Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΟΛΑ.

Γιατι επρεπε να δουλευω εγω πρωτοχρονιατικα?

Γιατι δεν πηρα ουτε ενα δωρο ενω εκανα πολλα?

Γιατι δεν κερδισα στο διαγωνισμο? Ηθελα την μητρικη(δεχομαι και δωρεες)

Γιατι δεν πηρα απο την αρχη καλυτερο αυτοκινητο και τωρα ψαχνομαι να αλλαξω κινητηρα"

Γιατι μαμα το μωρο μας πινει Neslac?

Γιατι επιτελους δεν φτιαχνουν τους κ**οδρομους σε αυτη την χωρα? τι περιμενουν δηλαδη?

Γιατι δεν μου επεσε το πρωτοχροννιατικο?

Γιατι αυτη η ******** η τυχη δεν μου καθεται μια φορα ειτε με τον ενα ειτε με το αλλο τροπο?

Μου την δινουν ΟΛΟΙ και ολα. Μου την δινει που εχουν φυγει ολοι και δεν εχω τι να κανω.

Μου την δινει που δεν εχω υπολογιστη ........τα ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Μου την δινει που δεν εχω λεφτα να παρω υπολογιστη.

Μου την δινει που καθε χρονο αυξανονται τα ασφαλιστρα? Γιατι ρε παιδια? αφου το αυτοκινητο παλαιωνει εγω γιατι πληρωνω περισσοτερα? Καθε μερα τρακαρω?

Γιατι επιτελους δεν βαζεται αυτον τον διαγωνισμο με τα Sparco?

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ???????

Link to comment
Share on other sites

Ρε τζιμακο, γιατί μας ξενερώνεις? Καλό το S3,ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ μάλιστα, αλλά πρώτον σταμάτησε να παράγεται (ήδη στις λίστες των περιοδικών δεν υπάρχει) και δεύτερον, το RS είναι φθηνότερο και δεν υπάρχει σύγκριση στις επιδόσεις! Θα βγεί νέο S3 αλλά θα έχει 3.2 μοτέρ, οπότε...

Jax, ξέρεις γιατί τα RS φημολογείται ότι καίνε κινητήρες?? Γιατί δεν έχουν ένδειξη θερμοκρασίας νερού!!!! Αλλά οι φήμες είναι αβάσιμες...(ξέρετε πολλά αυτοκίνητα της τελευταίας δεκαετίας που ανεβάζουν θερμοκρασία??)

DJD βγαίνει και cabrio mini το Σεπτέβριο!!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.