Jump to content



Which PSU ?


billpeppas

Recommended Posts

Παιδιά , τώρα σκέφτομαι την αγορά ενός καλού τροφοδοτικού για το κύριο PC μου (το έχω στην Λαμία) επειδή γέμισε ανεμιστήρες , συσκευές CD-RW / DVD +/-RW , HDDs κ.τ.λ.

Βρίσκομαι μεταξύ Antec TrueControl 550 και Enermax 465W.

Παρόλα αυτά , προσθέτω και άλλα τροφοδοτικά στην δημοσκόπηση.

Περιμένω προτάσεις κ βιώματα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ως τα απόλυτα τροφοδοτικά θεωρώ τα pcpower&cooling, η τιμή τους + τα έξοδα τελωνείου τα καθιστούν απαγορευτικά...

Στην κατηγορία που ψάχνεις, πιστεύω ότι το Antec TrueControl 550 δεν έχει αντίπαλο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τα PC Power & Cooling είναι όντως κορυφαία , αλλά δεν βρίσκω πουθενά τα προϊόντα της εταιρίας (εδώ στην Ελλάδα).

Το Antec TrueControl 550 θα δώσει και μια πιο HiTech "εικόνα" στην πρόσοψη του πύργου μου.Από τάσεις είναι περίπου τα ίδια με το αντίστοιχο μοντέλο της PC Power & Cooling.

Ααα , το τροφοδοτικό θα τραβάει ρεύμα από ένα line interactive UPS M.G.E. Pulsar Premium 1200VA. (άραγες θα μπορούσε να βελτιώσει καθόλου τις Voltage Regulations?).

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για κορυφαία τροφοδοτικά που θα σου κάνουν ακριβώς την ίδια δουλειά και τα 2 (Enermax , Antec). Για μένα πάρε όποιο βρεις πιο φτηνό και με τα λεφτά που θα σου μείνουν βγάλε τις γκόμενες για καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.