Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ

Σαββατο πρωι κι εγω......δουλευω.......εγω και τα ρολογια.......μαμω τον Φελεκη και ολες τις δοσεις που κανει στα ηλεκτρικα του......

Εχω σπαστει αγρια με τον καραγκιοζη τον ΟΤΕ......

Ειναι ολοι $%%&$^&$ %^$%$ηδες......Δεν ντρεπονται καθολου τα @ που δεν ριχνουν τις τιμες. ? Ευρωπη σου λεει μετα. Θα ελεγα τωρα για την Ουγκαντα που ζουμε αλλα εχε χαρη που δεν μπορω να γραψω αυτο που θελω......

Και απο την αλλη, 2 υποψηφιοι βουλευτες σε καναλι και δεν ηξεραν τι σκ@τ@ ειναι το ADSL. ELEOS REEEEEEE Κρεμασμα θελουν ενας-ενας μπροστα στο συνταγμα......

Για τους δρομους, τα σχολεια τα νοσοκομεια να μην πω. Τα ξερετε.....ή μαλλον τα βλεπετε.....

ΚΑΛΥΤΕΡΑ να το ριξω λευκο το κωλοψηφοδελτιο ή μαλλον να το ΒΑΨΩ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ......παρα να τους δωσω ψηφο.......@@@.......

Τα πηρα. παλι.

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΡΕ.....ακομα κοιμαστε?????? 11 η ωρα πηγε. Παλι ξενυχτουσατε χθες? Κλασικοι ελληναρες ολοι. Μεχρι τις 5 το πρωι ξημερωματα Σαββατου στο ορθαδικο με το μωρο να κουναει ρυθμικα τον πωπο......και το σημερα το μεσημερι μολις σηκωθειτε ..θα δειτε οτι δεν εχετε λεφτα ουτε για τσιγαρα.......

Αλλα και τι να λεει......τουλαχιστον πηδηξατε........(συγνωμη για το τουλαχιστον).....

Και απο την αλλη, η γυναικα μου εφυγε για να παει να ασκησει το εκλογικο της δικαιωμα.....

Και εφυγε και ο Παρης και ο Βασιλης και ο Γιαννης και ο αλλος ο Γιαννης και ΟΛΟΙ.....και ειμαι μονος........ :'(:'(:'(:'(:'(:'(

ΓΚΡΡΡΡΡ δεν θα γυρισετε ολοι πισω? θα σας πω εγω......

:devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα με τις εκλογες? Κατσε να αλλαξουν τους Πασοκους και να βαλουν τους ΝΔημοκρατες και μετα.........

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Να σου πω μια ιδεα για το τι να κανεις τον Router????(Κακιες, ξερω).....

Μην παει το μυαλο σου στο πονηρο. Στηριγμα για τα ποδια εννοουσα......

Link to comment
Share on other sites

βαριέμαι βαριέμαι βαριέμαι και πρέπει να μελετήσω για κάποια πράγματα, να μελετήσω για κάποια άλλα θέματα, να γράψω κάτι άλλα άσχετα, να συγκεντρωθώ, να μη λαλήσω, ταυτόχρονα που θα τα κάνω αυτά πρέπει να κατέβω κέντρο, βασικά πρέπει αυτή τη στιγμή να είμαι κέντρο, να μην σκέφτομαι όλη την ώρα πρόσωπα απρόσωπα, να μην μπαίνω στον πειρασμό να τα γράψω όλα και όλους τους ππρς που κάνουν τους ξερόλες για κάποια θέματα γι αυτούς αυτονόητα λόγω κλάδους που οι λοιποί που να τα ξέρουμε..λες και έχουμε χρόνο να γίνουμε όλοι παντογνώστες πλμλκς!! βασικά αντιπαθώ ακόμα και τ άντερά μου..τα νεύρα μου τα ατελείωτα

και όλοι είναι μλκς σας το πα;;

ουφ τι να κάνω τώρα;;;

ή μάλλον τι να πρωτοκάνω;;; :'( :'(

Link to comment
Share on other sites

Μαμω την ατυχια μου , την κοινωνια μου, τον κοσμο ΟΛΟ. Τσιτα νευρα μαμω τον Φελεκη μου.....

Γεμισαμε λεφταδες την τρελα μου μεσα κι εμεις ξεσκιζομαστε καθε μερα για να βγαλουμε κανα φραγκο παραπανω απο τις 3 κι 60 που παιρνουμε την ημερα και παλι.....ΣΚΑΤΑ.........

Γιατι μωρη τανα ζωη αλλους τους κανεις και αλλους τους .....φσσσσσσσσσσσσσστ

Γιατι?

Γιατι ο μαακας ο γιος του εφοπλιστη μπορει να εχει τα παντα απο την στιγμη που θα γεννηθει κι εγω πρεπει να αρχισω να δουλευω απο τα 14 για να μπορω να παιρνω αυτα που θελω(σκληρο δισκο)???/??

Καραγκιοζηδες ολοι, μαμαμενοι ουλοι τους........τα νευρα μου, τα χαπια μου κι ενα turbo to go......

Τι ζητησα, μια τουρμπινα και λιγη πιεση σε αυτην παραπανω αλλα τιποτα....εσυ εκει....ειτε παιζουμε λοττο ειτε τζοκερ ενα και το αυτο......

Μια κοινωνια γεματη......shit.......

και απο την αλλη λειπει και η γυναικα και θα λειπει και μεχρι την Κυριακη.....

Αει σιχτηρ ποια....θα το πουλησω το μαμηδι....

οτι και να πειτε οτι και να κανετε θα το πουλησω και θα παρω μηχανη....

δεν αντεχω αλλο ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Υπολόγισα ότι φέτος μέχρι τώρα έχω ξοδέψει 800 ευρώ σε hardware και την adsl, δηλαδή στα δύο μηνιάτικα το ένα έχει φύγει σε υπολογιστές :eek:

Τα χάπια μου γρήγορα γιατί με χάνεται :confused: :nuke: :sick: :boxed::upside:

Link to comment
Share on other sites

Ντριν ντριν το κινητούδι, θα καεί το πελεκούδι

Χτυπά χτυπά το κινητό, θα με βρείτε στο βουνό

Όλοι πάντα κάτι θέλουν, όλοι κάτι περιμένουν

Σπίτι είσαι να περάσω; ’ντε πέρνα πάω πάσο..

Γράψε το 'να, κάνε τ' άλλο, ρε δε πάτε στο διάλο

:X:

υγ. προς αποφυγή παρεξήγησης, δε αφορά άτομα από lab :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480Γιατι ο μαακας ο γιος του εφοπλιστη μπορει να εχει τα παντα απο την στιγμη που θα γεννηθει κι εγω πρεπει να αρχισω να δουλευω απο τα 14 για να μπορω να παιρνω αυτα που θελω(σκληρο δισκο)???/??

Γιατι μέχρι να γίνει εφοπλιστής ο πατέρας του μαακα οπως λές, γ@μήθηκε πριν 20-25 χρόνια σε μια Ελλάδα με σκ@τα οικονομία , να ανοιξει μια επιχείρηση και να μπορέσει ο/οι γιος/οι του να μην περάσουν το ιδιο σκ@τα όπως και αυτός.

Ευχαριστώ......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 17:49]

Γιατι μέχρι να γίνει εφοπλιστής ο πατέρας του μαακα οπως λές, γαμήθηκε πριν 20-25 χρόνια σε μια Ελλάδα με σκ@τα οικονομία , να ανοιξει μια επιχείρηση και να μπορέσει ο/οι γιος/οι του να μην περάσουν το ιδιο σκ@τα όπως και αυτός.

Ευχαριστώ......

Μήπως ήταν και συνεργάτης των Γερμανών;

Ευχαριστώ......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ισως ο παππους του.......Συνεργατης των γερμανων μπορει να μην ηταν αλλα για εναν τενεκε λαδι-τυρι φετα επαιρνε το οικοπεδακι :p :P :p

Μπα...μηχανικός του Π.Ν. ηταν......

Link to comment
Share on other sites

Οκ το πήρα απόφαση... ΔΕΝ πρόκειται να μου βάλουν DSL πριν περάσουν οι ολυμπιακοί γιατί το κέντρο μου ΔΕΝ σηκώνει άλλη αναβάθμιση και πρέπει να το αλλάξουν :jump: :jump: :jump: :jump:

  • Μου τη δίνει ο ΟΤΕ γιατί απλά είναι ο ΟΤΕ και γιατί απλά #%!@#%@@%@!#%@!%@%
  • Μου τη δίνει η Vivodi που δε βάζει γραμμές δικές τις στην περιοχή μου
  • Μου τη δίνει η Forthnet που δε βάζει καθόλου γραμμές
  • Μου τη δίνει που η κωλοΕΥΔΑΠ μου έχει κόψει και το τηλέφωνο
  • Μου την δίνει (δις) ο ΟΤΕ που δεν έρχεται να το φτιάξει
  • Μου την δίνουν οι δημόσιες υπηρεσίες που ποτέ δε κάνουν κάτι ΟΠΩΣ πρέπει ΟΤΑΝ πρέπει....

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.