Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Σαφώς και δεν το πίστεψα. Δεν έχω ψευδαισθήσεις ότι οι κοινοί θνητοί μπορούν να κοιτάξουν στα μάτια έναν θεό. :p

Απλά ήθελα να πλασάρω λίγο τους Θεούς Priest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Λοιπον το θεμα ψιλοξεφυγε πιστευω αρκετα.

Δεν προκειται να κατσω να ερθω σε αντιπαραθεση ειδικα για το S2000 γιατι κι εμενα μου αρεσει παρα πολυ. Αλλα το κονσερβοκουτι απο κατω του βγαλτο. Ειναι αμαρτια απο τον θεο. Το αυτοκινητο εχει πιο πολλα bugs απο τα Windows2000 στην πρωτη τους κυκλοφορια.

Οσο για αυτοκινητο της προκοπης.........

οριστε

post-51-1416070694,9846_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε σύ! Το RS στην πίστα περνάει από πάνω μέχρι και το STi με τα 330! Χωρίς πλάκα τώρα, και τα τρία είναι πολύ καλά κομμάτια, αλλά το S2000 είναι το υπέρτατο εργαλείο απόλαυσης!

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω για το RS οτι ειναι πολυ γρηγορο απλα το εχουν θεοποιησει λιγακι. Για το Sti το γνωριζω το θεμα αλλα μην ακους τι λενε τα περιοδικα. 2ον το αυτοκινητο απο το εργοστασιο εχει ενα καρο bugs(xm,xm κατι για σκασμενους κινητηρες ακουσα λογω υπερθερμανσης, και φιλος μου τους εχει δει κιολας). Κατα τ'αλλα καλο αυτοκινητο αλλα παλι δεν ειναι Cupra R.Και δεν προκειται να γινει ποτε.

Για το S2000 δεν διαφωνω πουθενα.......

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ αφήνω την διαχρονικότητα να μιλήσει απο μόνη της.

DJD λες να παρατήσουμε τα pc και να αρχίσουμε οικονομίες....'εστω και για το 1400??

Ή να αρχίσουμε το nfs underground μπας και μας πέσει λίγο...:o:D :flower:

post-90-1416070695,8188_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.