Jump to content



Assassin's Creed 2


icy20

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

LOL...Καλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα.Εγω το τελειωσα σε 2.5 μερες αλλα ειχα να λιωσω τοσο πολυ παρα πολλα χρονια.Ελειπε και η γυναικα και το ξεσκισα το θεμα...Παντως εγω το ευχαριστηθηκα παρα πολυ και ας τελειωσε εστω και σε 2.5 μερες...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καμια εξελιξη πανω στο DRM;

Πρεπει ντε και καλα να εισαι online για να παιξεις το παιχνιδι;

Τσιμπα το 25 ευρω απο play.com ;)

Επειδη δεν εχω ξαναπαραγγειλει, η παραδοση πως γινεται;

Συστημενο ελτα, με ειδοποιητηριο στο σπιτι και παραδοση απο ελτα, ή κουριερ/ντελιβερι στη διευθυνση σου και ωρες που σε βολευει;

Σορρυ για το οφτοπικ, για το συγκεκριμενο παιχνιδι ενδιαφερομαι .... :baby:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το τσίμπησα από εδώ πάντως (όπως και την πατάτα το C&C 4 επειδή είμαι φαν της σειράς) και δουλεύει μια χαρά. Απλά σου δίνει μόνο cd-key. Βρες ένα clone-dvd στα γνωστά μέρη και είσαι κύριος. Το λέει και στο site. Σου δίνει key σε περίπτωση που έχεις χάσει/σου έχει κλαπεί το retail cd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το πηρα και εγω και μου σερνεται πολυ...με ολα full χωρις Multisampling και vsync εχω γυρω στα 30 frames ενω με ολα low εχω 40.ολα αυτα σε 1920Χ1080 σε 4870 και Phenom 9850 με 4 γιγα ραμ.του πεφτει λιγη η καρτα η ειναι τιποτα αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω και μου σερνεται πολυ...με ολα full χωρις Multisampling και vsync εχω γυρω στα 30 frames ενω με ολα low εχω 40.ολα αυτα σε 1920Χ1080 σε 4870 και Phenom 9850 με 4 γιγα ραμ.του πεφτει λιγη η καρτα η ειναι τιποτα αλλο?

Κάτι πάει στραβά.

Με την 9600GT (που είναι και κάποιας ηλικίας πλέον), στα 1920x1200, και όλα τέρμα εκτός του Multisampling, το παιχνίδι είναι απολύτως playable για μένα (fps δε μετράω, αλλά θα είναι σίγουρα κανα 30-35άρι).

Επίσης, 4 GB RAM έχω κι εγώ.

Οπότε σίγουρα θα έπρεπε να βλέπεις πολύ παραπάνω εσύ :)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...περιεργα πραματα!μπας και να ανεβασω τον 9850 καθολου?αλλα να του πεφτει λιγος 4πυρηνος στα 2.5?

Παρατηρησα οτι και 50 frames να εχω παλι ειναι σα να ψιλοκολλαει...εν τω μεταξυ οτι επιλογες στα γραφικα να βαλω εχει μικρη διαφορα sta frames οποτε δεν νομιζω να ειναι η καρτα.επισης ειδα οτι οταν ειμαι σε καποιο χωρο οι μακρινες σκιες αλλαζουν συνεχως πχ απο τα δεντρα εξαφανιζονται και αμεσως ξαναεμφανιζονται(οχι σε πολυ μεγαλο βαθμο,δηλαδη αν το προσεξεις το βλεπεις)ενω οι σκιες πχ των πουλιων δεν προχωρανε σταδιακα αλλα με κενα,πχ την μια σε ενα σημειο και αμεσως μετα λιγο παραπερα σα να πηγαινει καρε καρε...καμια ιδεα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...περιεργα πραματα!μπας και να ανεβασω τον 9850 καθολου?αλλα να του πεφτει λιγος 4πυρηνος στα 2.5?

Παρατηρησα οτι και 50 frames να εχω παλι ειναι σα να ψιλοκολλαει...εν τω μεταξυ οτι επιλογες στα γραφικα να βαλω εχει μικρη διαφορα sta frames οποτε δεν νομιζω να ειναι η καρτα.επισης ειδα οτι οταν ειμαι σε καποιο χωρο οι μακρινες σκιες αλλαζουν συνεχως πχ απο τα δεντρα εξαφανιζονται και αμεσως ξαναεμφανιζονται(οχι σε πολυ μεγαλο βαθμο,δηλαδη αν το προσεξεις το βλεπεις)ενω οι σκιες πχ των πουλιων δεν προχωρανε σταδιακα αλλα με κενα,πχ την μια σε ενα σημειο και αμεσως μετα λιγο παραπερα σα να πηγαινει καρε καρε...καμια ιδεα κανεις?

Και μενα αρχικα εσπαγε τρελα επαιξα λιγο με catalyst και τελικα αφου εβγαλα το adaptive anti-alising σταθερο 60αρι με 4850 σε 1680 τα παντα τερμα.

Κατι αλλο, σκεφτομαι να το αγορασω επειδη εχω ακουσει καλα λογια το θεμα ειναι οτι το πρωτο το παρατησα καπου στην μεση και δεν ξερω τι εγινε στο τελος.Εχει βρει κανεις καμια σελιδα που να εχει την ιστορια?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.