Jump to content



Assassin's Creed 2


icy20

Recommended Posts

Τι καλα...Μετα απο ενα 5ωρο ηρθε και το serial.Ειμαι ετοιμος το εγκατεστησα απλα αυριο θα σας πω εντυπωσεις...

Μεχρι τωρα οσο επαιξα σημερα ωραιο μου φαινεται αν και παιζω στο σαλονι στην 46αρα και το mouse δεν το εχω στην καλυτερη θεση και οταν κηνυγαω διαφορους καμμια φορα μου ξεφευγουν επειδη δεν στοχευω καλα τοιχους κτλ... :p

Πιο ωραιο απο το πρωτο μεχρι τωρα μου φαινεται αν και μαλλον ειμαι στην αρχη ακομα (εσωσα τον τυπo των μεδικων και σκοτωσα τον pazzi πως διαολο λεγεται)

PS Λεω και εγω θα πανε ολα καλα?Το βραδυ δοκιμασα να μπω λιγο απο το 2ο pc και εβλεπε το save οταν πρωτοπηγα στη βιλλα!!!!!Ελεος?Θα πρεπει να ξαναπαιξω 2 ωρες παιχνιδι παλι?Ενω και στο site της ubi μου εχει το achievement οτι βρηκα τον ταφο στην εκκλησια μαρια κατι...Ειναι γτπ το save system?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply
Δες το attachment.

Έχεις δίκιο ότι στέλνει Ελλάδα γιατί το έκανα παραγγελία στις 10 Μαρτίου και σήμερα 12 Μαρτίου έγινε posted.

Στο e-mail επιβεβαίωσης που με στείλαν λέει please allow 3-5 days delivery.

Η δική σου παραγγελία ήρθε η όχι ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο ότι στέλνει Ελλάδα γιατί το έκανα παραγγελία στις 10 Μαρτίου και σήμερα 12 Μαρτίου έγινε posted.

Στο e-mail επιβεβαίωσης που με στείλαν λέει please allow 3-5 days delivery.

Η δική σου παραγγελία ήρθε η όχι ακόμα;

Την Παρασκευή το είχα στα χέρια μου (γιαυτό άργησα να απαντήσω... )

Link to comment
Share on other sites

Αντε κανενας αλλος το τελειωσε?Εγω εκατσα να βρω και ολα τα glyphs...Το μονο που σου δειχνει ειναι ενα παρανοικο βιντεο που πρεπει να δωσω σποιλερ για να το σχολιασω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ηρθε e-mail σήμερα από Ubisoft...

Dear lazy_dog1977

Following the recent temporary game server outages which may have caused disruption to some Assassin's Creed 2 players on PC only, we would like to reward your patience if you have experienced any problems by offerring you some additional content – previously only available with special editions – see below for details.

HOW TO UNLOCK THE NEW CONTENT:

Redeem the following code: XXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX in-game to unlock exclusive content! From the root menu of your game, go to the Extras section, select “Exclusive Content”, then simply input your unique code!

Link to comment
Share on other sites

Οσο περναει ο καιρος στο Ασσασιν Κριντ 2 μεγαλωνει και ο Εζιο!Αν εχεις παρατηρησει στο τελος εχει γενια,εχουν περασει σχεδον 20 χρονια...Νομιζω πιο πριν ετρεχε γρηγοροτερα..

Link to comment
Share on other sites

Xθες ολοκλήρωσα πλήρως την Black edition! Βρήκα τα πάντα, feathers, chests και τέλειωσα όλες τις αποστολές!

Κάποια από τα feathers μόνο βρήκα με βοήθεια με έναν χάρτη από το gamesradar αλλά όλα τα άλλα και τους γρίφους μόνος μου. Μεγάλο παιχνίδι και πολύ καλό! :T:

Πάντως αυτοί οι γρίφοι που σου δίνουν κάποια glyphs είναι τρελές σπαζοκεφαλιές... Πολύ έξυπνοι!

'Εψαξα και για το 3 και είδα ότι θα έχει multiplayer! Αυτά είναι! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Τα glyphs καποια απο μονος μου δεν τα εβρισκα με την καμμια.Ναναι καλα το youtube... :p

Καλα εκατσες και βρηκες ολα τα feathers???LOL εγω ουτε τα chests τα βρηκα ολα πρεπει να εχω βρει ενα 75% αλλα δεν βρηκα λογο να ψαξω τα υπολοιπα...

Οσο περναει ο καιρος στο Ασσασιν Κριντ 2 μεγαλωνει και ο Εζιο!Αν εχεις παρατηρησει στο τελος εχει γενια,εχουν περασει σχεδον 20 χρονια...Νομιζω πιο πριν ετρεχε γρηγοροτερα..

Αυτο ομολογω οτι δεν το ειχα παρατηρησει (οτι ετρεχε περισσοτερο στην αρχη)

Link to comment
Share on other sites

Xθες ολοκλήρωσα πλήρως την Black edition! Βρήκα τα πάντα, feathers, chests και τέλειωσα όλες τις αποστολές!

Κάποια από τα feathers μόνο βρήκα με βοήθεια με έναν χάρτη από το gamesradar αλλά όλα τα άλλα και τους γρίφους μόνος μου. Μεγάλο παιχνίδι και πολύ καλό! :T:

Πάντως αυτοί οι γρίφοι που σου δίνουν κάποια glyphs είναι τρελές σπαζοκεφαλιές... Πολύ έξυπνοι!

'Εψαξα και για το 3 και είδα ότι θα έχει multiplayer! Αυτά είναι! :clap:

συνολο ποσες ωρες σου πηρε?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την κατακραυγή που προκάλεσαν τα προβλήματα με το DRM του Assassin’s Creed II στο PC, η Ubisoft αποφάσισε να αποζημιώσει τους κατόχους του παιχνιδιού. Συγκεκριμένα, η εταιρία τους προσφέρει δωρεάν ένα από τα H.A.W.X., Endwar, Heroes Over Europe και Prince of Persia, χωρίς DRM. Ντάξει, δεν είναι και η κορυφαία γκάμα επιλογών, αλλά τουλάχιστον είναι καλύτερη από το τίποτα…

UPDATE: Σύμφωνα με αναφορές, η Ubisoft προσφέρει τις τρεις αποκλειστικές περιοχές της Special Edition στους κατόχους της απλής έκδοσης, ενώ το δωρεάν παιχνίδι προσφέρεται στους κατόχους της Special Edition.

sauce:game20.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.