Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Από τον GAP καλύτερα μιλάει

Τσιπα να ειχε απανω του και ας ητανε κωφαλαλος, λες αμα μιλαγε τα ελληνικα ο γιωργακης οπως μιλαει τα αγγλικα θα ητανε ακομα πιο πειστικος τοτε που πεταγε τις προεκλογικες αρλουμπες του το 2009 ? τα ελληνικα του γιωργακη ειναι το θεμα ή το που εδινε την ψηφο του ο κοσμος εδω και δεκαετιες ?

καμία ηττοπάθεια.....ίσα ισα....

απλά το point μου είναι οτι η νέα γενιά θα ξεκινήσει και θα παρακινήσει όλους τους υπόλοιπους (άνω των 30)

ότι ακριβώς είχε γίνει στο Πολυτεχνείο.......οι νέοι μπροστά.....και σιγά σιγά όλοι μαζί.

NEWSFLASH ! την χουντα την εριξε η ΕΛΔΥΚ, πολυ που νοιαστηκαν οι αμερικανοι για το πολυτεχνειο, οι φοιτητες της τοτε εποχης δεν παθανε/κανανε ουτε τα μισα απο αυτα που θελουνε εμας να πιστευουμε, και δεν τα λεω εγω αυτα, τα λενε ανθρωποι με σχεδον τα τριπλασια χρονια απο μενα και εσενα που εχουν δει παρα πολλα τα ματια τους και εχουν ακουσει ακομα πιο πολλα τα αυτια τους.

Αντι να ηρωποιουμε την καταραμενη γεννια του πολυτεχνειου αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι να δειξουμε με την ψηφο μας επιτελους οτι δεν γουσταρουμε αλλο τις δυναστειες τυπου παναδρεου - μητσοτακη και λοιπων πουλημενων, να σταματησει αυτη η νοοτροπια που θελουν/ηθελαν να μας περασουν οι πατεραδες μας - εχω γνωστο καραβανα, θα κανω ενα τηλεφωνο και θα υπηρετησεις διπλα απτο σπιτι σου - εχω κονε με τον ταδε, θα του πω να σε βαλει εκει χωρις ΑΣΕΠ τπτ και θα γυρνας σπιτι καθε μερα στις 3 - μην ζητησεις αποδειξη απτον φουρναρη, τον ξερω 40 χρονια - θα ψηφισεις Παπουτση ειναι απτο χωριο μας.

Δηλαδη στις αλλες ανεπτυγμενες χωρες οπου η διαφθορα τα βυσματα και το ρουσφετι ειναι η εξαιρεση και οχι ο κανονας οι πολιτες τους ειναι χαζοι και εμεις ειμαστε οι εξυπνοι ? Οπως ειπωθηκε και πιο πανω ΟΛΑ πληρωνονται, οτι κανεις στην ζωη σου το βρισκεις αργοτερα μπροστα σου, πρεπει να ζητησουν συγνωμη ΟΛΟΙ οι πατεραδες και οι παπουδες απτα παιδια τους, γιατι αυτα λουζονται τωρα τα δικα τους μαμη-σιατικα, μετα αφου τα βρουμε μεταξυ μας πρεπει να στειλουμε ολους τους οικονομικους τρομοκρατες απο κει που ηρθαν, οι πολιτικοι δεν ειναι το προβλημα, και καρκινος να πεσει σε ολα τους τα σογια οπως εσκουζε ο γραφικοτατος λεβεντης, η ζημια εχει ΗΔΗ γινει, αν αυριο μου δωθει ευκαιρια να σφαξω στα μουλωχτα καποιον απτην τωρινη κυβερνηση ή τις προηγουμενες θα το κανω απο αποθυμενο και μονο, οχι γιατι πιστευω οτι χρειαζεται να χυθει γαλαζο-πρασινο αιμα για να σωθουμε.

Αυτο πρεπει να γινει ετσι κι αλλιως ωστε να περασει το μυνημα οτι δεν ειμαστε καθολου ευχαριστημενοι με το γεγονος οτι εχουν υπογραψει πληρεξουσιο για ολοκληρωτικη καταστροφη της οικονομιας και αιωνια υποταγη στους ξενους, τα εχουμε ξαναπει, με τραγουδακια - χαζοσυνθηματα στο συνταγμα και ψυχακιδες που πανε μονο και μονο επειδη τους το εχει συστησει ο γιατρος τους σαν μεσο εκτονωσης δεν βγαινει τιποτα. Εννοειται πως πρεπει να πεσει η ραβδος ΚΑΙ στους δημοσιογραφους, το εχουν παρατραβηξει το σχοινι τον τελευταιο καιρο .......

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

καψιμο 2-3 δημοσιογραφους.κρεμασμα 10-15 βουλευτες...γιατι οι πολιτικοι και οι μεγαλοκαρχαριοδημοσιογρααφοι ειναι χειροτεροι απο αυτους που παρανομουν,θα μου πεις αυτοι που παρανομουν τι να τους κανουμε?αυτοι που τα φαγανε?αυτοι θα τιμωρηθουν με το νομο. αλλα το να παρεις την ζωη καποιου ξερω ειναι απανθρωπο, αλλα μονο ετσι θα καταλαβουν και θα παραδειγματιστουν....

Έγινε επεξεργασία από gio102004
Link to comment
Share on other sites

Ένα λάθος κόμμα μπορεί να σου χαλάσει όλη τη σύνταξη, έλεγε η δασκάλα στο σχολείο. Φέτος κατάλαβα ότι δε μιλούσε για γραμματική...

Θα ζήσουμε την ιστορική στιγμή παράδοσης-παραλαβής του twitter account [MENTION=10365]PRiME[/MENTION]ministerGR

Η κατάσταση είναι τόσο σοβαρή που το Star βάζει πλέον ειδήσεις

Τώρα που θα παραιτηθεί ο Μπερλουσκόνι να τον κάνουμε εμείς εδώ πρωθυπουργό. Είναι και γκομενιάρης και θα θυμίζει τον Αντρέα

Μικροποσότητες δερματίνης προερχόμενης πιθανότατα από καρέκλα, βρέθηκαν στα νύχια του Πρωθυπουργού, από άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία.

Άραγε η νέα συγκυβέρνηση Παπανδρέου-Σαμαράς θα λέγεται ΠΑΠ-ΑΡΑΣ???

Άνοιξε το κλειστό επάγγελμα του πρωθυπουργού της χώρας

Αν συνδυάσεις το μαλλί του Σαμαρά, το μουστάκι του ΓΑΠ και το ύψος της Αλέκας, βγαίνει ο Σούπερ Μάριο.

Κάποιος να τους πει να τελειώνουν επιτέλους..... Θέλω να μάθω τι νόμισμα θα βάλω φέτος στην βασιλόπιτα..!

Ο Γιωργάκης είναι σαν τη Μούσχουρη που κάθε φορά κάνει την τελευταία της συναυλία και μετά ξανά μανά.

Άρχισε τώρα τα συγκινητικά για παππού και πατέρα… Ακόμη τον καίει που ο Αντρέας τα άφησε όλα στη Μιμή!!!

Βενιζέλος από μέσα του: λίγο έμεινε Βαγγέλη, κρατά. Βαθιές ανάσες. Breath in breath out. Σκέψου την Ξενογιαννακοπουλου για να μη σηκωθείς με στύση

Απόλυτη φαντασίωση. Ο ΓΑΠ παραδίδει εξουσία στον Σημίτη, και ο Σαμαράς ζητά επιστροφή..Μητσοτάκη.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη τον καίει που ο Αντρέας τα άφησε όλα στη Μιμή!!!

Χμμ όχι ακριβώς.

Σου αφήνω το όνομα μου του είπε και από ότι αποδείχτηκε ισοδυναμούσε με τεράστια περιουσία.

Link to comment
Share on other sites

Και άιντε αναλαμβάνει ο Πετσάλνικος Πρωθυπουργός. Υπουργός Οικονομικών ποιός;

Ο Πετσάλνικος με τον Βενιζέλο δεν λένε καλημέρα. Πως θα συνεργαστούν;

gkouxou* gkouxou* Σίγουρα θα φύγει ο Παπανδρέου από το Μαξίμου;

ΝΔ: Ουδέποτε μας πρότειναν τον Παπαδήμο.

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.