Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Aν δεν ειναι user o spc, τοτε τι ειναι ???:confused:

Παράγοντας... :p

Αρχική απάντηση από PGM

Ενα μικρο πειραγμα ηταν στον SPC.Φιλικο παντα (ελπιζω να μην με παρεξηγησες ε:daisy: ?

@Ydinopoulos, φυσικα και δεν εννοουσα 'user'

@xrist22 , OXI :p

Υ.Γ Σιελω να παιξω WOW ... Αντε καλε μου σερβερ ανεβα ...plssssss

Μάλιστα κύριε Administator! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

o ενικός κερδίζεται...:p

Συμφωνω κι εγω...κερδιζεται...

Βεβαια αν προσθεσεις την ηλικια σου με του PGM ψιλοχλωμο να φτανεται την ηλικια του xrist22. Α, και απο εδω και περα θα τον φωναζετα Κο Xrist22 γιατι θα γινει πεθερος μου.

ΤΕΛΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Συμφωνω κι εγω...κερδιζεται...

Βεβαια αν προσθεσεις την ηλικια σου με του PGM ψιλοχλωμο να φτανεται την ηλικια του xrist22. Α, και απο εδω και περα θα τον φωναζετα Κο Xrist22 γιατι θα γινει πεθερος μου.

ΤΕΛΟΣ.

ειπαμε οτι ειναι ο μπαμπας μας στο καφε αλλα εσυ τον εκανες χουφταλο με μπαστουνακι μασελιτσα κου του λου.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid

ειπαμε οτι ειναι ο μπαμπας μας στο καφε αλλα εσυ τον εκανες χουφταλο με μπαστουνακι μασελιτσα κου του λου.....

Σιγα ρα, 3-4 χρονακια του προσθεσα. Α, και οπως ειπα και πριν, σεβασμος μην γινουμε βιδες. Θα παιρνεις προεγγριση απο εμενα για να του απευθυνεις τον λογο, οπως επισης και για να απευθυνθεις στο ατομο του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Σιγα ρα, 3-4 χρονακια του προσθεσα. Α, και οπως ειπα και πριν, σεβασμος μην γινουμε βιδες. Θα παιρνεις προεγγριση απο εμενα για να του απευθυνεις τον λογο, οπως επισης και για να απευθυνθεις στο ατομο του.

δε χρειαζομαι προεγγρισεις κ τουτσου προυτσου,εχω μεγαλα κονε εμενα που με βλεπεις (σσ που διαβαζεις!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.