εχει η συσκευασια ειναι μικρα και ισα που φτανουν για ενα τροφοδοτικο, χωρις να υπαρχει περιθωριο για λαθη και δοκιμες.

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

κι εγω για ελαστικο το πηρα, αλλα δεν...

απλα ειναι ετσι πλεγμενα τα νηματα, που μπορει και ανοιγει μεχρι ενα σημειο (150% λεει η εταιρια). τα καλωδια για την τροφοδοσια της μητρικης, περνανε σχετικα ευκολα αν διπλωσεις το καλωδιο στο βυσμα.

για τα αλλα, πρεπει να βγαλεις το molex.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έρθει ο αγαπητός DJD απο τα λημέρια μου για να φτιάξουμε το watercooling μου θα δείτε και τη δική μου (παρόμοια) προσέγγιση με υλικά εξ ολοκλήρου αγορασμένα στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

lol. Μπράβο Δημήτρη καλό έγινε.

Ρε συς αυτό δεν είναι σαν την κάλτσα που φοράει το ΑΤΧ ή κάνω λάθος.?

Είχαμε βρει τέτοιο ρε συ Vag ένα Σαββάτο που έιχαμε βγει παγανία με το Croma, σε όλα τα μήκοι και πλάτοι, θυμάσαι?

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι και πολυ καλα endu...Εσεις ειχατε μπει μεσα στο μαγαζι και εγω ειμουν εξω με τον περιεργο(αναθεμα την ωρα)...οπως επισης θυμαμαι και οτι ο τυπας με τα καλτσομολεξ δεν εδινε με το μετρο αλλα με την κουλουρα.....

P.S. 1) Ανοιξε κανα μσν ρε γιδι 2) Πως πηγε η συναυλια? 3)Φερε κανα BIOS να κολλησουμε στην asus να την περασω εγγυηση 4 ) Πετα το abit....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Enduracell

Ρε συς αυτό δεν είναι σαν την κάλτσα που φοράει το ΑΤΧ ή κάνω λάθος.?

παρομοιο εχω δει σε enermax τροφοδοτικα, πανω στην πλεξουδα που δινει στη μητρικη.

LL_NEO

σε τι διαμετρους υπαρχει; αυτο που αγορασα, στη συσκευασια ειχε διαφορες διαμετρους, αναλογα το παχος των καλωδιων που θελουμε να καλυψουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [24-11-2003 και 10:14]

Υπάρχει τύπος που δίνει με το μέτρο, εδώ στην Αθήνα παίδες. Ασημακόπουλος στο κέντρο

Που ακριβώς? (Οδός, Αριθμός, Τηλέφωνο, :) μέγεθος παπουτσιού κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Πίσω απο τον Κατουμά στη Σταδίου δεν είναι μια εκκλησία; Εκεί είναι μαζεμένα πολλά ηλεκτρολογικά και είναι και ο συγκεκριμένος. 38-45 έχει σε διάφορες διαμέτρους. Εγώ έχω πάρει 8,5mm αν θυμάμαι διάμετρο για τα βύσματα τροφοδοσίας των οδηγών και ταιριάζει κουτί. Έχει επίσης και χρωματιστό θερμοσυστελώμενο για τα "τελειώματα"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.