Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Ειμαι Βαζελος τρελος και φανατικος αλλα οχι απο κεινα τα καλοπαιδα που πετανε καπνογονα-πετρες-αναπτηρες κλπ κλπ.

Το πρωταθλημα δυστυχως για την ομαδα μου θα το παρω φετος.Λεω δυστυχως γιατι δεν θελω τον Βαρδινογιαννη αλλο πανω απο το κεφαλι μου και την ιδια βρωμα που κουβαλαει και αυτος οπως και ο κοκκαλης.Δεν το θελω αυτο το κωλοπρωταθλημα.Γμω την τριτοκοσμικη μου αθλητικη κατασταση!!!!!!!!!!!!!

Δεν εχω παει φετος σε κανενα αγωνα ποδοσφαιρου(μονο μπασκετ και βολλευ παω-α ρε γιαννακοπουλε θεε).Αυτο ελειπε να δωσω τα λεφτα μου στον Βαρδινογιαννη τον αρχινονο

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ελπις.............................Να το χαιρεσαι τετοιο πρωταθλημα εαν το παρεις.

Διαφωνω πληρως!!!!!!!!Σιγα τη μπαλα που εχουμε παιξει και θελουμε και πρωταθλημα.Για το μονο που ελπιζω μελλοντικα ειναι ο Γκονζαλες και ο Ολιζ;αντεμπε να δεσουν στην ομαδα που οπως δειχνει ο Γκονζαλες αρχιζει και προσαρμοζεται ταχυτατα.Ελπιζω επισης ο Μανωλακης να βρει ξανα τη φορμα του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

Ελπιζω επισης ο Μανωλακης να βρει ξανα τη φορμα του.

Την έχει βρει σου λέω... και την φόρμα και τα σοσόνια και τα ούλα του.... και νομίζει πως μασάμε... αλλά δεν......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 01:40]

Πότε θα τα μαζέψω να σηκωθώ να πάω στο Kingston Town να ξαναβρώ τον εαυτό μου....

midniteafrica.jpg

Το kingston είναι στην Jamaica, τώρα αν ενοείς γενικά την μαμά Αφρική, πάω πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 12:18]

Χεχε, σαφώς και αυτό εννοώ, αλλίμονο αν νόμιζα ότι το kingston είναι στην αφρική....

btw τώρα που το θυμήθηκα, υπάρχει κανένα site που να έχει τραγούδια των Gorillaz για επιμορφωτικούς σκοπούς πάντα, όχι για να τα ακούσω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Πόσα έχουν βγάλει; Ότι θέλουμε λέμε μου φαίνεται.

3, και διάφορα singles...

το Gorillaz, G-sides(b-sides από ευρωπαϊκά singles) και το Space Monkeys vs. Gorillaz: Laika Come Home(remixes του 1ου.)

Δεν κατάλαβα, τι ακριβώς σε χάλασε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.