Jump to content



Εδω και καιρο με εχει πιασει μια δοση υπερκαταναλωτισμου....


Vagouridis

Recommended Posts

Τα γεγονοτα εχουν εξης...Η μητερα την εκανε απο το νοσοκομειο και ειναι ποια σπιτι .Ολα πηγαν καλα αλλα μιλωντας μαζι της στο τηλ. εμμεσα πλην σαφως ζητησε δωρακια...Αφου πηγα και ψωνισα μερικα δωρακια για αυτην το ματι μου επεσε στο παρακατω αντικειμενο....Το ερωτευτηκα και ειπα στην εταιρεια να μου κανει το κανει δωρο ( Εξαλλου στην εταιρεια ειμαι και διευθυντης και εχει μονο ενα μελος εμενα....)Γλυκουλη δεν ειναι?

post-32-1416070652,4926_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι αφασία αυτό το γκάτζετ!

Έχω και εγώ ένα και μερικές φορές κολλάω άσχημα...

Νομίζω Nebula ball το λένε ή κάπως έτσι...

Παιδιά αξίζει να πάρετε όλοι ένα τέτοιο δώρο στον εαυτό σας!

Link to comment
Share on other sites

Κατα τυχη εντωπιστηκε χθες αργα το βραδυ σε ενα μαγαζι απο αυτα τα κινεζικα κατι για Πεκινο ελεγε και ετσι...ενα μπαμπης το ειχε αλλα δεν γ(#8=-2)(&@ ( το μαγαζι ειναι κοντα στην γειτονια μου)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν για μενα...15 το πηρα....Για την μανα μου ξεσκιστηκα στιρελλα , βραστηρα , φρυγανιερα ασορτι με τον βραστηρα ,καφετιερα ,ασυρματο τηλεφωνο , λαμπα ιωδιου και παιζει και κινητο ....μπορουσαν να πω και οχι...μολις την εβγαλαν απο το νοσοκομειο και το εφερε με τροπο...Να δω τωρα πως θα τα παω ολα αυτα ξανθη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Παρη αν γουσταρεις το ΣΚ πεταγομαστε μια βολτα Ξανθη. Ετσι για ενα καφεδακι και αυθημερον γυρναμε.......

Βολτιτσα να κανουμε......( Οι βενζινες δικες μου. You know why)

Θα φυγω πιο νωρις και θα μεινω αρκετα...εχω και κατι δουλειες την παρασκευη

σε ευχαριστω πολυ παντως....(ξεχνα το .....γερος να μαι να μπορω να τα κανω αυτα.....)

Link to comment
Share on other sites

Vag πραγματικά είναι γαμάτο το συγκεκριμένο ! Το έχω και εγώ αλλά σε φθηνότερη έκδοση.... :p΄χωρίς το πράσινο φως.... Α και κάτι ακόμα. Έχω δει κάτι τύπους στο Net που κάνουν Case Mod με το συγκεκριμένο.... Έγω αν είμουν στην θέση σου δεν θα το έκανα!!!:blink: Ξέρεις γιατί ? Δες εδώ να δεις τι γίνεται όταν τοποθετήσεις δίπλα του ένα δοκιμαστικό κατσαβίδι !!!!!

Image1

Image2

Απο ότι βλέπετε το κατσαβίδι ανάβει μόνο του !!! λόγο ηλεκτρομαγνητικών κυμάτων ! Εγώ πάντως δεν θα το έβαζα δίπλα στην μητρική, το τροφοδοτικό ή την οθόνη μου !!! ;)

Δοκίμασέ το και πες μου αν σου κάνει τα ίδια !!!:'( :D

Link to comment
Share on other sites

Για τους ψαγμενους με τις χαλαρωτικες gadgetιες, υπαρχουν και οι Lava-lamps.

Μοιαζουν με μακροστενες φωσφωριζε φιαλες που περιεχουν ενα παχυρευστο υγρο (σαν λαβα) που κινειται συνεχως και κανει "τρελα" σχηματα. Ειναι ψιλοχασιμο! Πολυ εντυπωσιακες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kots

με μια λεξη καταπληκτικό. έχει καμιά ειδική ονομασία για να το καταλάβει ο καταστηματάρχης;

αλήθεια με τη μηχανή τραβάς τις φωτος;

Απο εκει που το πηρα το λενε plasma light

Η μηχανη ειναι μια kodak cx6330 η οποια επισης αγοραστηκε τελευταια μεσα σε αυτην την κριση σε προσφορα απο το carrefour...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.