Jump to content



DDR3 APACER GIANT II 6GB - Τί λέτε αξίζουν??


SCARFACE_

Recommended Posts

Καλησπέρα

Αξίζουν οι APACER GIANT II 6GB http://emea.apacer.com/en/products/Overclocking_Series_Giant_II_Triple_Channel_DDR3-2000_Overclocking_Memory.htm

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.556046 ????

Δεν βρήκα πουθενά κάποιο review..

Τις έχει κανείς?? Μπορούν να πάρουν ποιό σφιχτά timings στα 2000mhz?

Στα 1800 με τι timings παιζουν.

Γένικα οποιάδήποτε πληροφορία για τις παραπάνω μνήμες απο κατόχους...

Για να δούμε θα μάθουμε τίποτα??

Ευχαριστώ :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ακομα κι αν τις εχει καποιος δε σημαινει οτι θα μπορεσεις κι εσυ να τις χρονισεις οπως ο αλλος.

Ειναι και τι κομματια θα σου τυχουν.

Το ενα κομματι μπορει να παιζει στα 2000 με cl9 και το αλλο να καταφερνει και cl8 στην ιδια συχνοτητα.

Ειναι και θεμα τυχης δλδ.

Απο κει και περα ωραια χαρακτηριστικα εχουν , καλη τιμη εχουν , 10 χρονια εγγυηση εχουν...αυτα να κοιτας και το τι προσφερει ο ανταγωνισμος στα ιδια λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά μιλάς,ετσι κάπως το σκέφτηκα κι εγώ..

Αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει κανένα review για τις συγκεκριμένες μνήμες απο κανένα site ή τουλάχιστον δεν βρήκα εγώ......

Μου φένεται θα είμαι ο πρώτος που θα τις παρουσιάσω :snap:

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δέν προλαβαίνουν να κάνουν review τα πάντα!! :woot:.. κάνουν review τα πιο ελκυστικά προϊόντα έτσι ώστε να διαμορφωθούν και κάποιες απόψεις.. δέν γίνεται όπως και να το κάνουμε να κάνουμε review για το κάθε τι που βγαίνει στην αγορα.. :p απλά δέν γίνεται :p άν και είναι ήδη o/ced για μένα δέν χρειάζεται review.. παίρνεις τα στατιστηκά από την εταιρία.. :p..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.