Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

να ξερετε δεν ξερω πως ηταν ο warrior η σαν warrior στο l2 εδω αυτο που κανει ειναι να πηγενη μπροστα και να τρωει ξυλο. μηπως να επερνε και κανενας κανα rogue?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Ωραιος Φανη, αντε να κανονισουμε να μπουμε μαζι το απογευμα να κανουμε τα πρωτα μας βηματα στο WOW!

Με σένα όχι, πήγες κι έγινες αυτό που είχα γράψει... σου κρατάω :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

να ξερετε δεν ξερω πως ηταν ο warrior η σαν warrior στο l2 εδω αυτο που κανει ειναι να πηγενη μπροστα και να τρωει ξυλο. μηπως να επερνε και κανενας κανα rogue?

Θα πάρω moi.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxx...ρε Φανη εβλεπα τοσους χαρακτηρες και δεν ηξερα τι να διαλεξω.. και τοτε εφαγα φλασια και θυμηθηκα οτι ειχες ποσταρει troll warrior οποτε και τον διαλεξα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Θα πάρω moi.

ναι γιατι στο wow με τα το honor system γινετε τις μουρλης. πολυ σφαξιμο παιζει. τωρα ειναι πιο δυσκολο να 60αρισεις. εκτως και αν εισαι σφαχτης :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Με επερχόμενο patch θα μπει και dishonor system, διάβασα.

ισως χρειαζετε γιατι πλεον οι 60αριδες σκοτονουν τα "πιτσιρικια" για πλακα. και δεν λεει.

Link to comment
Share on other sites

Τι διαολο ρε σεις... Παιζετε L2, καιγοσαστε, το ξερετε οτι καιγοσαστε, αυτο-καρτελλωνεστε οτι εισατε καϊλες, περναει ο καιρος, τρωτε την ξενερα με το ΒΝΒ και αντι να σηκωσετε το βλεμμα να δειτε τι παιζει στον γυρω κοσμο οσο εσεις "λειπατε"... τι κανετε??? Παραγγελνετε το WoW απ'εξω, για να ξανακαειτε.... :nuke: :confused: :wassat: :tw: :tomato:

@rootX : Ενα video clip των gorillaz πετυχα το feel good Inc και ραππαρει ενας των de la soul, o Trugoy/Plug Two αλλα σπικαρει κι αλλος ενας μαυρουκος... Ξερεις ποιος ειναι? Αν εχεις το τραγουδι δες συμμετοχες απο αλλους αν γραφει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Τι διαολο ρε σεις... Παιζετε L2, καιγοσαστε, το ξερετε οτι καιγοσαστε, αυτο-καρτελλωνεστε οτι εισατε καϊλες, περναει ο καιρος, τρωτε την ξενερα με το ΒΝΒ και αντι να σηκωσετε το βλεμμα να δειτε τι παιζει στον γυρω κοσμο οσο εσεις "λειπατε"... τι κανετε??? Παραγγελνετε το WoW απ'εξω, για να ξανακαειτε.... :nuke: :confused: :wassat: :tw: :tomato:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

...απορω που ο chosen δεν ειχε προβλεψει την εξελιξη του SPC :D

Ο spc είναι κανονικότατα μέσα στον Καζαμία, αλλά με κρυπτογραφημένο nick. Ο νοών νοήτο.

(hints δεν δίνουμε, οικογένειες δεν εκθέτουμε, αλλά ναι, είναι ο "’ραβας"...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 15:45]

Ο spc είναι κανονικότατα μέσα στον Καζαμία, αλλά με κρυπτογραφημένο nick. Ο νοών νοήτο.

(hints δεν δίνουμε, οικογένειες δεν εκθέτουμε, αλλά ναι, είναι ο "’ραβας"...)

@Spc..................Salam Αlecos:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 15:45]

αλλά ναι, είναι ο "’ραβας"...)

Κριμα ρε γμτ... Ειχα την κρυφη ελπιδα οτι ημουνα εγω ο Αραβας.

Ταπα...:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Ο spc είναι κανονικότατα μέσα στον Καζαμία, αλλά με κρυπτογραφημένο nick. Ο νοών νοήτο.

(hints δεν δίνουμε, οικογένειες δεν εκθέτουμε, αλλά ναι, είναι ο "’ραβας"...)

και κατι μου περασε απο το μυαλο οταν μου μου εκανε δωρο εκεινο το ρολοι :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

και κατι μου περασε απο το μυαλο οταν μου μου εκανε δωρο εκεινο το ρολοι :D

Καλά, εσύ το ρολόι θυμάσαι ?????

Όλοι οι άλλοι θυμούνται το χαρέμι! (εξαιρουμένου του SLN o οποίος εκείνο τον καιρό ήταν στην ''υπηρεσία'' μου :whistling )

Αλλά γι αυτό τον απέλυσα: Πολλοί απογοητευμένοι ''πελάτες'' :whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Καλά, εσύ το ρολόι θυμάσαι ?????

Όλοι οι άλλοι θυμούνται το χαρέμι! (εξαιρουμένου του SLN o οποίος εκείνο τον καιρό ήταν στην ''υπηρεσία'' μου :whistling )

Αλλά γι αυτό τον απέλυσα: Πολλοί απογοητευμένοι ''πελάτες'' :whistling

ο SLN δεν κανει για χανουμι επρεπε να το ξερεις, αφου 'gansters don't dance, we boogie!'

SLN ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

@rootX : Ενα video clip των gorillaz πετυχα το feel good Inc και ραππαρει ενας των de la soul, o Trugoy/Plug Two αλλα σπικαρει κι αλλος ενας μαυρουκος... Ξερεις ποιος ειναι? Αν εχεις το τραγουδι δες συμμετοχες απο αλλους αν γραφει...

Μετά από διεξοδική έρευνα(το single δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα, το κλιπάκι μόνο) rapάρουν 2 των de la soul και όχι μόνο ο Trugoy.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 17:27]

Μετά από ΔΙΕΞΟΔΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ

Α, ρε άμοιρε Ραφαέλο....για φούντο πάει το μαγαζί.....και τα άμοιρα τα παιδιά θα μεγαλώσουν χωρίς την χαρά της τεχνολογίας και ''άβγαλτα''.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 17:35]

Α, ρε άμοιρε Ραφαέλο....για φούντο πάει το μαγαζί.....και τα άμοιρα τα παιδιά θα μεγαλώσουν χωρίς την χαρά της τεχνολογίας και ''άβγαλτα''.....

Εχω ακουσει για αλληλεγγύη μεταξυ των αφεντικων. Ειναι υπουλη κινηση για να στερησουν το δικαιωμα κ*λοβαρας απο τον απλο εργαζομενο!! ΟΥΣΤ ΡΕ!!! Και καμερες να μας βαλετε πανω απο τα γραφεια, εμεις θα τα ξυνουμε!!!!!

θενκς Φανη, Αν ειναι δυο των de la στο video ειναι ψιλοευκολο, 3 ηταν ολοι κι ολοι,

ο Posdenous-plugONE, o Trugoy-PlugTWO, κι ο Mase-plugTHREE. Αμα το ξαναπετυχω θα προσπαθησω να δω

Μετα απο οχι και τοσο διεξοδικη ερευνα, βρηκα αυτο απο interview

This week, we've had a nice sit down with Murdoc...

Murdoc, how are you?

Murdoc: Urhh....A little groggy. Bit of a furry tongue. I went to the big screening for our new video last night. It's the one for the single 'Feel Good Inc.' The De La Soul lot were there and some joker bought a couple of bottles of Absyinthe. Last thing I can remember is pissing about in the helicopters that we used on the shoot. Me and Posdenous from Dela ended up in bloody Tahita. Woke up on a beach, the copter just in pieces, smashed up on the shore. Still, I'm back now. And I managed to pick up a load of duty free gear too.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.