Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Εγώ πάντως στη συλλογή μου έχω έναν Pentium MMX 233MHz και έναν PII 266MHz (slot) στο ράφι και έναν P4 willy 1.4GHz στημένο. Αχ ρε γμτ να μην είχα γενηθεί 5 χρόνια πριν! Είναι τόσα πράγματα που θα ήθελα να έχω ζήσει γμτ... :(

Σκέψου ότι θα προλάβεις τον P8 στα 128GHz, με 64GB L24, ενώ εμείς όχι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

θα κλοκαρουμε στους ουρανους βρεεε:hehe:

Καλά θα είναι, αν πάμε εκεί.... σκέψου να είσαι(είμαι) σε καζάνι και να σου κάτσει και prescott.... την ζεμάτησες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς τους admins... Πόσο σκοπεύετε να κρατήσετε το site; Μέχρι όσο πάρει ή σκοπεύετε να το κλείσετε κάποια στιγμή; Θα ήταν ωραία μετά από 10+ χρόνια να βλέπουμε τι νούμερα χτυπάγαμε επι 2005 και τι hw κυκλοφορούσε τότε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Καλά θα είναι, αν πάμε εκεί.... σκέψου να είσαι(είμαι) σε καζάνι και να σου κάτσει και prescott.... την ζεμάτησες :hehe:

αποκλειεται , ημουν καλος ανθρωπος στη γη, εκανα καλες πραξεις - αγοραζα AMD :hehe:

αλλα μην φοβασαι και εσυ στο κρυο παραδεισο θα πας, αφου δεν εχεις ΠΟΤΕ Intel:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Μια ερώτηση προς τους admins... Πόσο σκοπεύετε να κρατήσετε το site; Μέχρι όσο πάρει ή σκοπεύετε να το κλείσετε κάποια στιγμή; Θα ήταν ωραία μετά από 10+ χρόνια να βλέπουμε τι νούμερα χτυπάγαμε επι 2005 και τι hw κυκλοφορούσε τότε...

Δεξί κλικ, save page as και ότι προλάβεις. Σε 10 λεπτά το site θα αυτοκαταστραφεί.

Ε, όσο πάει φαντάζομαι, εκτός αν μας εξαγοράσει κάποια πολυεθνική, φτειάξουμε τις (μ)πισίνες μας, τις κούρσες μας, οπότε θα είναι αλλουνού το πρόβλημα τι θα κάνει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Μια ερώτηση προς τους admins... Πόσο σκοπεύετε να κρατήσετε το site; Μέχρι όσο πάρει ή σκοπεύετε να το κλείσετε κάποια στιγμή;

δεν ξέρω Μάκη, δεν το έχω σκεφτεί ακόμη....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Κι εσύ δλδ είσαι admin απλά δεν έχεις βάλει την εικονίτσα που βάζουν οι χρήστες από κάτω, έστι; :hehe:

Ταπεινέ μου εσύ! :hehe:

o spc ειναι παραγοντας, δεν εχει τιποτα στο ονομα του οσο αναφορα το site αλλα οτι πει αυτος γινεται,:D

οταν αρχησει η κατρακυλα θα την κανει με ελαφρα και τα υπολοιπα θα τα αναλαβουν δικηγοροι, απορω που ο chosen δεν ειχε προβλεψει την εξελιξη του SPC :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 13:04]

o spc ειναι παραγοντας, δεν εχει τιποτα στο ονομα του οσο αναφορα το site αλλα οτι πει αυτος γινεται,:D

οταν αρχησει η κατρακυλα θα την κανει με ελαφρα και τα υπολοιπα θα τα αναλαβουν δικηγοροι, απορω που ο chosen δεν ειχε προβλεψει την εξελιξη του SPC :D

Βασικά ο καζαμίας του Chosen είχε κυκλοφορήσει σε 2 εκδόσεις. Την Lite, για το ευρύ κοινό και την Pro για τους admins, Mods και το λοιπό συνοθύλεμα (σε εμένα δε τη δώσαν για ευννόητους λόγους - ο κόσμος πρέπει να ξέρει, αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι, κτλ) στην οποία ο Πέτρος την είχε γράψει σε κατάσταση Πυθιακής μέθης με μαυροδάφνη (μιας και η Δάφνη σκέτη σαν υλικό έξης θεωρείται πια ξεπερασμένο και μπανάλ) στο οποίο όλα αυτά καθώς και αυτα που θα συμβούν καταγράφονται καθαρά και λεπτομερώς (μιας και η Δάφνη ήταν ο παράγοντας που δημιουργούσε τους διφορούμενους χρησμούς :p )

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα, όλα τα πράγματα μάκη μου, έχουν μια άνθιση-ακμή-παρακμή. Ας ελπίσουμε ότι στο Λάμπη η τρίτη περίοδος θα αργήσει να έρθει. Και να έρθει όμως δε θα πρέπει να στεναχοριώμαστε μιας και μόνο οι γνώσεις και οι φιλίες που μπορει να αποκτήσουμε - ή έχουμε αποκτήσει ήδη με κάποιους από εδω μέσα - είναι αυτά που μένουν, όπως επίσης η καλή ανάμνηση ενός τεχνολογικού φόρουμ στο οποίο θα έχεις την περιφάνεια να λές αργότερα, είμουν και εγώ εκεί;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

χεχε ολους καταχωριμενους σας εχω. αιντε μπητε μεσα ρε αρουρια. θα πηξετε trollακια :p

Μόλις άρχισα το delivery... περιμένω και τον shaman να παραλάβει, γράφω σε δισκάκια το patch και ... έκανα και σήμερα την καλή μου πράξη :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Μόλις άρχισα το delivery... περιμένω και τον shaman να παραλάβει, γράφω σε δισκάκια το patch και ... έκανα και σήμερα την καλή μου πράξη :p

αφου εκανες καλη πραξη ο καλος ο shaman θα σου εχει δωρακι τσαντουλα. γιατι αμα περιμενο απο την αλλη την ραφτρια :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.