Jump to content



Ο δίσκος και η...τηλεόραση!


billpeppas

Recommended Posts

Θα παρακαλουσα ο οποιοσδηποτε επιθυμει να συναντηθει με τον κο Βαγγουριδη, ειτε για να συσκεφθει,ειτε απλα για να συζητησει μαζι του να μου στειλει pm ωστε να κανονισω εγω την ημερα και ωρα του ραντεβου. Οι 10 πρωτοι θα παρουν απο μια αυτοβιογραφια του κου Βαγγουριδη αφου πρωτα καταθεσουν σε τραπεζικο λογαριασμο το ποσο των 500 το οποιο ειναι το αντιτιμο της συναντησης.

Ευχαριστω,

Γινελης Ζαχαριας

General Manager of The Vagouridis Association

Thessaloniki

Greece

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε κυριε Ρουτεξιδη τον τροπο που μιλας για τον Αρχοντα, γιατι βλεπω οτι η θεση σου ως admin του φορουμ τρεμει...........

Για να μην υποβιβαστεις λοιπον σε μικρο αλβανακο που απλα θα ανοιγοκλεινει τον server ζητα αμεσως συγγνωμη απο τον Αρχηγο και θα ξεχασουμε απλα οτι ειπωθηκε.........

Link to comment
Share on other sites

Το off-topic έγινε πιο off-topic.

Σοβαρευτείτε παιδιά!

Λοιπόν επειδή άρχισε και μου την σπάει πολύ αυτό (δίσκος--τηλεόραση):

Όποιος βρεί την λύση , του δίνω το σύστημα της υπογραφής μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas [20-12-2003 και 01:21]

Λοιπόν επειδή άρχισε και μου την σπάει πολύ αυτό (δίσκος--τηλεόραση):

Όποιος βρεί την λύση , του δίνω το σύστημα της υπογραφής μου.

Τα μεταφορικα για εκτος Αθηνων ποιος τα πληρωνει?????

Link to comment
Share on other sites

εναλαχτική λυση

κλείσε το πισί

Και για ανεβάσω την προσφορά του Πεπα εγώ θα δωρίσω ενα σετ απο τρία μπλόκ (Cpu,gpu ,Vga ) σε αυτόν που θα λύσει το μεγα Μυστήριο .Θα πρότεινα στους admin toy Lab να ακυρώσουν το χριστουγενιάτικο διαγωνισμό και να δωροθετήσουν το μυστήριο του πεπα

Ελπίζω ο φίλτατος βούδας να ακολουθήσει την κινησή μου και να δωρήσει και αυτός μια LCD οθόνη στον νικητή Θα παρακαλούσα τον μανατζερ του ΔΡ ΖΙVAG να μας παραχωρήσει για δώρο ενα 15λεπτο συζήτησης πάνω στο θέμα ραδιοτηλεόραση και σκληροί δίσκοι (μυθοι και πραγματικότητα) με τον δρ .γιατι η γνώση πρέπει να μοιράζεται και όχι να είναι προνόμιο ορισμένων

φιλικά Μιχαλης Eleven

chairman and Boss of my self

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven [20-12-2003 και 07:21]

εναλαχτική λυση

κλείσε το πισί

Και για ανεβάσω την προσφορά του Πεπα εγώ θα δωρίσω ενα σετ απο τρία μπλόκ (Cpu,gpu ,Vga ) σε αυτόν που θα λύσει το μεγα Μυστήριο .Θα πρότεινα στους admin toy Lab να ακυρώσουν το χριστουγενιάτικο διαγωνισμό και να δωροθετήσουν το μυστήριο του πεπα

Ελπίζω ο φίλτατος βούδας να ακολουθήσει την κινησή μου και να δωρήσει και αυτός μια LCD οθόνη στον νικητή Θα παρακαλούσα τον μανατζερ του ΔΡ ΖΙVAG να μας παραχωρήσει για δώρο ενα 15λεπτο συζήτησης πάνω στο θέμα ραδιοτηλεόραση και σκληροί δίσκοι (μυθοι και πραγματικότητα) με τον δρ .γιατι η γνώση πρέπει να μοιράζεται και όχι να είναι προνόμιο ορισμένων

φιλικά Μιχαλης Eleven

chairman and Boss of my self

Mπροστα στην 15λεπτη συζητηση(αν εχει κενο χρονο φυσικα ο δρ.) με τον δρ. ολα τα αλλα δωρα ειναι τιποτενια;) οποτε ας σταματησουν οι δωρεες αφου δεν προσφερουν τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.