Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από zyx

ελα ελα ψαρα να μας σκοτωσεις εμας να δουμε τι φτιανς.

Απλά δεν θέλω να λερώσω τα χέρια μου με τα σαπισμένα κορμιά σας και τους βρομιάρηδες μιας και είστε γνωστοί μου και θα ήταν κρίμα ....xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Απλά δεν θέλω να λερώσω τα χέρια μου με τα σαπισμένα κορμιά σας και τους βρομιάρηδες μιας και είστε γνωστοί μου και θα ήταν κρίμα ....xaxaxaxa

:p τα troll δεν ειμαστε τπτ απο τα 2 μια χαρα φυσιολογικοι ειμαστε :p ρε ελα βρε παλιο μαγε στο guilt :p θα πεταω γαλα εξω απο την πορτα του σπιτιου σου :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται ποιος εχει τα σωστα timings σε αυτο το φορουμ....

αφου στην πραγματικοτητα ειμαι gay και δεν δινω 3.4 volt φροντιζω τουλαχιστον "προς τα εξω" να δινω την εντυπωση οτι χρησιμοποιω "σφιχτα" timings...

post-1498-1416071917,1413_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πόσο λέτε να πιάνει το κουτάκι μου για πούλημα; Σκέφτομαι ώρες ώρες να το δώσω για να πάρω το μεγάλο του...

Είναι το Chieftec DX-01SLD, με το δικό του τζάμι (το μεγάλο), βίδες περαστές αντί για πρετσίνια σε όλα τα σημεία εκτώς της πίσω επιφάνειας με τα φατνία, το δικό του 8άρη ανεμιστήρα στο πλάι, ένα απλό χρωμιωμένο fan guard στο πλάι αντί του δικού του και το chieftec 420W. Το κουτί το έχω 1.5χρόνο και είναι ψιλογρατζουνισμένο σε μερικά σημεία (απο πίσω βασικά) και το τροφοδοτικό σχεδόν ένα χρόνο. Επίσης έχει αυτοσχέδια μαξιλαράκια στο τροφοδοτικό. Πόσο λέτε να πιάνει; Αξίζει λέτε η αλλαγή για 10cm ψηλότερο κουτί;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

~***ΤΟP 10***~

1. ea6gka 378

2. Makis Hourdakis 341

3. spc 327

4. Samael 243

5. paschalia 237

6. RootX 232

7. SLN 222

8. fANiS_K 209

9. zyx 200

10.YDinopoulos 193

o ea6gka ειναι ο l33t sp4m0r!!! :p

Κοίτα να δεις που με όσο ποιο πολλές μ@λακιες λέτε τόσο στα τοπ 10 βρίσκεστε χαχαχαχ

ea6gka

spc

Samael

zyx

οταν βλεπω αυτα τα ονοματα μεσα λογικο ειναι ..λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Κοίτα να δεις που με όσο ποιο πολλές μ@λακιες λέτε τόσο στα τοπ 10 βρίσκεστε χαχαχαχ

ea6gka

spc

Samael

zyx

οταν βλεπω αυτα τα ονοματα μεσα λογικο ειναι ..λολ

Nαι 'σαι καλά βρε Borg!

Και στα δικά σου!

:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.