Jump to content



Need For Speed World


pank

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

1 invite ήρθε και σε μένα :)

Update: Ένα screenshot που τράβηξα παίζοντας ελάχιστα. Απλοϊκό σαν παιχνίδι (beta βέβαια) και όχι τίποτα ιδιαίτερο, έχει πλάκα όμως και leveling.

nfst.jpg

Θα ακολουθήσουν μερικές ακόμα αν βρω χρόνο πιο μετά :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα για κανά 10λεπτο...

Γραφικά χάλια.. με 1,5 gb αρχεία τι γραφικά να έχει.. το θέμα είναι πως το παιχνίδι ενώ δεν κολλάει, έχει μόνο 3 σημεία για αγώνες κι εκεί είναι στιβαγμένα 500 αυτοκίνητα και περιμένουν... το ένα αυτοκίνητο μπαίνει μέσα στο άλλο.. όσες φορές κι αν έκανα join σε αγώνα, ή με πέταγε ή έσκαγε timeout.. lag δεν είχα αλλά γιατί δεν έτρεξα ούτε ένα αγώνα, δεν ξέρω.. όλοι απλά έτρεχαν αδιάφοροι και τράκαραν για πλάκα.. στο chat όλοι έγραφαν πως είναι βλακεία και πως πρέπει να μας πληρώσουν για να παίξουμε αυτό το παιχνίδι...χεχεχ πολύ χάλια... να προσθέσω τέλος πως ο χειρισμός είναι απαίσιος..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα για κανά 10λεπτο...

Γραφικά χάλια.. με 1,5 gb αρχεία τι γραφικά να έχει.. το θέμα είναι πως το παιχνίδι ενώ δεν κολλάει, έχει μόνο 3 σημεία για αγώνες κι εκεί είναι στιβαγμένα 500 αυτοκίνητα και περιμένουν... το ένα αυτοκίνητο μπαίνει μέσα στο άλλο.. όσες φορές κι αν έκανα join σε αγώνα, ή με πέταγε ή έσκαγε timeout.. lag δεν είχα αλλά γιατί δεν έτρεξα ούτε ένα αγώνα, δεν ξέρω.. όλοι απλά έτρεχαν αδιάφοροι και τράκαραν για πλάκα.. στο chat όλοι έγραφαν πως είναι βλακεία και πως πρέπει να μας πληρώσουν για να παίξουμε αυτό το παιχνίδι...χεχεχ πολύ χάλια... να προσθέσω τέλος πως ο χειρισμός είναι απαίσιος..

Δεν ξέρω γιατί δεν κατάφερες να τρέξεις ούτε ένα αγώνα. Εγώ πάντως δοκίμασα 3 φορές και μπήκα και τις 3 σε queue όπου μετά από κανά λεπτό max έτρεξα κανονικά (χωρίς να καταφέρω να βγω πρώτος καμία φορά βέβαια). Lag υπήρχε σχετικό, κάτι που όμως το καταλαβαίνεις κυρίως στη χρήση power-up όπως τα ονομάζει το παιχνίδι (nitro, δημιουργία traffic που πέφτει στους αντίπαλους οδηγούς, ασπίδα κλπ.) αφού πάταγα το αντίστοιχο κουμπί και μετά απο 3-4 δευτερόλεπτα ενεργοποιούνταν αυτό. Γενικά, όχι κάτι ιδιαίτερο και πρέπει να είναι αρκετά αλλαγμένο στη full version για να πιάσει, αλλιώς για αρπαχτή το κόβω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το έχω εδώ και μια βδομάδα

μετριοτατα τα γραφικά ως beta, χαμηλά fps με την 480 που εχω

αρκετά bug στο να κάνεις join multiplayer race, ενώ στα single race δεν είχα κανένα πρόβλημα

πολύ μέτριος ο ήχος

εύκολο gameplay

ο 1ος στο κάθε single mode race δεν είναι εντελώς παιχνιδάκι

οταν θες να πας να κάνεις join σε ένα challenge δεν χρειάζεται να πας εκεί οδηγώντας, αλλά ευτυχώς μέσα απο το map πας κατευθείαν στο σημείο

η πόλη είναι συμπαθητική

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Need for Speed World, the free-to-play MMO from EA, has turned two years old. To celebrate, the firm will give away a free item each day until July 27. To kick things off, today’s goodies include: the 2012 Chevrolet Camaro ZL1, a Double XP Week, and the Free Cam feature. Players can log in and scoop up more free items including customized license plates, neons, vinyls and even Need for Speed World in-game currency, SpeedBoost, during the week as well. Hit up the game’s website for more information.

bQTJi.jpg

i1fZ9.jpg

G87oU.jpg

08oOy.jpg

nGXiA.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.