Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

να συνεχισω να σας παω και τα υπολοιπα μπας και ξεθυμανω λιγο με την κωλοζεστη που μου χει βαρεσει στο κεφαλι...............

η εξεταστικη καλα κρατει μεχρι τις 8 του μηνα............το σπιτι ειναι χαλια απο τοσα μερεμετια και να δω ποιος θα μαζεψει ολα τα μπαζα που εχουνε γινει και εχουνε καθησει επανω στα επιπλα και γενικοτερα σε οτι υπαρχει εδω μεσα.σκονες απο στοκο απο αφρο μονωσης και οτι αλλο σκτο0 κυκλοφορει σε οικοδομικα υλικα........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

θελω να πω καποια πραγματα για τον ROOTX...................................

#@%$%@#!@$!@#$#!@$!#@$#@$%@#$%@#%!@#~!##!@$#%!#@$$!^%$*&(*)%

^^$#%@#$*^%&*$$#^#%&(&^#$#$!@%#!@$%#$&^$*^%*%^*&^!#%$%^(&^%^$#

&(%$^$#^%@$&$%@&%^!#$^%$*%^*@#$%#$^#%&$%#

!$^$#&$%&!$#%!#&^#%*%^*&

ουφ.......τωρα ξεθυμανα για τα καλα.....χεχεχεχεχεε

λογω μπαγκ στο ποστ μου(ξεχειλωσε απο τα πολλα βρισιδια) αναγκαζομαι να κανω ενα εντιτ:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk [Σήμερα, στις 18:57]

Με το LANparty προβλέπεται κάτι?

πολυ χλωμο τζιμακο ακομα να ξερω...........απο οτι βλεπω μεχρις στιγμης μαλλον θα το μεταθεσουμε για πιο μετα.......σκεφτομουνα για 9-10-11 ιουλη σε 10μερες δηλαδη αλλα δεν ξερω.......ισως φυγω νωριτερα απο αθηνα.....αμα δεν φυγω θα γινει σιγουρα........ειδωμεν:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [29-06-2004 01:02]

επειδη η εφη δεν με θέλει .. θα ψαξω να βρώ αυτα στη φώτο με τον Nycos .(σου ειπε ο γιατρος αν υπάρχουν πολλα για ολλους μας?)

και στο τελος θα τις παρω και τις 2

Τι εγινε με την Εφη??? ή ακολούθησες την συνταγή του γιατρού?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν κ μικρος κατεληξα στο οτι οι Θεσσαλονικες ειναι οι πιο ωραιες...%$#$&&....κοπελες!Το πρωι ημουν σε μια πισινα(εκανα προπονηση) κ ταυτοχρονα κανανε ζεσταμα κ αλλα παιδια απ'ολη την Ελλαδα επειδη Παρασκευοσαββατοκυρικο ειναι το παννεληνιο πρωταθλημα κ εχουν κατεβει ολοι Αθηνα!Οταν τελειωσα λοιπον καθομουν κ χαζευα κωλους.....κ γενικα κοπελες....οι πιο ωραιες(παντου κ παντα) ηταν οι Θεσσαλονικες!Δεν λεω,απο μικρος το ακουγα που το λεγαν ολοι αλλα δεν περιμενα κ τετοια διαφορα!χε!χε!Εχω παει κ Θεσσαλονικη κ εχω την εντυπωση οτι κ οι γυνεκαις εκει ειναι καπως καλυτερες απο την υπολοιπη Ελλαδα....:D

Ενα εχω να πω!Μαλλον δυο!Οτι κ να σπουδασω σκεφτομαι σοβαρα να δηλωσω Θεσσαλονικη!κ δευτερον δηλωνω θαμπομενος..:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: χε!χε!

Αρε τυχεροι εσεις εκει πανω!

κ κατι τελευταιο...η γυναικα που θα παντρευτω θα ειναi Θεσσαλονικια!!!!χε!χε!

Link to comment
Share on other sites

Κανει ζεστη, εχω νευρα, κανει βαριεστημαρα, ψαχνω δουλεια και δεν εχει κατσει καμια.. , θελω να παω διακοπες ,θελω μια θεση στον ηλιο ..-εχμ στο δημοσιο εννοω.

Γιατι να εχω τοση γκαντεμια γμτ, ουτε να με ειχαν μουντζωσει δλδ..

Βαρεθηκα το νετ, βαρεθηκα το πισι μου - που χρειαζεται και φορματ- ,βαρεθηκα εμενα, βαρεθηκα τους γυρω μου ,βαρεθηκα εσας , βαρεθηκα την ζωη μου, βαρεθηκα το χαζο -αλλα ωραιο -χαζοχαρουμενο δλδ αβαταρ μου , βαρεθηκα το οτι δεν μπορω να βρω δουλεια εκει που θελω (δεν εμεινε και τπτ αλλο να βαρεθω)..(εδω χρειαζεται το emoticon toy chroma misters administrators,θελουμε να εχουμε ενα τζιφακι που να δειχνει οτι εχουμε νευρα βρε αδερφε ,και δεν το εχουμε! )

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Τα ειπα αλλα δεν ξεδωσα... :(:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Ναι.. θα το σπονσοράρει κι ο Βασιλάκης Καϊλας... :p

:D :D :D εχεχε που τον θυμηθικες ρε δαυτον....?? λολλολλ

παντως μερικα ποστ ειναι πραγματικα σκετο δραμα....τα διαβαζεις και το δακρυ παει συννεφο.....α ρε τι τραβαει ο κοσμος.....:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Μηπως να σκεφτοσασταν το διδυμο Ξανθοπουλος- Βουρτση?

το σκέφτηκα.. και μου ήρθε ή ατάκα από τα Ημισκούμπρια... "και κλαίει η Μάρθα Βούρτση, θεε μου δεν θα ξαναβάλω ποτέ μου πια παπούτσι"....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν βρισκω αναλογο τοπικ για να βαλω την παρακατω ειδηση την βαζω εδω :)

Φωτεινή Κούπα!

Είναι δυνατόν να βγαίνει από το ποτήρι σας μια δεσμίδα λαμπρού φωτός;!

Η Κούπα Πλάσμα μαζί με το ηλεκτρονικό της πιατάκι μπορούν να το κάνουν! Χρησιμοποιώντας εξελιγμένης τεχνολογίας ιονισμένο αέριο σε υψηλή θερμοκρασία και σε συνδυασμό με το ειδικά σχεδιασμένο ηλεκτρικό πιατάκι, η κούπα αυτή, κατασκευασμένη από διπλό γυαλί, δημιουργεί αυτό το μοναδικό φωτεινό εφέ!

Αγγίξτε με τα δάχτυλά σας την εξωτερική επιφάνεια της κούπας και παρακολουθήστε μια χρωματιστή δέσμη φωτός να ακολουθεί «μαγικά» τις κινήσεις σας πάνω στο γυαλί. Ιδανική για να εντυπωσιάσετε στο γραφείο, τα πάρτυ ή απλά για να «παίξετε» μόνοι σας στο σπίτι.

Αγγίξτε την κούπα και αλληλεπιδράστε με το φως.

Η κούπα είναι κατάλληλη για κάθε είδους ζεστό ή κρύο ποτό.

Έχει μεγάλη χωρητικότητα

Είναι φορητή καθώς λειτουργεί με μπαταρίες .

Το ηλεκτρικό πιατάκι έχει δικό του διακόπτη on/off

Έχει ενσωματωμένο αντάπτορα για να λειτουργεί με ρεύμα.

Eνα ωραιο gadjetaki για απαντες pc-maniacs :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.