Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 00:58]

(ρε κοπριταρε ανοιξε το μσν σου γμω......εχω νεα)

κατσε να το βαλω πρωτα ρε....

(ευκαιρια να ξαναβαλω το 7beta κιολας, γιατι το αλλο μου τα 'χε πρηξει κανονικα)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 01:04]

ρε, εδώ έχει βγεί final, με beta παίζεις εσύ;

μα αυτο σου λεω, ΔΕΝ μαρεσει η final...(δε συνδεεται, πολλες φορες)

η beta ηταν πιο σταθερη (τουλαχιστον σε μενα...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Χθες, στις 11:40]

«Προικοδοτούνται» περίπου 65 βουλευτές τους οποίους «άγγιξε» το ασυμβίβαστο

Με διάταξη που έγινε ομοφώνως δεκτή η Βουλή ψήφισε τη χορήγηση μηνιαίου επιδόματος για δύο χρόνια σε όλους τους τέως βουλευτές -ελεύθερους επαγγελματίες- που δεν εξελέγησαν στις εκλογές της 7ης Μαρτίου του 2004 ή για εκείνους που δεν έθεσαν υποψηφιότητα λόγω ασυμβιβάστου της επαγγελματικής και της βουλευτικής ιδιότητας.

Τι προβλέπει η απόφαση

Σύμφωνα με πληροφορίες της εφημερίδας Ελευθεροτυπία, η απόφαση αφορά περίπου 65 τέως βουλευτές, από τους 110 που δεν εξελέγησαν ή δεν έθεσαν υποψηφιότητα, στους οποίους θα χορηγείται μηνιαίο επίδομα ύψους περίπου 3.300 ευρώ.

Το σκεπτικό της απόφασης είναι ότι ειδικά οι ελεύθεροι επαγγελματίες (δικηγόροι, πολιτικοί μηχανικοί, κ.λπ.) χρειάζονται χρόνο επαναπροσαρμογής στο επάγγελμα και ανάκτησης της πελατείας τους.

Ακόμη δεν έχει γίνει γνωστό σε ποιο κονδύλι του προϋπολογισμού της Βουλής θα ενταχθεί το ποσό του επιδόματος, το οποίο ανέρχεται συνολικά περίπου στα 430.000 ευρώ για τα επόμενα δύο χρόνια.

ευτυχως μολις ειδα οτι το ανακαλεσαν...

τα παλιολιγουρια..

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και καλώς σας βρίσκω. Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει ως κεντρική ενασχόληση το site, πάντως εμένα μου το πρότειναν όταν σε ενα ερώτημα και πρόβλημα που είχα με την αγορά η οχι ενός mac pc, με παρέπεμψαν εδώ. Βλέπωντας και το τόσο ευχάριστο σχεδιασμό και χρωματισμό του site, έκανα εγγραφή αμέσως. Ειδα και ενα γνωστό μου nickname με το καλημέρα. aggelopas.!!! Κώστα, εσύ εισαι βρέ; :getlost:

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIDEOMIX [Σήμερα, στις 05:07]

Kαλημέρα και καλώς σας βρίσκω. Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει ως κεντρική ενασχόληση το site, πάντως εμένα μου το πρότειναν όταν σε ενα ερώτημα και πρόβλημα που είχα με την αγορά η οχι ενός mac pc, με παρέπεμψαν εδώ. Βλέπωντας και το τόσο ευχάριστο σχεδιασμό και χρωματισμό του site, έκανα εγγραφή αμέσως. Ειδα και ενα γνωστό μου nickname με το καλημέρα. aggelopas.!!! Κώστα, εσύ εισαι βρέ; :getlost:

:)

καλημερα και καλως σε βρηκαμε.......

το σαητ ασχολειται με τα παντα γυρω απο τους υπολογιστες.......μερακι ομως εδω μεσα ειναι η ψυξη του υπολογιστη(απλη ή συνθετοτερη) και ο υπερχρονισμος.

βεβαια υπαρχουν και αλλες κατηγοριες οπως το case modding με ατομα που εχουν κανει το θεμα επιστημη.δεν ειναι ομως μονο αυτα.....για περισσοτερα ξεναγησου μεσα στα λινκς μας.......καλη συνεχεια:hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

καλημερα και καλως σε βρηκαμε.......

το σαητ ασχολειται με τα παντα γυρω απο τους υπολογιστες.......μερακι ομως εδω μεσα ειναι η ψυξη του υπολογιστη(απλη ή συνθετοτερη) και ο υπερχρονισμος.

βεβαια υπαρχουν και αλλες κατηγοριες οπως το case modding με ατομα που εχουν κανει το θεμα επιστημη.δεν ειναι ομως μονο αυτα.....για περισσοτερα ξεναγησου μεσα στα λινκς μας.......καλη συνεχεια:hi:

του κανεις τα γλυκα ματια για να των χωσεις στο gm? μηπως σε λιγο θα αρχιζεις να μηραζεις και λεφτα απο τους παιχτες που πουλας για να παιξουμε μαζι σου:p:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 08:37]

του κανεις τα γλυκα ματια για να των χωσεις στο gm? μηπως σε λιγο θα αρχιζεις να μηραζεις και λεφτα απο τους παιχτες που πουλας για να παιξουμε μαζι σου:p:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Σου δινω οσα λεφτα πωληθει ο 62αρης μου για να σταματησεις το WoW και να ερθεις στο GuildWARS:devil:

Δωρο και μια ΓιγαντοΑφισα Καλομοιρα:inlove:

Μπορεις να αρνηθεις μια τετοια προσφορα?

Α να χαθεις κρυε............Κατσε με της ΚΑΓΚΟΥΡΟΦΑΤΣΕΣ των ORC:devil:

GUILD WARS LEMEEEEEE:inlove:

post-596-1416071917,6435_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα. Επειδή την Δευτέρα πάω "ντουγρού" για αγορά mac, υπάρχει θέμα εδω πέρα περι των mac; Ωστε να επιλέξω το σωστότερο για μένα και σε συνάρτηση με το οικονομικό φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

Δωρο και μια ΓιγαντοΑφισα Καλομοιρα:inlove:

Μπορεις να αρνηθεις μια τετοια προσφορα?

αυτο οντος ειναι δελεαστικη προσφορα :PPPPPPPP

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIDEOMIX

Kαλημέρα και καλώς σας βρίσκω. Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει ως κεντρική ενασχόληση το site, πάντως εμένα μου το πρότειναν όταν σε ενα ερώτημα και πρόβλημα που είχα με την αγορά η οχι ενός mac pc, με παρέπεμψαν εδώ. Βλέπωντας και το τόσο ευχάριστο σχεδιασμό και χρωματισμό του site, έκανα εγγραφή αμέσως. Ειδα και ενα γνωστό μου nickname με το καλημέρα. aggelopas.!!! Κώστα, εσύ εισαι βρέ; :getlost:

:)

Kαλως το παλικαρι :D

Απο το myphone πρεπει να εισαι ε? ;)

Link to comment
Share on other sites

Βολτιτσα σημερα,λοιπον, στο Πλαισιο για αλλαγη ενος επεξεργαστη. Ο γκαου-μπιου κατοχος του, τον εκαψε, εναν καημενο 3500+, οποτε πηγα κι εγω με αλλο κουτι και ψυκτρα, και με δικη μου αποδειξη για το RMA. Το δινω λοιπον στον τεχνικο και τον βλεπω αρχιζει να ανοιγει την συσκευασια...λεω απο μεσα μου "την κατσαμε" θα δει τα serial numbers, οπως μου ειχε πει οτι γινεται καποιος απο το φορουμ. Βγαζει λοιπον τελειως τον επεξεργαστη και τι κανει?

Τον γυριζει αναποδα να δει αν εχει στραβωσει κανενα πινακι και μου το εξηγει κιολας "αν ειναι στραβωμενο κανενα πινακι, ειστε εκτος εγγυησης". Τον εξετασε λοιπον, ηταν ολα καλα, τον περασε εγγυηση καθ'οτι καμμενος, και πηρα ενα πιστωτικο.

Ηθελα να τον ρωτησω εκεινη την στιγμη, αν οντως ηταν στραβωμενο καποιο πινακι, και μου τον εδινε τον επεξεργαστη πισω......πηγαινα μετα επανω ζητουσα ενα μαχαιρακι, ισιωνα το πινακι/κια και τον ξανακατεβαζα, αυτοματως εχω παλι εγγυηση? Τελικα καποιες φορες οι αγνοια ειναι οπλο του καταναλωτη. Chears.... :look:

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκατσα κ εβαλα sleeves σε ενα καινουργιο Chieftec 420. Μου πηρε 3 ωρες. Το γιατι.......

Εχω ενα χερι που ειναι "μαχιμο" καθως το αλλο εχει 10 ραμματα στον αντιχειρα.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση: Υπαρχουν 2 4πινα "τετραγωνα" μολεξ. Το ενα ειναι το κλασσικο με το κλιπακι, ενω το αλλο "συρταρωνει" στο 20αρι ΑΤΧ μολεξ της μητρικης. Ωραιοα μαγκια....:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.