Jump to content



Assassin's Creed 2


icy20

Recommended Posts

Τωρα εφτασα Βενετια,αφου εκανα και την αποστολη στο Altair.

Το παιχνιδι εχει φοβερο σεναριο και εξελισεται αψογα!!

Η ενταξη του Da Vinci στην ολη ιστορια ειναι πολυ πετυχημενη!

Ποσες ωρες παιχνιδι ειναι ολο το game? Εγω δεν το βιαζω,παιζω 2-3 αποστολες τη μερα ,αλλα μπορω να πω εχω 3 βδομαδες τωρα με το παιχνιδι.

τι εξοπλισμό θέλει για stereoscopic 3d ?

γιατί με το κόκκινο/μπλε είναι πραγματικά για 10λεπτα (αλλά πολύ καλό αποτέλεσμα)

οθονη τεχνολογιας 3D των 120Hz ,γυαλια nVidia και καλη καρτα γραφικων (ενδεχεται να θελει 2 δεν το θυμαμαι καλα -ψαξ'το) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

ρε παίδες εκεί πέρα στο dream sequence, με τον Altair που πρέπει να ανέβει στον πύργο για πείτε τι κάνουμε. γιατί φτάνω μπαλκόνι και μου έχουν σπάσει τα νέυρα..δεν μπορώ με τίποτα ανεβω στο ξύλο. και από κάτι βίντεο που είδα πάλι δεν έβγαλα άκρη. :p

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω τα ιδια μεχρι που ειδα [ame=http://www.youtube.com/watch?v=AqOwQ_7x-O0]αυτο[/ame] το βιντεακι.

Απλα πηδας στον τοιχο και γρηγορα τον μετακινεις προς το ξυλο.Με την 2η προσπαθεια το καταφερα.

Link to comment
Share on other sites

το έχω δει και αυτό και άλλα παρόμοια.το θέμα μου ειναι το πώς γίνεται ή για την ακρίβεια σε ποιο χρονικό σημείο. πχ, με το που φτάσει στο τέρμα απλά πατάς το αριστερό βελάκι και έφτασε (και αν ναι γιατί σε εμένα δεν πιάνει; :p ) ή κάτι άλλο παρόμοιο ;

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι ακριβως σε ποιο χρονικο διαστημα :p

Νομιζω προς το τελος,δοκιμασε σε διαφορα χρονικα διαστηματα. :p

Ρε σεις το μισο γκεημ θελει walkthrough tutorials?

Μονοι σας βγαζετε τιποτα?

Οχι ρε συ.Σε μερικα σημεια μονο που θελει πολυ σκεψη,να π.χ αυτο που λεει ο haya ειναι ενα ξυλο που υπαρχει σχεδον παντου στην πολη και το ανεβαινεις ευκολα.Εδω δεν ξερω γιατι δεν πιανει με τον κλασσικο τροπο...

Αξιζει και μετα walkthrough ομως!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις το μισο γκεημ θελει walkthrough tutorials?

Μονοι σας βγαζετε τιποτα?:getlost:

εκτός του ότι δεν ειμαι από αυτούς που έχουν την τρελή υπομονή στα παιχνίδια, μερικά σημεία είναι δυσανάλογα στημένα σε σχέση με το υπόλοιπο game.

anyway, θα ξαναδοκιμάσω και ελπίζω να σταθώ τυχερός (αλλιώς βλέπω το πισι να φεύγει στις γραμμές του ηλεκτρικού :p )

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα γραφικά του τελικά.

Να λέμε πάλι καλά που έχει antialiasing για consoleport.

Επίσης επειδή δεν είδα να το αναφέρει κανείς,αν έχετε πρόβλημα με xbox 360 controller,στο pc version,υπάρχει fix εδώ.

Link to comment
Share on other sites

το vsync ειναι μονιμα ανοιχτο σε αυτο το game ? το κλεινω απο το παιχνιδι το κλεινω κ απο τις ρυθμισεις της 5850 κ με τιποτα δεν παει πανω απο 60 fps . εριξα την αναλυση ,επεστρεψα στα εργοστασιακα ρολογια την καρτα, την κλοκαρα κ παραπνω αλλα τιποτα. ρυθμιζεται αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα προχτές!

Εντυπωσιακό τέλος, που ίσως σε κάποιους φανεί λίγο τραβηγμένο.

Το ευχαριστήθηκα πάντως!

Τώρα μπορώ να συνεχίσω τις βόλτες στις πόλεις κάνοντας αποστολές και δέρνοντας κόσμο :p

Link to comment
Share on other sites

το vsync ειναι μονιμα ανοιχτο σε αυτο το game ? το κλεινω απο το παιχνιδι το κλεινω κ απο τις ρυθμισεις της 5850 κ με τιποτα δεν παει πανω απο 60 fps . εριξα την αναλυση ,επεστρεψα στα εργοστασιακα ρολογια την καρτα, την κλοκαρα κ παραπνω αλλα τιποτα. ρυθμιζεται αυτο ?

??:sorry: αλλα δεν πηρα απαντηση,τοσος κοσμος το εχει παιξει δεν το ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.