Jump to content



Assassin's Creed 2


icy20

Recommended Posts

Καλα ρε παιδια εξηγηστε μου κατι...Εδω και μια βδομαδα το play.com το εχει στοκ αλλα δεν εχει εμφανιστει πουθενα το εν λογω παιχνιδι.Ουτε σε μαγαζια ουτε στο "θειο" εχει κανεις καμμια ιδεα?Μηπως ειναι λαθος ενημερωση του site?Σκεφτομουν να το παραγγειλω αλλα αν ειναι λαθος δεν εχει νοημα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Το παιχνιδι βγαινει στις 9 του μηνα.Το κανουν πολλες φορες αυτο τα μαγαζια απο ποιο πριν για να προλαβουν παραγγελιες,ανταγωνισμος βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει τιποτα!Λαθος μου το link που σου εδωσα πριν,μιας και το εψαξα καλυτερα.... και στο πλαισιο το εχει ηδη.Το παιχνιδι βγαινει στην Ευρωπη απο αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει τιποτα!Λαθος μου το link που σου εδωσα πριν,μιας και το εψαξα καλυτερα.... και στο πλαισιο το εχει ηδη.Το παιχνιδι βγαινει στην Ευρωπη απο αυριο.

Καλα μην κοβεις και το χερι σου οτι το χουν αμεσα διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν το κοβω.:p

Ειχα προσθεσει στο μηνυμα να γινει κανενα τηλεφωνο πριν απο καποια παραγγελια για να ειναι ποιο σιγουρα τα πραγματα,πραγμα που εσβησα στην διορθωση.:slap:

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα από Πλαίσιο. Δεν το έχω αρχίσει ακόμη, αλλά μου έκανε εντύπωση που λέει στο κουτί "Το παιχνίδι απαιτεί μόνιμη σύνδεση στο internet"

νομίζω ότι το έχουν κάνει έτσι για μην υπάρξει η μαϊμού έκδοση του παιχνιδιού.. πολύ θα ήθελα να δω όμως τι θα γίνει αν πέσουν για 1-2 μέρες οι server της ubisoft και δεν θα μπορεί κανένας να παίξει το παιχνίδι..

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι το έχουν κάνει έτσι για μην υπάρξει η μαϊμού έκδοση του παιχνιδιού.. πολύ θα ήθελα να δω όμως τι θα γίνει αν πέσουν για 1-2 μέρες οι server της ubisoft και δεν θα μπορεί κανένας να παίξει το παιχνίδι..
Μη μου λες τέτοια...γιατί :wall:
Link to comment
Share on other sites

Μπα, μαλλον αναγκαστηκε.

Ρε το καλυτερο παιχνιδι να μου δωσεις, να κοβω φλεβες, να σερνομαι για να το αγορασω, να παω εξω απο το μαγαζι τα χαραματα για να το παρω κατευθειαν μολις βγει,αν εχει τετοιο κλειδωμα ουτε στο ραφι δεν θα θελω να το δω.

Link to comment
Share on other sites

πάντως με λίγο search που έκανα, λόγο του πολύ κρα-κρα η ubisoft ήδη ετοίμασε το patch που δεν χρειάζεται η σύνδεση στο internet. Lazy dog πρώτες εντυπώσεις από το game ? έχει καμία διαφορά από την έκδοση για κονσόλες ?

Link to comment
Share on other sites

πάντως με λίγο search που έκανα, λόγο του πολύ κρα-κρα η ubisoft ήδη ετοίμασε το patch που δεν χρειάζεται η σύνδεση στο internet. Lazy dog πρώτες εντυπώσεις από το game ? έχει καμία διαφορά από την έκδοση για κονσόλες ?
Τι να σου πω, δεν ξέρω γιατί μάλλον οι servers κλατάρανε και δεν με αφήνει να παίξω...:hang3:
Link to comment
Share on other sites

Εβαλε μυαλο ειπα?:rofl:

Το αμφιλεγόμενο DRM που από εδώ και πέρα η Ubisoft χρησιμοποιεί σε κάθε παιχνίδι της για το PC, ήδη άρχισε να προκαλεί μεγάλα προβλήματα στους gamers. Με πρόφαση την αντιμετώπιση της πειρατείας, το DRM απαιτεί από τον χρήστη να είναι online για να τον αφήσει να παίξει. Τί γίνεται όμως όταν… πέσουν οι servers; Χαμός γίνεται. Κάτι τέτοιο συνέβη το Σαββατοκύριακο στο Assassin’s Creed II, με συνέπεια οι κάτοχοι του παιχνιδιού να μην μπορούν να απολαύσουν το προϊόν για το οποίο πλήρωσαν. Σύμφωνα με τη Ubisoft, το πρόβλημα οφείλεται στην «αυξημένη ζήτηση». Για γέλια και για κλαματα…

source:http://game20.gr/news/assassins-creed-ii-drm-fails-4354/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.