Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 10:31]

Υπαρχουν προβληματα σίγουρα, αλλα δε νομίζω οτι μπορούμε να συγκρίνουμε τα 2...Συνηθως αν πέσει ο σερβερ, μεσα σε λίγες ώρες, συνήθως <1 ώρα, εχει ξανανέβει... Τωρα για το λαγκ, οταν υπάρχουν 100αδες ατομα μεσα σε ενα μικρό χώρο, λογικό ειναι να έχει λαγκ το παιχνίδι αλλά εφόσον μπορείς να παίξεις δε με ενοχλεί.

Το ηξερε οτι θα εχει τοσο κοσμο και θα επρεπε να ειναι καλυμμενη, δεν περιμενεις να φτασει στα ορια της υποδομη που εχεις για να την αναβαθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ρε παιδιά ποιά είναι η αντιπροσωπία της CoolerMaster στην Ελλάδα (εκτώς του Aristos87) μπας και καταφέρω να βρώ κανένα σένσορα;

HAC->no sensors...

Checkmate->no sensors...

Για το aerogate2 τον θέλεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ναι. Και θέλω 2... :(

Μπορείς να χρησημοποιήσεις σενσορες από Tt ανεμηστήρια αν έχεις...

Αν και λόγο του μεγέθους το βήσματος μπορείς να βάλεις 1 τέτοιο, 2 δύσκολα + δεν έχουν μεγάλο μήκος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

:hehe: είχα ξεχάσει το post και με το που είδα το quote παραλίγο να πνιγώ από τα γέλια! :hehe:

Ηθικό δίδαγμα: Όταν τρώμε δε μιλάμε και δεν διαβάζουμε posts... :hehe:

[cooler master αντιπρόσωπος mode on]

Μάκη παιδί μου θα μιλήσω με το αφεντικό στην ταιβάν (ή όπου αλλού βρήσκετε στις χώρες με τους σχιστομάτιδες) και θα σου πώ :mobile1: :smoke:

[cooler master αντιπρόσωπος mode off]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

[cooler master αντιπρόσωπος mode on]

Μάκη παιδί μου θα μιλήσω με το αφεντικό στην ταιβάν (ή όπου αλλού βρήσκετε στις χώρες με τους σχιστομάτιδες) και θα σου πώ :mobile1: :smoke:

[cooler master αντιπρόσωπος mode off]

Μπα; Δεν απεργείτε σήμερα; Πρωτομαγιά είναι! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.