Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από PGM

Περιμενουμε κατι σαντουιτς του μετρου

Δώστε και κανένα στον esdee να έχει για την Μύκονο (Προσοχή: Από τα καλά (aka ''του μέτρου'')).

Υπέκυψα και εγώ: Φασολάκια (ναι ρε σεις, υγειινή διατροφή!) και σαλάτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 09:22]

lol...Με εκανες και γελασα πρωινιατικα ρε Γιωργο. Δεν μας λες και σε τι τιμη τους δινεις ? :D

χωρις πλακα η τιμη ειναι πολυ.....πολυ......πολυυυυυ καλη........μολις το φωναξα στο chat box του lineage ηρθε μια καταιγιδα απο πμ........εχω αλλαξει ηδη με 5 ατομα τηλεφωνα και μεσα στις επομενες 2 μερες θα παρω οριστικες απαντησεις.μολις τους στειλω θα σας πω και τιμη:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

χαχαχαχαχαχα....κακιες ...ζηλευεις adminako ?

απλώς θα ήθελε να είναι λίγο πιο ψηλός......

(βλέπω πάντως με χαρά μου ότι ο σεβασμός τηρείται: όταν απευθύνεσαι στο γηραιό admin, κόβεις τα bold και τις φανφάρες :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 13:29]

χαχαχαχαχαχα....κακιες ...ζηλευεις adminako ?

εχει προηγουμενα με τις μπαγκετες λογω του οτι το ''πανίνο'' που λενε και στα μερη μου εχει καλυτερη γραμμη απο εκεινον.....μουχαχαχαχαχαχαχ:hehe:

ρε παλιοαδμινι σηκωσε κανενα κινητο........ακομα περιμενω για το παλιομοντεμ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 12:33]

μην ξεχάσεις να πάρεις καθαρά βρακάκια καθώς επίσης και τους fragma και SLN (το πιο hot ζευγάρι του thelab) :p

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 12:36]

Μετα την βολτα με την μηχανη... (και τα οσα ακολουθησαν βεβαιως βεβαιως) το μπουτακι του Φαρμα περασε σε 2η μοιρα....

τς τς τς τς ........μα επιτελους......ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο DJ.......θα σας μηνυσω για συκοφαντικη δυσφημιση και προσβολη της δημοσιας αιδους:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

χωρις πλακα η τιμη ειναι πολυ.....πολυ......πολυυυυυ καλη........μολις το φωναξα στο chat box του lineage ηρθε μια καταιγιδα απο πμ........εχω αλλαξει ηδη με 5 ατομα τηλεφωνα και μεσα στις επομενες 2 μερες θα παρω οριστικες απαντησεις.μολις τους στειλω θα σας πω και τιμη:devil:

Κι απο τη μύγα ξύγκι πας να βγάλεις φράγμα? :p:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 13:35]

Με τις μαμακίες που γράφεις σιγά μην σηκώσω και το τηλέφωνο.

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....ΤΟ ΜΑΜΗΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩ:banging:

edit: τελικα το σηκωσε γιατι μ αγαπαει:inlove:

Link to comment
Share on other sites

ρε... ρε.... ταλιροπνιχτη...

χαλασες τις απειρες ωρες, εβγαλες τα ματια σου, εχασες απειρες φορες, σκοτωσες αλλες τοσες, μαμηθηκες να διαβαζεις και να μαθαινεις για το l2...

ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΡΕΕ?

προσωπικα αν παθει ο δικος μου θα αρρωστησω ασχημα τοσο κοπο που εχω κανει, και ας το εχω παρατησει το παιχνιδι...

Μη τον δωσεις ρε συ... κριμα ειναι για μερικα ψωρο ευρω... να στον παρει ο αλλος και να στον κανει τσοντα...

κριμα ειναι βρε φραγκαδινο...:)

(ασε που μολις εφτιαξες και το damascus...εμαθες οτι αλλαζει η clan...game...)

εξακολουθω να πειναω

αλλα μονο καφε εχω οποτε μονο mana restoration,

απο food tpt... θα ψοφησω απο την πεινα σημερα..

εκτος βεβαια και ριξω κανα lesser healing πανω μου... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 13:41]

ρε... ρε.... ταλιροπνιχτη...

χαλασες τις απειρες ωρες, εβγαλες τα ματια σου, εχασες απειρες φορες, σκοτωσες αλλες τοσες, μαμηθηκες να διαβαζεις και να μαθαινεις για το l2...

ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΡΕΕ?

προσωπικα αν παθει ο δικος μου θα αρρωστησω ασχημα τοσο κοπο που εχω κανει, και ας το εχω παρατησει το παιχνιδι...

Μη τον δωσεις ρε συ... κριμα ειναι για μερικα ψωρο ευρω... να στον παρει ο αλλος και να στον κανει τσοντα...

κριμα ειναι βρε φραγκαδινο...:)

(ασε που μολις εφτιαξες και το damascus...εμαθες οτι αλλαζει η clan...game...)

αν ηταν μερικα ψωροευρω δεν θα τον εδινα....αλλα πιστεψε με ειναι πολλα.:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.