Jump to content



Assassin's Creed 2


icy20

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply
Οντως θα δοκιμασω ρυθμισεις απο catalyst αν και το adaptive δεν το εχω ανοιχτο...στο wikipedia θα δεις το στορυ.

Ναι μολις το βρηκα και και διαβαζω με μανια:sarcastic:

παιξε εκει λιγο με τις ρυθμισεις νερακι πρεπει να πηγαινει κανονικα στην καρτα σου

Link to comment
Share on other sites

εγω σε 1920χ1080 με την 295 σταθερα 60-70 ολα full αλλα κ ο αδερφος μου με την 260 σε 1680χ1050 ολα full k παλι εχει 60 fps που ειναι κ αντιστοιχη της 4870, σε windows 7 x64 παιζουμε κ οι 2,δεν παιζει να ειναι καρτα δεν εχει κ τρελες απαιτησεις το παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

Nαι ειναι...θα το ψαξω σημερα.δεν μου ειχε περασει και το θεμα catalyst απο το μυαλο...σε λιγακι αποτελεσματα.

Edit:μπα επαιξα και με τις ρυθμισεις του catalyst και τιποτα...εχει που εχω 45 βλεπω να πεφτει σε κατι 30αρια και να κανει τρελα σπασιματα.θα περιμενω τους 10.4 να δω...

Link to comment
Share on other sites

advanced run jump.Εχει κανεις ιδεα πως γινεται αυτο?ειμαι στο visitazione's secret σε ενα σημειο που πρεπει να το φτασω ενα παλουκι αλλα ολο καταληγω στο νερο.λιγο ακομα και θα αρχισω να σπαω πραγματα.απαραδεχτο το gameplay στο σημειο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκτος του οτι δεν μπορω να καταλαβω ακριβως ποιο σημειο εννοεις δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα με τον χειρισμο του παιχνιδιου...

ΥΓ επειδη εψαξα λιγο το σημειο που λες και πραγματι δεν ειναι δυσκολο αλλα απλα θελει να εχεις λιγο αισθηση του χωρου και τι πρεπει να κανεις δες εδω για να τελειωνεις και να μη σπασεις τπτ :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DvyJj4ZOEM4]YouTube - Assassin's Creed 2 - Tomb Guide: Visitazione's Secret 5/5[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκτος του οτι δεν μπορω να καταλαβω ακριβως ποιο σημειο εννοεις δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα με τον χειρισμο του παιχνιδιου...

ΥΓ επειδη εψαξα λιγο το σημειο που λες και πραγματι δεν ειναι δυσκολο αλλα απλα θελει να εχεις λιγο αισθηση του χωρου και τι πρεπει να κανεις δες εδω για να τελειωνεις και να μη σπασεις τπτ :p

α οκ αυτο ακριβως το σημειο ηθελα.

FINITO!Ωραιο το παιχνιδακι.Ψιλοξενερωσα με το σεναριο στο τελος

Link to comment
Share on other sites

το λύγισαν και αυτό το παιχνίδι ε? μπραβο τα τσακάλια...ακόμα προσπαθώ να βρώ πως το έκαναν...

οχι απλα το λυγισαν αλλα ουτε custom installer ουτε τπτ,paste ενα αρχειακι και τελος.τι να πει κανεις πραγματικα...

Και αγορασμενο να το εχεις σιγα μην καθησεις να ασχοληθεις με log in log out,paste και ετοιμος:D

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ...πάντως πληροφοριακά δεν το έσπασαν αυτοί που καυχίονται ότι το έσπασαν...απ΄οτι φαίνεται οι κωφάλες κόπιαραν την δουλεία που έκανα τα παιδιά με το server emulator και το πέρασαν για δικιά τους δουλειά...άρα ubi still on top...:(

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απο τα παιχνιδια που αξιζει να αγορασεις.Το αρνητικο του ειναι οτι δε το βγαζουν καμια προσφορα να γουσταρει ο κοσμος.

60 ευρω δε δινω και απο online μαγαζια σε ξενες χωρες δε ψηνομαι να το παρω.

Γενικα το steam με εχει βολεψει αφανταστα και μου κακοφαινονται τα κανονικα τωρα :-)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβαλα και επαιξα λιγο μεχρι εκει που παει το γραμμα του πατερα του σε εναν τυπα.

Πρωτες εντυπωσεις :

-Ξεπερασμενα τα γραφικα του,τα εχω ολα high και ειναι σαν να παιζω game του 2005-2006

-Βεβαια ειναι πολυ ελαφρυ παιχνιδακι και δε ζοριζετε το "καλικατζαρακι" μου

-Απο τον ηχο κατι λειπει...δεν ξερω τι ειναι ομως αυτο το κατι,βεβαιως εχω βαλει τα Ιταλικα σαν γλωσσα ,για να χω και περισσοτερη αισθηση της εποχης.

-Το gameplay δε λεει πολλα (copy + paste απο κονσολα,δε περιμενα τιποτ'αλλο)

-Σε καποια σημεια,οπως και στο 1ο assasin's creed δεν μπορω να προχωρησω τα βιντεο.Τι σπαστικο...

Anyway,μιας και σημερα δεν μπηκε κανενα παιδι BC2,παω να παιξω λιγο,να νιωσω Λατινος βιαστης. :hi:

Link to comment
Share on other sites

To τερματισα εχθες, τουλαχιστον το στορυ.

Μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις.

Ηταν λιγοτερο μονοτονο απο το 1 (το οποιο επισης λατρεψα)

Πολυ ατμοσφαιρικο, ειδικα η πιστα στην βενετια ολα τα λεφτα.

Πολυ καλα μινι-cutscenes/σκηνοθεσια στις μαχες, δεν χορταινα να σκοτωνω με το σφυρι :D

Στα ελαχιστα μειον οτι ειναι λιγο κουραστικο αν θες να το ρουφηξεις μονομιας, γιατι ειναι αρκετα μεγαλο, οποτε μην βιαστητε, οσο σας παρει, αντε και ισως το "παραξενο" τελος που ομως αφηνει ανοιχτους λογαριασμους και για 3ο sequel.

@Hydra τι προβλημα ειχες φιλε με τα βιντεο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.