Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Η όλη ιστορία μου θυμίζει Βιβόδι....

Kαι δεν αναφέρομαι μόνο στον San Epifanio (lol) αλλά γενικά στην ανωριμότητα που μας δέρνει ως καταναλωτές.

Τουτέστιν: Όταν βλέπεις ότι κάποια εταιρία δεν ''τραβάεί'' και αρχίζει να ''στα σπάει'' με τα ''ναι, αυτό, το άλλο, θα, θου, θου-Βου (lol) κλπ, πρέπει απλώς να λες bye-bye αμέσως και για πάντα και όχι να το ταλαιπωρείς το θέμα.

Κάποια στιγμή πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι τα μερικά Ευρώ που μπορεί να κερδίζουμε (που ούτε καν αυτό ισχύει στην περίπτωση του Play.com - το αντίθετο μάλιστα) τα πληρώνουμε πολλαπλά σε χρόνο, ψυχική οδύνη (και κατά συνέπεια χρήμα)....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

:help:

παιδια ψαχνω τα δυο dll της ελληνικης ορθογραφιας (mssp232.dll or mssp3EL.dll)

Οποις δε βαριεται ας τα στειλει σε ενα πμ.

κ πες τε μου σε ποιον καταλογο τα βρηκατε να ξερω που να τα χωσω!

επειδη ειναι της ελληνικης βερσιον δεν τα εχει ουτε το www.dll-files.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre [Σήμερα, στις 18:36]

Makis δείξε καμιά φωτό ρε συ!!!!!

Είχα τραβήξει αυτές τις δυο πριν τη βάλω. Τώρα βαριέμαι να τραβάω άλλες! :p Πάντως είδα ενωείται τεράστια διαφορά από την 440...

Μια γενική της κάρτας. Hynix chips...

post-753-1416071890,3429_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

και μια κοντινή στην ψύκτρα...

Εν τω μεταξύ έπαθα ΤΗΝ πλάκα με το θόρυβο! Αφού στην αρχή κοίταζα τον ανεμιστήρα μήπως δε δούλευε!!! Φαντάζομαι πώς θα είναι το silencer...

Υ.Γ.: Ο ανεμιστήρας είναι φωτιζόμενος σε βαθύ μπλε... :cool:

post-753-1416071890,364_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7

Σημερα ημουν στον δρομο στο αμαξι μεχρι που βλεπω ενα αυτοκολλητο στο πισω μερος ενος αυτοκινητου μπροστα μου με το λογοτυπο "Lanparty".ΛΟΛ πεθανα στα γελια..μα ακομη και στο αυτοκινητο ρε γμτ???

Δεν θέλει restart. Μόνο μπουγάδα

post-2101-1416071890,383_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

μαστορα , επειδη μετα το πασχα οι πιο πολλοι ειναι σε διαιτα ή προσπαθουνε να κανουν μια , ειναι δυνατον να βγαλεις αυτο το πιατακι απο το αβαταρ σου?

Εγώ το έβγαλα εξαιτίας σου γιατί ο bob σφουγκαράκης είναι αμερικάνια για να μην μου την λες. Ακόμα το έκανα για να δείξω την αιτία της... Βασιλίας μου. Btw αυτή η μερίδα είναι από τον ΚΡΕ.ΤΑΣ. ξέρεις που είναι? Ή θες να σε πάω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Εγώ το έβγαλα εξαιτίας σου γιατί ο bob σφουγκαράκης είναι αμερικάνια

O bob ειναι παγκόζμιος και δεν είναι ανάγκη να στιγματίζετε :p... Παρεπιπτόντος η ταινία ήταν θεικά!! Οποιος δεν την έχει δεί και είναι φαν του μπομπ να τρέξει να τιν δει!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.