Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Τα ψέματα των πολιτικών, που κατάπιαμε αμάσητα στην Μεταπολίτευση - NEWS247

Για να θυμούνται οι ''κοψοχέρηδες''. 40 χρόνια τρώνε δούλεμα, αλλά αυτοί εκεί !! Πρώτα θα τους βγεί η ψυχή και ύστερα το χούι.

Κοίτα να δεις που είχε δίκιο ο Άδωνης, είναι πλέον ξεκάθαρο, η αριστερά και οι κομμουνιστές φταίνε για όλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=48]LL_NEO[/MENTION] Εγώ θα ήθελα, αν δεν σε βάζω σε μεγάλο κόπο, να μας πεις ποια είναι τα ψέματα στο κείμενο του Βαξεβάνη. Τις ανακρίβειες άσε τες, υπέθεσε ότι τις βρίσκουμε και εμείς όταν δεν μιλάει συγκεκριμένα.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Να σου πω το πιο κραυγαλέο γιατί βαριέμαι κιόλας; Λέει ο Μπαξ οτι το ΤΧΣ θα πουλήσει τις μετοχές του σε τιμή μικρότερη απο αυτή που κατέβαλε. Ας του πει λοιπόν οτι αλλο η ΑΜΚ και τελείως αλλο πράγμα η πώληση μετοχών.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδα τα 2/3 της εκπομπής

Δυνατός ο Άδωνης. Μπράβο του

Έβαλα να δω και το τρίτο μέρος.

Προσοχή: Μόνο για γερά στομάχια

7:30κάτι

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=q6UFj3FeWJQ]O Υπ. Υγείας Άδωνις Γεωργιάδης " στον ενικό". Γ μέρος - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, πολύ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, η πλειοψηφεία στον τομέα της υγείας φάγανε, φάγανε, φάγανε, φάγανε, και φάγανε απο τους φόρους όλων μας.

Ανέφερα κάτι για φάρμακα πριν, "αγανακτούν" τώρα οι φαρμακοποιοί που πριν 10 χρόνια πουλούσαν το hexalen ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟ στα 9 ευρώ! (τώρα πωλείται γύρω στα 3).

Κλειστό επάγγελμα λέει διότι σπουδάσαν πολλά χρόνια λέει. Μάλιστα. Έχω εγώ φαρμακείο, έχω και έναν γιο χαραμοφάη, ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ "ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΑ" ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ τόσα χρόνια για να πληρώσω να τον στείλω Ρουμανίες, βουλγαρίες κτλ να σπουδάσει γιατί είναι άχρηστος να κάνει κάτι από μόνος του, έρχεται ο χαραμοφάης πίσω, με στρωμένη δουλειά. Γιατί; ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. Όχι ρε κύριοι. Εγώ γουστάρω τα μη συνταγογραφημένα να τα πέρνω από το περίπτερο. Γουστάρω να μην μου δίνετει αντιβιωσεις ( φαρμακοποιοί και φαρμακοβιομηχανίς) για ελέφαντες όταν στην Γερμανία σου γράφουν απλά "πενικιλίνη". Όταν στην Γερμανία το φάρμακο (μη συνταγογραφούμενο) στο super-market συνεπάγεται επιλογή και ανταγωνισμός.

Ό άλλος ο έξυπνος ο ψυχίατρος λέει δήθε μου τάχα μου "τι να φάμε στην ψυχιατρική;" Σώπα ρε αθώε; Μας έπεισες. Ο "ιατρικός επισκέπτης" δεν περνάει απο σένα ε; Τα xanax και τα Cibralex που να δίνουν ελαφρά τη καρδία, να υποθέσω είναι αναγκαστικά; 7 στους 10 ψυχίατρους σου δίνουν πρώτα τα προαναφερόμενα και μετά σου λένε "βρες ένα χόμπυ, κάνε γυμναστική" κτλ. "Πάρε ρε το φάρμακο αυτό για να πάω και γω το καλοκαίρι στο συνέδριο όλα πληρωμένα και αν θες παίξε και κανα μπασκετάκι...."

Αξονικοί τομογράφοι: χαλασμένοι οι περισσότεροι για να τρέχουν οι ασθενείς στα ιδιωτικά που ΤΥΧΑΙΑ εργάζονται (η είναι ιδιοκτήτες) γιατροί των νοσοκομείων.

Δεν υπάρχει έλεγχος, δεν υπάρχει τιμωρία.

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία φράση σου περιγράφει την Ελληνική πραγματικότητα σε όλες τις πτυχές του δημόσιου βίου.

Δες παράδειγμα τα σημερινά - Διάλογος - σοκ Μπαλτάκου με Κασιδιάρη - Ειδήσεις - Ελλάδα - in.gr

Θα γίνει τίποτα από πλευράς δικαιοσύνης;;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω, τον πείραξε που έβγαλαν τα άπλυτα του πατέρα του και του κολλητού του στη φόρα;

Ωραίοι είμαστε... Κάνουμε τις λαμογιές μας και μετά μας πειράζει που μαθαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω, τον πείραξε που έβγαλαν τα άπλυτα του πατέρα του και του κολλητού του στη φόρα;

Ωραίοι είμαστε... Κάνουμε τις λαμογιές μας και μετά μας πειράζει που μαθαίνεται...

Εδω εχουμε ολοι λιωσει στο γελιο με το δεξιο (και ακροδεξιο) θεατρο κι εσυ πας να βγαλεις λογικη?

Τυφλα να εχουνε τα Τουρκικα σηριαλ!

Κριμα παντως... πανω που ειχα πιασει να κατσω 5 λεπτα να δουλεψω σημερα ξεκινησαν τα ανεκδοτα.

Αντε να βγει κι ο αλλος να πει καμμια δημοσιογραφο του συριζα "γραφικια σαν την 780" να μου μεινει κανα συκωτι στο χερι.

edit:

δηλαδη μιλαμε δεν εχουν σταματημο τα ανεκδοτα...

http://www.parapolitiki.com/2014/04/mpaltakos-epistoli-paraitisis.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+parapolitiki+%28%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE%29

Δικαιολογιες επιπεδου Κατιδη "Χαιρετουσα εναν φιλο μου στην εξεδρα"

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα τον βρίζουμε τον Μπουμπούκο. Ο άνθρωπος σκέφτεται για το καλό μας και μόνο και έχει προβλέψει τα πάντα. Στο σύστημα ηλεκρονικής συνταγογράφησης, στην επιλογή νόσου για συνταγογράφηση ή παρακλινικές εξετάσεις υπάρχει ο κωδικός:

V95.4:Ατύχημα διαστημόπλοιου με τραυματισμό επιβαίνοντος

Να γνωρίζουν λοιπόν όλοι οι φίλοι, ότι αν τραυματιστούν σε ατύχημα με διαστημόπλοιο, το κράτος τους παρέχει δυνατότητα περίθαλψης..

www.e-syntagografisi.gr/files/icd10.xls

Link to comment
Share on other sites

Εδω εχουμε ολοι λιωσει στο γελιο με το δεξιο (και ακροδεξιο) θεατρο κι εσυ πας να βγαλεις λογικη?

Τυφλα να εχουνε τα Τουρκικα σηριαλ!

Κριμα παντως... πανω που ειχα πιασει να κατσω 5 λεπτα να δουλεψω σημερα ξεκινησαν τα ανεκδοτα.

Αντε να βγει κι ο αλλος να πει καμμια δημοσιογραφο του συριζα "γραφικια σαν την 780" να μου μεινει κανα συκωτι στο χερι.

edit:

δηλαδη μιλαμε δεν εχουν σταματημο τα ανεκδοτα...

Μπαλτάκος: Έτσι τα έλεγα στον Κασιδιάρη, για να τον ξεφορτωθώ | ΠαραΠολιτική

Δικαιολογιες επιπεδου Κατιδη "Χαιρετουσα εναν φιλο μου στην εξεδρα"

Σε πείραξε ο χαρακτηρισμός μου για το σούργελο;

Σου χω και καλύτερο

Η όμορφη δημοσιογράφος της ΕΡΤ Αγλαϊα Κυρίτση, υποψήφια του ΣΥΡΙΖΑ στην περιφέρεια Βορείου Αιγαίου | Ειδήσεις και νέα με άποψη

Και βρες μου σε παρακαλώ ποιες είναι οι διαφορές ανάμεσα στην όμορφη δημοσιογράφο και το κομματόσκυλο δημοσιογράφο

Και επειδή εγώ δεν είμαι να κρύβομαι όταν κάτι δε με συμφέρει ας μιλήσω και για το θέμα:

α) Απο την πρώτη στιγμή που είχαν προφυλακιστεί οι 3 που έγιναν 6 είχα πει:

i. Δεν είμαι σίγουρος αν δικαιολογείται η προφυλάκιση

ii. Σε κάθε περίπτωση η προφυλάκιση δε σημαίνει ενοχή

Η απάντηση εδώ ήταν ότι τα λέω αυτά επειδή συμπαθώ τη Χ.Α.

Μειον του Σαμαρά που εμπιστεύτηκε για μια τόσο καίρια θέση κάποιον που ελαφρά την καρδία έλεγε ότι έλεγε; Σαφώς!

Είναι μεθόδευση του Σαμαρά όλο αυτό;

Στην περίπτωση που κάποιος πει πως είναι τότε για το δικό του πολιτικό αρχηγό πρέπει να παραδεχτεί ότι είτε μ@λακας είναι, είτε συνένοχος. Και αυτό διότι πολύ απλά αν θυμάμαι καλά οι παραπομπές ψηφίστηκαν απο όλα τα κόμματα (πλην ΧΑ). Διαβάζοντας τα παραπεμπτικά δεν ήξεραν αν οι κατηγορίες δικαιολογούν ότι επακολούθησε;

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα κανάλια καίνε τον Μπαλτάκο και ΜΟΝΟ τον Μπαλτάκο. Κατά τα άλλα, όλα βαίνουν καλώς.

V95.4:Ατύχημα διαστημόπλοιου με τραυματισμό επιβαίνοντος

Προβλέπω τα συμβάντα με UFO που οδηγούν σε τραυματισμούς ανθρώπων στην Ελλάδα να.... απογειώνονται.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Σε πείραξε ο χαρακτηρισμός μου για το σούργελο;

Mε πειραζει που δεν κοιτατε τα χαλια του θεατρου σκιων που ειναι ολο σας το κομμα... μονο ασχολεισαι με το αν καποιος απο τα αλλα κομματα ειναι γραφικος. Πολλω δε μαλλον και δημοσιογραφος που για να βρεις καποιον ΜΗ γραφικο πρεπει να ψαχνεις 40 μερονυχτα.

Νταξει... ειπαμε για να ακουγεται και η αλλη αποψη και να μην αλωνιζει ο Μυραλις ελευθερος που εχει κανει τσιφλικι του το φορουμ. Καταλαβαινω. Για την νεα γενια ρε γμτ!

Τα υπολοιπα ι, ιι που γραφεις δεν καταλαβαινω που κολλανε.

Ο δικος σου τους μπουζουριασε, (μην αρχισεις μονο οτι "λαθος του που εμπιστευτηκε τον Δενδια για μια τετοια καιρια θεση" λες και μονος του τα εκανε) στον δικο σου να παραπονεθεις.

Το οτι αγαπας τα ΧΑβγουλα, ή απλα δεν συμφωνεις με την συλληψη τους αλλα στηριζεις το αφεντικο που την διεταξε ή δεν γουσταρεις τον Μπαλτακο επειδη τοτε με τον Γιαννακοπουλο δεν εφερνε καλους παικτες στον Βαζελο, με αφηνει παγερα αδιαφορο και εδω που τα λεμε ουδεμια σχεση εχει με την φαρσοκομωδια που ειδαμε σημερα.

On another note, θεωρω πολυ υποπτο το οτι ο αλλος με τη σβαστικαΥποψηφιος Δημαρχος Αθ. δεν βγηκε να τα πει 2-3 μερες πριν, να γινει "τση Ποπης", αλλα περιμενε να ψηφιστει το νομοσχεδιο για να κανει το κομματι του.

Ο καθενας επιτελει το κοινωνικο του εργο τελικα σε αυτη την θεατρικη παρασταση.

Link to comment
Share on other sites

Mε πειραζει που δεν κοιτατε τα χαλια του θεατρου σκιων που ειναι ολο σας το κομμα... μονο ασχολεισαι με το αν καποιος απο τα αλλα κομματα ειναι γραφικος. Πολλω δε μαλλον και δημοσιογραφος που για να βρεις καποιον ΜΗ γραφικο πρεπει να ψαχνεις 40 μερονυχτα.

Νταξει... ειπαμε για να ακουγεται και η αλλη αποψη και να μην αλωνιζει ο Μυραλις ελευθερος που εχει κανει τσιφλικι του το φορουμ. Καταλαβαινω. Για την νεα γενια ρε γμτ!

Τα υπολοιπα ι, ιι που γραφεις δεν καταλαβαινω που κολλανε.

Ο δικος σου τους μπουζουριασε, (μην αρχισεις μονο οτι "λαθος του που εμπιστευτηκε τον Δενδια για μια τετοια καιρια θεση" λες και μονος του τα εκανε) στον δικο σου να παραπονεθεις.

Το οτι αγαπας τα ΧΑβγουλα, ή απλα δεν συμφωνεις με την συλληψη τους αλλα στηριζεις το αφεντικο που την διεταξε ή δεν γουσταρεις τον Μπαλτακο επειδη τοτε με τον Γιαννακοπουλο δεν εφερνε καλους παικτες στον Βαζελο, με αφηνει παγερα αδιαφορο και εδω που τα λεμε ουδεμια σχεση εχει με την φαρσοκομωδια που ειδαμε σημερα.

On another note, θεωρω πολυ υποπτο το οτι ο αλλος με τη σβαστικαΥποψηφιος Δημαρχος Αθ. δεν βγηκε να τα πει 2-3 μερες πριν, να γινει "τση Ποπης", αλλα περιμενε να ψηφιστει το νομοσχεδιο για να κανει το κομματι του.

Ο καθενας επιτελει το κοινωνικο του εργο τελικα σε αυτη την θεατρικη παρασταση.

Α μάλιστα. Δλδ να πεις την άλλη γραφική ειναι παπαρια επειδή σχεδόν ολοι ειναι γραφικοί. Αλλά φαντάζομαι να μιλάνε για πληρωμένες πένες ειναι ΟΚ επειδή ειναι ελάχιστες και όλες βρίσκονται στη μνημονιακη παράταξη.

Btw η πλάκα ειναι οτι η καλογεροπουλου σκίζει κυλωτα as we speak οτι καμια μεθόδευση δεν εγινε ανάμεσα στη κυβέρνηση και τη δικαιοσύνη. Γαμω τα παιδιά ήταν τελικα η γυναίκα και την είχα παρεξηγήσει.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα. Δλδ να πεις την άλλη γραφική ειναι παπαρια επειδή στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι

Τοσο απλα...

και ειδικα οταν εχετε... quad SLI απο Titan Z να τρεχει στο κατεβαστηρι σας. Μην ανοιξω το στομα για το main desktop.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο απλα...

και ειδικα οταν εχετε... quad SLI απο Titan Z να τρεχει στο κατεβαστηρι σας. Μην ανοιξω το στομα για το main desktop.

Ας είναι καλά το RMA και οι κουτόφραγκοι που μας αλλάζουν τις κάρτες με καινούργιες με το που βγει το επόμενο μοντέλο :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Ρε SLN. Άιντε ωρέ θέατρο όλη η δεξιά. Μαζί σου.

Πες μου λίγο. Η σωφιστικέ αριστερά από πότε σταμάτησε να είναι θέατρο; Από τότε που πέθανε η Καλουτα; Κάθε μέρα παράσταση απραξίας σηκώνουν και μάλιστα στην Επίδαυρο. Το έργο που παίζουν δε με απόλυτη επιτυχία είναι το "τρεις λαλούν και δυο χορεύουν".

Η αριστερά και όσοι δηλώνουν "ηθοποιοί" στο "Κλεμμένα Όνειρα".

Πως το πε σήμερα μια Συριζαία στον Αυτιά; "Εμείς έχουμε σχέδιο" λέει, "αλλά δεν σας το λέμε"..

:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.