Jump to content



Τριπλο συγκριτικο τεστ


Stratos

Recommended Posts

Χεχε, δεν κρυβουμε τιποτα εδω, κι ας υποστηριζουμε κατιτις....

Το Xeon εκανε 53 αν θυμαμαι καλα.

Βεβαια,ειχαμε και συνεχεια.Και κατι που ολοι πιθανον να μπορειτε να δοκιμασετε στα πισι σας για να δουμε συγκρισεις...

Χρειαζομαστε ενα Photoshop7.

Ρυθμιζουμε κατω κατω το βελακι να δειχνει timer.

Ανοιγουμε το αρχειο(Tif) με την αμμο (δεν θυμαμαι πως το λενε, αλλα ενα ειναι με αμμο).

Του αλλαζουμε την αναλυση απο 72dpi σε 600.

Τρεχουμε το φιλτρο Radial blur, με 90% kai best.

Εμεις πηραμε τα εξης:

Xeon 420seconds

Fx 750seconds.

Την παρασκευη, θα δοκιμασουμε και σε Maya5, να δουμε 3d rendering αποτελεσματα!

Αν τα καταφερω, θα δοκιμασω με linux 64bit και maya στο Fx! Εκει πιστευω να συγκρινουμε επι ισοις οροις!!

Link to comment
Share on other sites

Τι σοι HAC είναι αυτό που δεν έχει μια ψηφιακή μηχανή της προκοπής να δει ο κόσμος και να θαυμάσει τη μεγαλοφύια μου και την ακρίβεια στην εκτέλεση αυτής της ευρυματικής και συνάμα θαυμαστής μετατροπής. Μιας μετατροπής που θα ήθελα να τονίσω ότι κάνει να κοκκινίζουν κατι oppainterηδες κάτι maccηδες κάτι π*****α μέντολες εν ολίγοις, ακόμη ακόμη και ο πολύς Hipro5 ο οποίος και γονυπετής μου ζήταγε τα schematics της υλοποιήσης μου.

Έτσι δεν είναι Γιώργο;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

Τι σοι HAC είναι αυτό που δεν έχει μια ψηφιακή μηχανή της προκοπής να δει ο κόσμος και να θαυμάσει τη μεγαλοφύια μου και την ακρίβεια στην εκτέλεση αυτής της ευρυματικής και συνάμα θαυμαστής μετατροπής. Μιας μετατροπής που θα ήθελα να τονίσω ότι κάνει να κοκκινίζουν κατι oppainterηδες κάτι maccηδες κάτι π*****α μέντολες εν ολίγοις, ακόμη ακόμη και ο πολύς Hipro5 ο οποίος και γονυπετής μου ζήταγε τα schematics της υλοποιήσης μου.

Έτσι δεν είναι Γιώργο;

Ελπιζω να κοκκινησει και καμια Μονικα ...και δεν εννοω την Μπελουτσι αλλα την λεβινσκι..χεχεχεχε....my deepest regards απο το μερος μου.

Link to comment
Share on other sites

Χε,χε...........ας μην είχα τον Delta fan 5900rpms μαζί μου και θα βλέπατε πού θα πήγαινε ο 64άρης FX με την default ψύκτρα του........Με 1.7Vcore και default ψύκτρα+ανεμηστήρα , "χτύπησε" 70*C + ........στούς 2300MHz...........

Με τον Delta"πέσαμε" ούτε λίγο ούτε πολύ, γύρω στους 20-25*C......... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.