Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ESTRANGED [Χθες, στις και 14:22]

αμαρτωλε εμενα εχει να με δει κομμωτρια 7 χρονια ! μπορει και παραπανω ....δεν θυμαμαι καν !

αν περιμενανε απο εμας ...ζητω που καηκανε ....

ενω σε μεγαλη αντιθεση , εχω περασει με τους γιατρους ,,,ολο κατι κανω -κατι διορθωνω , ολο κατι χαλαει ...γονατο θα ναι , αυτι θα ναι...αστα να πανε... 8α προτιμουσα τις κομμωτριες οπως και να χει!

παντως αν διορθωσες και κανενα βυζακι :p θα θελα να παρω ματι το τελικο αποτελεσμα... :devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Bαρεθηκα τον g@y memory controller της Ιντελ και τον καραg@y IDE controller .Εαν βγει και ο ενσωματομενος raid μουφα θα τα πεταξω ολα και θα παρω .....μηχανη ...αι σιχτιρ αλς σικιμι βουρντα βαρα ειναι οι τεχνικοι στην ιντελ....

Link to comment
Share on other sites

Θελω αποσπαση στην Αθηνα για να κοιμαμαι και να τρωω σπιτι μου ......οποιος εχει σχεση με τον Θειο Γιαννο να το πει τωρα .....

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.......................χαχαχαχαχαχα :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΤΖΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΛΚΙΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΛΚΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ.ΦΙΛΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ,ΞΕΚΟΛΛΑ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις και 22:09]

μου τη δινει που δε μπορω να γραψω

μου τη δινει το το alt+ctrl+delete δε γινεται με ενα χερι

μου τη δινω

Αμα εχεις μακρια δακτυλα και μεγαλη παλαμη γινεται.

Λεω να προσλαβω εναν μαυρο, απο αυτους που πουλανε cd, να μου το παταει οποτε το χρειαζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Μου την σπάει ο νόμος του Μερφυ, ο οποιος εχει την απόλυτη ισχύ σε εμένα...

" Το χειρότερο θα σου συμβεί την χειρότερη στιγμή και στην χειρότερη μορφή"

ΓΜΤ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και που ειστε ακομα......Που να τα μπλεξετε με εφοριες,ικα,γονικες παροχες,συμβολαιογραφους,υποθυκοφυλακες Και.Τους.Λοιπους λιμοκοντορους,καρεκλοκευνταυρους,γ@μω την απατεωνια και γ@μ@ το μ@#$@ τ## μ#@# τους......Ουυυστ....

***ειδικα για jax7480...

Φαντασου ποσο θα στην εδινε , να πιστευες στον απατη τον ΤΟP of the TOP - super moderator , που με εγγυηση θα σου τουρμπιζε το ibiza 1.4/16v με μια 2.5 garett στα 180hp , να δουλευε στις δοκιμες και μετα να χαλαγε.....και να ειχες σκασει και 1.5 χαρτι.....!!!!!!....

*************************************************************************************

Μου την δινει οταν με πιανουνε κοτσο και αφου δεν μπορω να κανω αλλιως, απλα κανω τον μ@λ@κ@.......

Link to comment
Share on other sites

Μου τη δίνει που το Gillete for woman ξυραφάκι είναι καλύτερο από την ακριβή μου Mach3! Μου τη δίνει επίσης ότι ο Gillete for woman αφρός είναι πιο μαλακός από τον αντίστοιχο αντρικό..

Μα καλά πιο ευαίσθητα είναι τα πόδια τους από τη μούρη μου;;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.