Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Μου τι σπανε:

- oι γκομενες που αν δεν εχεις φραγκα και τουτου δεν γυρνανε να σου πουν ουτε καλημερα

- Τα γουρουνια που νομιζουν οτι ειναι παντοκρατορες

- Οι αυτοκινηταδες που δεν μας υπολογιζουν στο δρομο, και οταν μας πατανε βγαινουν εξω και κοιτανε αν επαθε τπτ το αμαξακι τους

- Η κ...ολομηχανη μου που ποτε δεν προκειται να βρω λεφτα να την αλλαξω εδω και 11 χρονια (CB1)

- Οι αλβανοι και οι αμερικανοι

- Η Ελενα που δεν μου καθεται εδω και ενα χρονο

- Μερικοι απο το lab που ειναι ειρωνες, σνομπ και ξερολες

- Τα mac G4 που χαλανε καθε 30 !

- ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ Η ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ ΖΩΗ

thanx jax Πολυ αγχολυτικο το thread σου

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Τα ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....δεν παω καθολου ενα ατομο ..ειναι ο χειροτερος γλυφτρακος κλαψομ@ουνης και ερεστικος ανθρωπος του κοσμου.Του αρεσουν να του πιανουν τον κωλο τα μαγαζια και να λεει ψεμματα απο εδω και απο εκει να μην δινει πουθενα την βοηθεια του και αμα μαθει κατι πρεπει να το μαθει ακομα και ο τελειωμενος ψαρρας στον βορειο πολο.Ειναι τοσο ερεστικος που ακομα και να τον εδερνα δεν θα χορτενα ηθελε πρωι μεσημερι απογευμα βραδυ βρωμικο ξυλο και ενδιαμεσα και αλλο ξυλο και ισως καποτε θα καταλαβαινε τι σημαινουν ιδανικα φιλια ομαδα .....και παλι ισως...διοτι παλι σε ενα χρονο τα ιδια θα εκανε.....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!δεν θα τον πετυχω.......λιγα τα ψωμια του ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ να ειναι η front end σε μια κατηγορια απλα δεν ..δεν εχει γνωσεις δεν εχει ταλεντο και το μονο που κανει ειναι να αντιγραφει αλλους απλα δεν ....η μονη λυση ποια για αυτον ειναι η αυτοκτονια απλα δεν γινεται τον θεο μου μεσα......

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΑ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ ........Ασχετο υποκειμενο κινουμενης μαζας αυτες τις μερες να προσεχεις......

Link to comment
Share on other sites

Βαριέμαι αυτή την ώρα (6 παρά) που δε ξέρεις αν είναι ακόμα βράδυ για να κοιμηθείς λίγο ακόμα ή αν είναι πρωι για να σηκωθείς επιτέλους για δουλειά, σχολή κλπ. Βαριέμαι τον κάθε καραγκιόζη στη σχολή που σέρνεται και δε σου μιλάει πρωινιάτικα γιατί δεν έχει πιεί τη "φραπεδιά" και δε ξύπνησε ακόμα το ..ζώο (μέσα του). Βαριέμαι τις τελειωμένες που έρχονται για μάθημα κωλοφτιαγμένες λες και πάνε στα καλλιστεία και τους τελειωμένους που μόλις σχόλασαν από το κλαμπ.. Βαριέμαι να παίρνω το λεωφορείο με τον κάθε κατεστραμμένο μέσα που αν τολμήσεις και καλημερίσεις σε έφαγε. Αλλά μου τη σπάει και να περπατώ με ένα γόνατο που δε λέει να με αφήσει σε ησυχία από τα χριστούγεννα. Μου τη δίνει που η γεωργία δίνει ακόμα και δε μπορούμε να βγούμε για ένα χαλαρό καφε, μου τη δίνει που όταν τελικά βρεθούμε θα χωθεί ο κλασικός, ο μ@λ@κ@ς, ο συμφοιτητής και δε θα ξεκολλάει με τίποτα. Μου τη σπάει οτι είμαστε 4ο έτος και πρέπει να λιώσουμε στο διάβασμα αντι να δούμε λίγο πως είναι να είσαι στα 20τόσο... Μου τη δίνει να είμαι γεωλόγος και η σχολή να με κάνει να μισώ τη φύση, με τον κάθε ηλίθιο, ανύπαρκτο, καβαλημένο καθηγητή... Σπάστηκα τώρα, Φέρτε μου μια logo.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα σπαστηκα που ενω εχω κωλοεξεταστικη τραβιχτηκα για δευτερη συνεχομενη μερα στη δουλεια.....

Εεεε πως θα γινει δλδ??

Φοιτητης δεν ειμαι και εγω??

Να μη κατσω να αραξω και να ανοιξω κανενα κωλοβιβλιο?!?

Αι σιχτηρ....:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [03-02-2004 και 08:06]

Μου τη δίνει που το Gillete for woman ξυραφάκι είναι καλύτερο από την ακριβή μου Mach3! Μου τη δίνει επίσης ότι ο Gillete for woman αφρός είναι πιο μαλακός από τον αντίστοιχο αντρικό..

Μα καλά πιο ευαίσθητα είναι τα πόδια τους από τη μούρη μου;;;;

xaxaxaxaxaxaxaxaxa χααχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Ναι ναι.. γέλα :jump: Λες κι έχω άδικο! :wassat: :p

έλα μωρέ..σιγά και γω παίρνω όλη την ώρα τον αφρό του αδερφού μου και τα ξυραφάκια του και έχει γκανιάξει..σιγά μωρέ δε σου πήραμε και την καδένα!! :D ..η λύση για σένα ντι τζέι είναι απλή..πέτα τη βρωμομάχ ...να αγοράζεις γυναικείο αφρό και γυναικεία ξυραφάκια ...και ό,τι άλλο γυναικείο σου αρέσει ;) ...ελπίζω να μην είσαι από αυτούς τους περίεργους τύπους πού όταν οι κοπέλες έχουν ανάγκη από ταμπόν κ.α. αρνούνται να πάνε στο σούπερ μάρκετ να τους αγοράσουν !! έχετε όμως και κάτι κολλήματα ...χοχοχο :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

DJD, άμα πεις ότι σου την δίνει που το CHANNEL No5 μυρίζει καλύτερα από την Hugo Boss σου, θα αρχίσω να αναθεωρώ κάποια πράγματα για σένα, :tomato:

και μένα ανέκαθεν μου άρεσε τρελλά η πασίγνωστη cool water ..και θα θελα να μπορούσα να τη φοράω όλη την ώρα να την μυρίζω..εξάλλου τα αρώματα δεν προορίζονται να αρέσουν στα άτομα του αντίθετου φύλου;; χεχε για να πέφτουν ξερά από την ακαταμάχητη μυρωδιά ..σαν τα κουνούπια στο φως...εγώ θα πρότεινα να κάνουμε ανταλλαγή αρωμάτων!!

:shifty: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αν γινει ανταλλαγη θα παιξουν τρελλες αλλαξοκωλιες και πλακομ****α συμφωνα με την λογικη σου ( ''εξάλλου τα αρώματα δεν προορίζονται να αρέσουν στα άτομα του αντίθετου φύλου;; '' )

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από rantanplan

εγώ θα πρότεινα να κάνουμε ανταλλαγή αρωμάτων!!

!!!!! !!!!!!

Όχι όχι.. CHANEL 5 δε φοράω!

Αρχική απάντηση από Vadergr

Eχουν αρχισει και βγαινουν τα απλυτα του djd προς τα εξω βλεπω... Δεν πειραζει,δεν ειναι ντροπη ρε Κωστακη...

Ναι ναι.. πρόσεχε μη στραβο@$#^%@#%@ς μεγάλε μαμίκουλα εσύ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Αν γινει ανταλλαγη θα παιξουν τρελλες αλλαξοκωλιες και πλακομ****α συμφωνα με την λογικη σου ( ''εξάλλου τα αρώματα δεν προορίζονται να αρέσουν στα άτομα του αντίθετου φύλου;; '' )

:D :D

γιατί αλλαξοκωλιές;; απλά ο ένας θα κυνηγά και θα ψεκάζει τον άλλο με το άρωμα που του αρέσει..κάτι σε φρές έρ ένα πράμα...έτσι πάλι στους ίδιους συνδυασμούς θα καταλήξουμε!!! χεχε

:inlove: :inlove:

Αρχική απάντηση από DJD

!!!!! !!!!!!

Όχι όχι.. CHANEL 5 δε φοράω!

χαχαχαχαχα καλά ντεε!!! μη φοράς!!!ούτε εγώ φοράω το mega channel hehehe (α καλό!! :woot: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.