Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από DJD

Και φυσικά ακόμα δεν έχω DSL και δεν πρόκειται να έχω αν δεν περάσουν οι ολυμπιακοί.. (αγώνες όχι οι γαύροι :p)... καταραμένε ΟΤΕ!

Κερναω μπυρες να παμε μετα παρεα να βρισουμε ΟΤΕ~~~~

Link to comment
Share on other sites

Μου τη δινει που οι τηλεοραση εχει γεμισει απο διαταραγμενες προσωπικοτητες, που κανουν τα παντα για να μη φυγουν απο τη ζεστασια της καμερας, ζωντας μεσα σε εναν ψευτικο κοσμο που ονομαζουν reality show.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mου την σπαει που εχουνε γεμισει 12 σελιδες με αχρηστα ποστ κ μου σπανε τα νευρα μεχρι να τα διαβασω,αλλα δε γ@μιετε θα ποστααρω κ γω τα δικα μου χωρις να διαβασω 12 σελιδες με γκρινιες κ στραβωματα τυπου : μου παιζουν τα νευρα που οι μυγες κανουν ΒΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ολη την ωρα χωρις να σταματανε κ αν τυχει να σταματησουν θα σταματισουν για να χεσουν κ να τριψουν το κεφαλι τους !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Χθες, στις 23:53]

Mου την σπαει που εχουνε γεμισει 12 σελιδες με αχρηστα ποστ κ μου σπανε τα νευρα μεχρι να τα διαβασω,αλλα δε γ@μιετε θα ποστααρω κ γω τα δικα μου χωρις να διαβασω 12 σελιδες με γκρινιες κ στραβωματα τυπου : μου παιζουν τα νευρα που οι μυγες κανουν ΒΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ολη την ωρα χωρις να σταματανε κ αν τυχει να σταματησουν θα σταματισουν για να χεσουν κ να τριψουν το κεφαλι τους !

Φιλε δεν θα ηταν εφυεστερη (πω πω την σκοτωσα την λεξη..με το κολο irc εχω ξεχασει τα Ελληνικα μου..ασε που καμια φορα αντι για ψ γραφω πσ και αντι για ξ κσ) επιλογη αν διαβαζες μονο τα θεματα που σε ενδιαφερουν απο το να τα διαβασεις ολα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.