Jump to content



Θα φαμε ή θα πιουμε???


Stratos

Recommended Posts

Μιας που τρακοσαρισαμε με το καλο,προτεινω σιγα σιγα να βρισκομαστε, να γνωριζομαστε! Αλλα λογω του οτι, το τερπνον μετα του ωφελιμου, λεω, ή να φαμε, ή να πιουμε.

Για να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Stratos [01-12-2003 και 10:54]

σωστο κι αυτο....γινονται και ολα!!:D

Εγω παντως θα κατσω μακρια απο τον Root....εμαθα παραξενα πραγματα απο ενα πουλακι...

Τι άκουσες? με λυμένο το ζονάρι? η δεμένο? Πάντος δεν πρέπει αν έχεις ακούσει εμένα με λυμένο.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos

Λοιπον, ας γινουμε πιο συγκεκριμενοι....συμφωνουμε για Κυριακη 07-12-2003, Εξαρχεια για καφε, και μετα για παϊδακια???

Αν είναι εύκολο και εξυπηρετεί και τους άλλους θα ήθελα να το κάνουμε στις 14 μιας και αν γίνει αυτή την Κυριακή δε θα μπορέσω να παρεβρεθώ μαζί σας, λόγω προσωπικών προβλημάτων και υποχρεώσεων.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μέσα είμαι.Αν και δεν με βολεύει στα Εξάρχεια.

Κανένα άλλο μέρος? Το καλό είναι να βρούμε μια λύση που να βολεύει τους πάντες.

Εγω μπορώ μόνο Σάββατα / Κυριακές.

Link to comment
Share on other sites

επειδή για πολλούς από μας ειναι αδύνατον να είμαστε εκει στην όμορφη συναντησή σας, και καθοτι τελοσπαντων ειμαστε στον 21ο αιωνα όπου όλα είναι δυνατά, προτείνω:

να υπάρχει λαπτοπ με webcam που να δινει τη δυνατοτητα στους υπολοιπους να παρακολουθούν το φαγοπότι και τη κουβεντα....

εδώ σας θελω μαστορες χεχε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.