Jump to content



Θα φαμε ή θα πιουμε???


Stratos

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Θα τραβίξεις από το σπίτι σου την γνωστή "κουλούρα" ... κάπου κοντά σε εκείνη την περιοχή είχες δώσει ένα τηλ. οπότε απο το σπίτι του.... αμολάς λίγο καλούμπα ακόμα. λολ :D

Μια 2η σκέψη είναι.... να βάλατε όλοι τα κινητά σας.. με GPRS... και να ενώσετε το bandwith.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΟΤΙ ΑΚΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΗΜΕΣ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΡΟΩ ΠΟΛΥ. ΑΠΛΟΣ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΩ................

ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΡΗΒΙΕΣ.......... ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ OYTE 5 ΚΙΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΜΟΥ............:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [03-12-2003 και 19:20]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

I'll Be there...

XAXAXAXAXAX

Μη μου πεις!!! Θα εχουμε την τιμη????:D

Αντε σε περιμενουμε.

By the way, Οριστικοποιουμε στις 14-12-2003???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [04-12-2003 και 01:09]

LOL.Τρελαμενοι ανθρωποι!Παλι να φατε θελετε?Αν με θελετε και μπορω ερχομαι και εγω :D

Φυσικα σε θελουμε.....δε φαινεσαι να τρως πολυ...λολ:D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά...

Αυτή την Κυριακή 14/12/2003 το TheLab.gr και τα αξιότιμα μέλη του οργανώνουν το πρώτο Meeting! Tι θα κάνουμε; Θα φάμε, θα πιούμε κι ίσως και να ...κοιμηθούμε :blink:

Ώρα Συνάντησης: 14:30 Ώρα Ελλάδος (GMT +2 :p)

Tόπος Συνάντησης: Eξάρχεια - Έξω από το Πλαίσιο ( :sick: )

Τι να φέρετε μαζί σας: Τους εαυτούς σας ( DOH! :confused: ), το πορτοφόλι σας (ναι καλά καταλάβατε.. δεν σας πληρώνουμε - ειδικά αν τρώτε σαν το Βάιο :whistling ) και το χαμόγελο σας.

Σας περιμένουμε όλους.. ΚΑΙ την Aggourex :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.